Skocz do zawartości

To się nazywa dopiero tuning!!!!!!!!!!!!


KaBaN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich , niedawno przeglądałem stronki o mz-tach i natknąłem sie na bardzo ciekawe zdjęcia, sami zobaczcie i ocencie....a może ktoś z was zrobi w przyszłosci takie monstrum .... zgóry dzięki za wszytskie opinie...pozdro 4 all ;) ;) :buttrock: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wam ale mi sie podobA Tylko troche nie zadbana ale ogólnie git!!!!!!!!! Mi sie podoba!!!!!!!!!!!!!!

 

Pozdro!!!!!!!!!!1 :buttrock: ;)

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O żesz k***a jego mać!!! Czegos takiego jeszcze nie widziałem! Wybaczccie niecenzuralne słowa, ale tylko takie przychodziły mi na myśl podczas oglądania tych zdjęć!

Takie pytanko male.........a co ona ma na cylindrze??????

Ona ma na cylindrze obudowę do chłodzenia cieczą. Widać zresztą na zdjęciu zrobionym z lewej strony przewody układu chłodzenia wychodzące z okolic napędu obrotomierza. Zresztą na pokrywach są dumne napisy: MZ TS 250 '75 LIQUID COOLED. To właśnie było dla mnie największym zaskoczeniem! To stara 4-biegowa TSka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś był bardzo pomysłowy jeżeli chodzi o to chłodzenie cieczą. Reszta niezbył fajna, ale te chłodzenie....

 

Sądząc po rurze wydechowej, to gość założył zestaw tuningowy, dość znacznie podnoszący moc (w simsonie tego typu zestaw podnosił moc 2.5 razy) - i być może to ten zestaw wymusił chłodzenie cieczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś był bardzo pomysłowy jeżeli chodzi o to chłodzenie cieczą. Reszta niezbył fajna, ale te chłodzenie....

 

Sądząc po rurze wydechowej, to gość założył zestaw tuningowy, dość znacznie podnoszący moc (w simsonie tego typu zestaw podnosił moc 2.5 razy) - i być może to ten zestaw wymusił chłodzenie cieczą.

 

mi wydaje się ze ten wydech to koleś dorwał z jakiejś japoni - tak jakoś dziwnie to kolanko ma zrobione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TS-ka sama w sobie jest juz extra klasykiem, po co z nią kombinować? Ale z etz- czemu nie?

W sumie wyszło tak sobie :| ale pieprzyć efekt, wazna fantazja :mrgreen:

Może by tak forumowi mechanicy zabrali się za podrobienie takiego garnka na cylinder :?: :?: :?: MZ250LC to fajnowy patent do upowszechnienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już w kilku etkach widze alufelgi od japońców, może ktos wie od jakich modeli pasują, czasami na bazarze można dostac tanio komplet?

 

a co do tego egzemplarza to .. hehe aczkolwiek chłodzenie ciekawe

 

 

Pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem sie takich opini...ale to nie wygląd mnie zainteresował tylko to chłodzenie ciecza....a co do wyglądu to pozostawia wiele do życzenia.. chociaz te alufelgi nie są takie złe:).. może inaczej by sie prezentowała jakby miała komplet owiewek....Pozdro 4 all i dzieki za spostrzezenia :buttrock: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...