Skocz do zawartości

Wspólne trasy na HD !!!!!!


sidney
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja sie polecam ,jesli mialbys ochote zwiedzic kotline klodzka , czeska strone , no i moze do kolegi bubera zajechac . no i mam sporciaka i jeszcze ze 2 kumpli by sie znalazlo na hd i bysmy sie lansowali [ zart ;)]

wogole to nasze strony to piekne miejsca do latania na moto -obojetnie jakim ;)

polecam

buber -mam racje?

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buber -mam racje?

No ba! Jasne! Może, ale to może, jakiś Beskid czy Bieszczady można porównywać. Cała reszta - dzieeeee tam.... Aż się dziwię co ludzie w takich miejscach (bez gór, widoczków i fajnych dróżek) na moto robią... Ach, no wiem. Umawiają się na "śmiganie po mieście"... :icon_razz: :icon_rolleyes:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wybieram się w tym roku zobaczyć Kotlinę Kłodzką. W planie mam Jaskinię Niedźwiedzią, Autostradę Sudecką, Szosę stu zakrętów, Kaplicę czaszek w Czermnej oraz motocyklowy bar biker's choice.

Jako bazę noclegową planuję Stronie Sląskie. Jak już będę znać dokładną datę wyjazdu to napewno skontaktuje się z "kulka". Karkonosze odwiedzałem w latach 90-tych przy okazji zlotów w Szklarskiej Porębie i co nieco miałem okazję zobaczyć ale pewnie jeszcze kiedyś się tam wybiorę może znowu na zlot?

I w tym momencie cała dyskusja trafiła na właściwą drogę. Jeśli jest jeszcze ktoś z kim można razem pojeździć przy okazji odwiedzania jego okolic w których mieszka to czekam na informację, jednocześnie sam mogę pokazać kilka ciekawych miejsc w moich stronach gdyby ktoś się wybierał.

Planuję też wyjazd na wschód Polski w okolice Puszczy Białowieskiej, może jest ktoś z tamtego regionu i znajdzie trochę czasu w sierpniu żeby razem pojeździć.

 

P.S. Według mnie pisząc że Harleyowcy to snoby i nikogo nie pozdrawiają na trasie krzywdzi się wiele osób postępujących zupełnie inaczej, a najgorsze jest to że wiele osób uważa tak ponieważ ulega pewnym utartym stereotypom jednocześnie sprawiając że one trwają i wprowadzają w błąd kolejne pokolenia motocyklistów. Jak to stwierdził jeden z moich kolegów jezdżący "japonią" w Harleyu poprostu wszystko jest jakieś inne i wierzę że tak zostanie bo za tę odmienność ( odmienny nie oznacza lepszy ) go kupiłem i tak samo postępuje wielu motocyklistów.

Edytowane przez sidney
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wybieram się w tym roku zobaczyć Kotlinę Kłodzką. (...)

 

hmm... a kiedy dokładniej? :cool:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już będę znać dokładną datę wyjazdu to napewno skontaktuje się z "kulka". (...)

 

Aśka, bój się boga... nie dość, że muszę czytać ten wściekle nieczytelny róż, to jeszcze czepiasz się bezpodstawnie :icon_razz: anim ja Kulka, ani wglądu we wzajemne kontakty obu Panów sam z siebie mieć nie będę - to i zapytałem

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Według mnie pisząc że Harleyowcy to snoby i nikogo nie pozdrawiają na trasie krzywdzi się wiele osób postępujących zupełnie inaczej, a najgorsze jest to że wiele osób uważa tak ponieważ ulega pewnym utartym stereotypom jednocześnie sprawiając że one trwają i wprowadzają w błąd kolejne pokolenia motocyklistów.

Ahem, ja mam taką zasadę, że o ile czegoś nie doświadczyłem osobiście, to się (publicznie) nie wypowiadam. I tutaj, sorki, ale moje osobiste doświadczenia z mijającymi mnie hdkami nie są pozytywne - czytaj - nie odmachują...

Chyba miałem pecha i na samych takich wyjątków prze te 3 lata tych spotkań HOG w Karpaczu trafiałem....

(hehe, nie mówiąc już o tym ile samochodów z moto na przyczepach tam było....)

Ale ja naprawdę nie chcę szpil nikomu wbijać. Opisuję to co widziałem :rolleyes:

 

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia -a jak tam radian sie spisuje? mam jeszcze gdzies fotki kiedy ogladalem go dla ciebie ;)

 

sidney - jak masz jakies pytania to jestem do dyspozycji -kletno i wlascicieli znam . tereny tez ;)

Edytowane przez kulka

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia -a jak tam radian sie spisuje? mam jeszcze gdzies fotki kiedy ogladalem go dla ciebie ;)

 

A dziękuję, sprawował się bardzo dobrze. Dopóki nie postanowiłam go odpicować i obecnie utknął w serwisie ;) Za to jak wróci, będzie cudo na kołach! (Oby... :icon_rolleyes: ) Może będzie jakaś okazja w tym roku, to się pochwalę Maleństwem i jakimś piwkiem za pomoc odwdzięczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje osobiste doświadczenia z mijającymi mnie hdkami nie są pozytywne - czytaj - nie odmachują...

Chyba miałem pecha i na samych takich wyjątków prze te 3 lata tych spotkań HOG w Karpaczu trafiałem....

(hehe, nie mówiąc już o tym ile samochodów z moto na przyczepach tam było....)

 

Teraz jest wielu posiadaczy harleji , którzy tak jak Ja nabyli swe motory za mnóstwo wyrzeczeń. Nieznaczy to że były super drogie bo te 15 tyś to cena np.dragstara jednak kto tego nie kupi i nie poczuje to nie zrozumie.

 

Zloty HOG pamiętam byłem tam Suzuki i Jawą klimat mi nie pasuje i tam więccej nie pojade, nawet teraz gdy mam HD. Wybieram inne imprezy i już .

 

Jak będę się obrażał na każdy motocykl który mi nie odmachał to miałbym dopiero doła. :bigrazz:

 

Pozdrawiam

 

PS: A do Karpacza jechałeś turystycznie czy na zlot HOG, bo jeśli na zlot to rzeczywiście klapa. Nie polecam tobie też zlotów GoldWing.

RIDE TO LIVE

Pilska Grupa Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wybieram się w tym roku zobaczyć Kotlinę Kłodzką. W planie mam Jaskinię Niedźwiedzią, Autostradę Sudecką, Szosę stu zakrętów, Kaplicę czaszek w Czermnej oraz motocyklowy bar biker's choice...............

 

Sidney,

polecam:

www.webchapter.pl

Chociaż tam tez możesz na początku mieć ciężko ))) Poczytaj regulamin, dopilnuj spraw organizacyjno-formalnych to łacha nie zedrą. Ale za to potem jest w pytę. Polecam.

PZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: A do Karpacza jechałeś turystycznie czy na zlot HOG, bo jeśli na zlot to rzeczywiście klapa. Nie polecam tobie też zlotów GoldWing.

Hmmm, ja po prostu tu (tzn. w Karkonoszach) mieszkam... tak więc się kręcę po okolicy... :D :D

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...