Skocz do zawartości

Uważajcie na jeże


Olsen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo to trzeba rękę pod brzuszek wsunąć..., wtedy nie kłuje...

 

Tylko gryzie. To ja już wolę te kolce...

 

Ostatnio ja jechalem wieczorem to tylko smiglo mi przed szybka kasu i leko zachaczylo,skubany nitopirek. Nie wiem pomylil mnie z komarem czy co?? :icon_mrgreen:

 

Może jechałeś czymś podobnym do komarka? :icon_mrgreen:

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napatoczył mi się taki wczoraj, gdy jechałem SV-ką (bynajmniej nie Suzuki :icon_mrgreen: ) do "Dwóch Kół". Najwyraźniej mając wszystko w d., przechodził sobie przez Sobieskiego gdzieś tak w połowie odległości między Nałęczowską a Bonifacego. J****y zmusił mnie do hamowania (szkoda opon i zwierzyny :wink: ). A niedawno podobny osobnik pojawił się u mnie w ogródku. To chyba jakaś plaga. :icon_eek:

mialem to samo w tym samym miejscu. zapieprzal calkiem szybko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dodaj do tego jaszczurki, o których pisze Marzka i mojego borsuka na ich szefa, to wyjdzie z tego niebezpieczny, zorganizowany gang, czychający na niewinnych motocyklistów.. :biggrin:

Ja w zeszłym roku spotkałam też skaczącego zaskrońca(chociaż akurat poza miastem). A to już świadczy nie tylko o świetnej organizacji, ale też bardzo dobrym treningu sprawnościowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dodaj do tego jaszczurki, o których pisze Marzka i mojego borsuka na ich szefa, to wyjdzie z tego niebezpieczny, zorganizowany gang, czychający na niewinnych motocyklistów.. :biggrin:

Nie zapominajcie o wróbelkach!

 

Chociaż wróbelka już posadzili za zabicie motocyklisty ;)

 

 

Jeża????? Ekwilibrysta :clap:

A ponoć jeża przelecieć się nie da :) Pratchett nie słyszał o Yubym widocznie.

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...