Skocz do zawartości

CBR F4i - okrutnie duże zużycie paliwa


samolot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy próbowałem jeździć dynamicznie a drugim razem oszczędnie ale spalanie zawsze powyżej 7litrów na 100km. Wcześniej miałem CBR F2 i ona mi paliła 4,5 - 6,5 litra na 100km przy podobnym stylu jazdy, wiec takie zużycie paliwa nie jest normalne!

 

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde coś dużo palą te Wasze "wtryskowe" już Hondy... Coś jest nie teges według mnie..

Mój Zygzak w poczciwym już przecież wieku (17 lat) w trasie nigdy nie przekracza 5 litrów oczywiście przy spokojnej jeździe z przelotową do 120 max.. Z kolei przy jeździe mieszanej maksymalnie spalił mi 5,9 kiedy miałem jeszcze kasę aby po około 100 km dolewać paliwa do pełna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no ...kombinuj z tym paliwem bo też ciekaw jestem. Harley żłopie mi niezależnie od trasy czy stylu jazdy w granicach 16-20l/100km. A powinien pić na mieście max.7 przy dynamicznej jeździe a w trasie ok.5L. :icon_evil: Gaźnik sprawdzałem milion razy, iglica opuszczona, poziom paliwa idealny, już nawet bez filtra powietrza latałem i doopa. Spalanie nie schodzi do poziomu na który mnie stać. :icon_evil: A i świece też wymienione, co prawda chójnia NGK ale lepsze to niż 2 z rożnych parafii. nawet tylny hamulec odświeżyłem żeby nie gotował tarczy i obcierał i nic. Moto lekko się toczy, wszystko git, pali ładnie, świece ładne, wycieków brak a paliwo znika.... Pokuszę się jeszcze o nową linkę ssania, może ta blokuje chociaż nie ma takich objawów w pracy silnika.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...