Skocz do zawartości

Czołówka z sarną/jeleniem


Cerb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niektóre zwierzaki lubia jesc warzywa,a że idzie wiosna ;) :icon_razz: :cool:

 

Kolego,miałeś przeogromne szczęście...co do predkosci....moze gdybys jechal szybciej skonczylo by sie gorzej?a moze lepiej??Teraz to nie ma co gdybac....Najwazniejsze ze Tobie nic powanego sie nie stalo :clap: Moto bedzie nowe,a tutaj jest nauczka na przyszlosc ;)

 

Pozdro

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze popelnilem blad walac tam pod dwie paki, ale teraz tego juz nie cofne. Mysle ze obojetnie jaka predkosc bym tam mial to ten koziolek by mi wyskoczyl tylko moglo by sie to inaczej skonczyc. Dzis dzwonil kumpel ktory ze mna jechal i mowil ze jak trafilem tego koziolka to wisial mi z boku motocykla (na pewno na crashpadzie). Wiozlem go tak kilkadziesiat metrow a pozniej jak moto zrobilo ze mna fikolka to zwierzaka katapultowalo do rowu. Szukalismy go ale nie znalezlismy, dopiero na drugi dzien na niego trafilismy ale juz go mrowki napoczely.

 

Teraz bede juz madrzejszy i przez las przepisowe 90 km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze przy tym temacie mozna przykleic filmik:

 

 

ten gosc tez mial farta.

 

Pozdrawiam i uwazjacie na sarnuchy :)

 

<---- to tesh jest niezłe :D

O skur..... ale skoka dowalił !!! Wariat z tego zwierzaka dobry :) I kto tu jest ,,dawcą" hehe

Edytowane przez damian155
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze nia ma co gdybac. np. gdyby jechal wolniej, zwierzak by sie nie przestraszyl halasu wbiegl pozniej i uderzyl w bok, a jak by sie takie cos skonczylo nigdy niewiadomo.

Cerb pamietaj o doswiadczeniu i dzieki ze tez uczysz innych.

i milych spotkan z wszelaka zwierzyna wszystkim zycze

 

Ps. Wyslij mi na pw 6 liczb od 1-49 tak aby sie nie powtarzaly. Robie taka prace do szkoly i potrzebuje kilku "ankiet" :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Wyslij mi na pw 6 liczb od 1-49 tak aby sie nie powtarzaly. Robie taka prace do szkoly i potrzebuje kilku "ankiet" :biggrin:

mi też możesz podesłać... przy Twoim fuksie pewnie uda coś się trafić :biggrin:

 

a na serio to gratuluje farta bo napewno tam z Tobą był :flesje:

no i dalszego :crossy: bez przygód

 

 

 

 

 

PS

ten też z grópy mającej farta

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F4i kontra jeleń: http://www.youtube.com/watch?v=0QK7WFPKILc

FZ6 i też jeleń:

Widok okiem motocyklisty.

 

W obu przypadkach nic nie dało się zrobić i tak chyba jest zawsze, ale mniejsza prędkość to tylko straty w maszynie, motocyklistom jak widać nic się nie stało.

 

Th!nk.

Edytowane przez tmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze nia ma co gdybac. np. gdyby jechal wolniej, zwierzak by sie nie przestraszyl halasu wbiegl pozniej i uderzyl w bok, a jak by sie takie cos skonczylo nigdy niewiadomo.

 

Wujkowi w lesie jak jechał samochodem jakiś jelonek uderzył w bok samochodu i nie miło by to się skończyło gdyby uderzył z jego strony a tak od strony pasażera wybił szybę, zgniótł całe drzwi, oberwał lusterko a jego kopyta zatrzymały mu się przed twarzą.I jelonek oszołomiony zbiegł do lasu :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...