Skocz do zawartości

POCHWALCIE SIĘ...


colahondax11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po ch*j te durne komentarze?

 

Ten chlopak musi kochac motocykle...niesamowity.

 

 

Dzieki za przyjazne komentarze koledzy motocyklisci,a tym ktorzy troche mi tu naublizali rowniez zycze zdrowego sezonu. Ja szanuje kazdego motocykliste za to ze kocha to co Ja...motocykle.

Edytowane przez colahondax11

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt ci nie naubliżał - tylko nie widzimy powodu do "chwalenia" się obrażeniami bo to niczemu nie służy.

Jakoś nie bardzo kwapisz się do opisania swojego wypadku.

Co do wartości edukacyjnej:

w poprzednim wątku colahondax napisałeś, że nie był to jego pierwszy poważny wypadek ... więc jak widać poprzednie cię niewiele nauczyły.

w innym wątku o gościu co zapieprza 200 km/h piszesz, że to codzienność - i piszesz to po swoim ostatnim wypadku - no więc widać i ten niczego cię nie nauczył - wiec gadki innych bikerów o edukacyjnej roli takiej wypowiedzi są po prostu nietrafione.

Może paradoksalnie te właśnie ciężkie obrażenia uratowały ci życie - chociaż jak po czymś takim piszesz, że zapieprzanie po 200 to codzienność to mam wątpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doznalem tych obrazen podczas zderzenia z autem osobowym,starszy facet nie ustapil mi pierwszensta przejazdu,zatrzymalem sie na zderzaku auta.

 

 

 

A swoja droga to prosilbym aby pisac tutaj o swoich urazach ,bo za chwile bede musial sie tlumaczyc niektorym co jadlem na obiad i dlaczego akurat to...

Panowie albo piszecie o urazach albo przejdzcie na inny temat,nie szukam zwady i nie potrzebuje czytac co kto o tym temacie mysli.Taki temat zalozylem i nie zaluje,mam swoje powody o ktorych nie musze informowac.Chcesz piszesz,nie chcesz...wyjdz.

Edytowane przez colahondax11

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doznalem tych obrazen podczas zderzenia z autem osobowym,starszy facet nie ustapil mi pierwszensta przejazdu,zatrzymalem sie na zderzaku auta.

 

Pochwal sie jeszcze jaka miales predkosc gdy Ci wymusil

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krytykowanie pomysłu takiego wątku to też pisanie na temat...

Chcesz tylko swoich wypowiedzi - załóż bloga.

Masz parę postów wyżej rzeczową krytykę - Tomgor napisał, że poprzednie wypadki niczego Cię nie nauczyły, poparł to cytatami z Twoich wypowiedzi, masz okazje do dyskusji.

Ale wychodzi na to, że w wątku widziałbyś tylko popierające posty, inne jakos nie pasują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się...

 

Czarku, wybacz, ale traktujesz ten wątek zbyt osobiście. nie jestem pierwszą osobą, która uważa, że "pochwalcie się" w temacie wygląda niczym przechwałki w piaskownicy kto się mocniej ugryzie w rękę

Tomgor napisał prawdę: "chwalenie się" obrażeniami niczego nie zmienia, jedni mają więcej szczęścia inni mniej - patrz sąsiedni aktualny wątek o strzale w jelenia. nauczyć się np. ostrożności można z opisów zdarzeń drogowych, jeśli ktoś je sobie weźmie do serca - skutkami można co najwyżej postraszyć, ale z pewnością nie w tej formie

tym bardziej, że sam autor wątku przyznaje się już do kilku wypadków, więc jak widać nawet osobiste doświadczenie niczego go nie nauczyło...

 

wątek jest co najmniej dziwny, więc proszę się nie dziwić adekwatnym komentarzom

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat zalozylem nie zeby sie chwalic,jak juz powiedzialem zdanie"pochwalcie sie " jest ujete w cudzyslowiu no ale pisemnie nie mozna wyrazic akcentu,oczekiwalem ze wiara po wypadkach dogada sie tutaj i znajdzie jakies oparcie u kolegow motocyklistow bo nie kazdy ma rodzine z ktora moze o tym pogadac.

 

Dzieki temu tematowi poznalem "Czarek-fighter" i okazuje sie ze mieszka on niedaleko mojej miejscowosci,moze niedlugo sie wybiore w jego rejony i go odwiedze.Gdyby nie ten temat nie wiedzialbym ze jest tu zalogowany.Wiec sa tez dobre strony tego tematu...to mi wystarczy.

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zaloguj sie na "grono.pl", tam to dopiero poznasz wiele osób. Kurcze, naprawdę tak naiwnie musisz się tłumaczyć? Nie wychodzi Ci to ...

 

Toż ten Twój post powyżej to wypisz-wymaluj temat dla programu "Urzekła mnie Twoja historia..." Masz całe forum - multum tematów, za pomocą każdego mozesz kogos poznać, nie musisz chyba w tym celu opisywać długosci blizn czy średnicy śruby w kolanie?

Ale ok - nie chcę już obijać jeszcze bardziej Twojej "zbolałej" p owypadku psychiki, z mojej strony EOT

pozdrawiam i życzę jak najszybszego uwolnienia sie od traumy

Edytowane przez Staszek_s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat zalozylem nie zeby sie chwalic,[...]

Dzieki temu tematowi poznalem "Czarek-fighter" i okazuje sie ze mieszka on niedaleko mojej miejscowosci,moze niedlugo sie wybiore w jego rejony i go odwiedze.

Fajnie.... Będziecie się licytować? :icon_mrgreen:

 

pozdr

 

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...