Skocz do zawartości

Dostałem fotkę z radaru


kamil123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w łodzi grasuje straż wiejska ze śmietnikiem

sam padłem ofiarą ich pomysłu, na ulicy którą od 13 lat pomykam, 300m od chałupy.........

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że po prostu oznaczenie regionu, które jest kompletnie nie czytelne wzięli takie jakie jest na miejscu, największa szansa, że to ktoś miejscowy. Numer pewnie po kilku kombinacjach dopasowali i mają. Ale mam zamiar się nie przyznawać chyba, że mi przyślą powiększenie tablicy w eleganckiej rozdzielczości

 

To co Ci przysłali to jedynie wydruk na ich wiejskiej drukarce. Zdjęcie jest ładniejsze i czytelniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, sam podsuwasz materiał do porównania:

 

http://p1.bikepics.com/pics/2007/10/11/bik...1052819-800.jpg

sorry Kamil, wiem że nie do śmiechu Ci z mandatem ale rozbawił mnie ten temat a szczególnie to foto :biggrin:

 

Nic nie zrobisz oprócz uratowania się od punktów.

 

Lefthandy nie myślałeś o pracy w dochodzeniówce? :bigrazz:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym roku przyszedł do mnie list

w liście było zdjęcie samochodu, kwota i formularze

a najlepsze było to, że na zdjęciu był w ogóle innych samochód i nawet nie tego koloru.

Fakt faktem rejestracji nie dało się rozczytać w 100%, ale podali markę mojego samochodu etc.

Gdzie tu logika? Komputer to wysyła? Nikt nawet nie sprawdza czy się zgadza?

Czasami liczą na farta, że się trafi w numerek?

Odpisałem, że nie mój samochód na zdjęciu i cisza od ponad roku.

 

Jeśli to Ty no to odpisz, że tak to Ty i poproś o niski wymiar kary z powodu "bla bla bla" i że jesteś biedny i nigdy już nie będziesz tak szybko jeździł ale wtedy akurat była taka sytuacja że "bla bla bla"

U znajomego pomogło i dali mu "zniżkę"

 

Bądźmy odpowiedzialni za swoje czyny... choć nie jest to przyjemne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sx.1am.pl/blacha.gif

 

W zasadzie da się rozczytać, nie ma tylko pewności czy to 17C1 czy 12C1 przez tą śrubę mocującą. Nie zapominajmy jednak, że to co my mamy, dostało po jakości raz przez drukowanie na papier (głównie), potem przez skanowanie i kompresje jpg. Rozczytanie ze zdjęcia którym oni dysponują na pewno było bezproblemowe.

 

Jeżeli chodzi o linie obrony to może warto spróbować ich zaatakować. Nie wiem na czym stanęła sprawa tego czy wolno SG wlepiać mandaty za prędkość, ani czy wolno prowadzić takie partyzanckie kontrole, czy nie musi być jasno oznaczony fotoradar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry Kamil, wiem że nie do śmiechu Ci z mandatem ale rozbawił mnie ten temat a szczególnie to foto :biggrin:

 

Nic nie zrobisz oprócz uratowania się od punktów.

 

Lefthandy nie myślałeś o pracy w dochodzeniówce? :bigrazz:

Pozdro

 

Zauważ, bystrzacho, że parę postów wyżej gość sam się przyznał jaki ma numer. Nawet potwierdził oznaczenia literowe, których na focie nie widać.

 

A wystarczyło by aby wyretuszował na zdjęciach numery z tablic i nie umieszczał tam portretów swoich blach.

Edytowane przez Lefthandy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że odczytali to po prostu okiem jak jechałeś a potem zapamiętali:P.Zresztą wątpliwości miałem co do 3 znaków więc to nie tak trudno kogoś znaleźć z tego zdjęcia:P.

 

Istnieje też możliwość że wsztstkim co podobne blachy mieli wysłali:D.

Edytowane przez Deathraw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, bystrzacho, że parę postów wyżej gość sam się przyznał jaki ma numer. Nawet potwierdził oznaczenia literowe, których na focie nie widać.

 

A wystarczyło by aby wyretuszował na zdjęciach numery z tablic i nie umieszczał tam portretów swoich blach.

umiem czytać... nazywasz mnie bystrzachą a nie wiesz o co mi chodziło :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...