Skocz do zawartości

Dostałem fotkę z radaru


kamil123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cholera! Niczego nie świadomy dostałem wczoraj list polecony, odebrałem patrzę od kogo - Straż Gminna bla bla bal... A czego oni chcą ode mnie myślę sobie. Otwieram kopertę i co widzę? Zrobili mi zdjęcie i to z jakiś krzaków w lesie prawie. Nawet ich nie widziałem a stacjonarnego radaru nie ma tam na pewno. Niby jest tam 50 ale las praktycznie droga prosta i jedna chałupa stoi. Do tego załączyli kopię świadectwa legalizacji radaru i 2 formularze do wypełnienia i odesłania. Wiem, że jak się łamie przepisy to trzeba ponosić konsekwencje, ale w tym wypadku to ewidentne nabijanie kasy straży gminnej. Prosta droga las i jedna chałupa. Jedyna co budzi moje wątpliwości to zdjęcie, które jak dla mnie jest bardzo kiepskiej jakości a powiększenie tablicy praktycznie nie czytelne. Tak więc załączam zdjęcie i zgadujemy numer rejestracji :>

http://img135.imageshack.us/my.php?image=moto1u.jpg

 

 

 

Pozdrawiam i uważajcie na Panów z za krzaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że po prostu oznaczenie regionu, które jest kompletnie nie czytelne wzięli takie jakie jest na miejscu, największa szansa, że to ktoś miejscowy. Numer pewnie po kilku kombinacjach dopasowali i mają. Ale mam zamiar się nie przyznawać chyba, że mi przyślą powiększenie tablicy w eleganckiej rozdzielczości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to GWE 1761 :icon_razz: Ale moge sie mylić :banghead:

"...Pi**dol dwulicowców, fałszywi koledzy

Cieszą ryj jak Cię widzą, po czym wbiją nóż w plecy

Poszukiwacze hecy, w głowach mają pusto

Patrząc na gó*no w kiblu, pewnie myślą, że to lustro..."

my-penis-and-i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera! (...) Tak więc załączam zdjęcie i zgadujemy numer rejestracji :>

http://img135.imageshack.us/my.php?image=moto1u.jpg

Twoj numer rejestracyjny to X?

hiihii.. o tak! pozneje tego dzieciaka, on ma pamiec fotograficzna:) ..miski zostawiaja go czasami w takich krzaczastych miejscach.. gdyz nie wzbudza on podejrzen motocyklistow (;

pozdrawiam, imbir-ska :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nie wygląda jak zdjęcie tylko na jakiś szkic ołówkiem zrobionym naprędce z krzaków przez policjanta o zacięciu malarskim - dorysować tam jeszcze ołówkiem ufo latające i do 'Faktu' wysłać jako świadectwo bytności ufo w 'multanowej 6f' :).

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GWE 17C1

 

Bez wytężania oczu na numery z tej fotki :bigrazz:

I nic nie pomoże, czy tu się ujawnia z numerem, czy nie :biggrin:

 

 

p.s. Swoją drogą - gratulacje tras ;)

Edytowane przez Grass

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...po numerze Cię namierzyli, skoro list przyszedł. Zatem jakoś go odczytali dobrze, biegły sądowy pewnie też da radę...

List odebraleś, więc sukces nr 2 straży - cytując za znanym klasykiem kabaretu "Pan już nie powiesz, ze Pana nie ma w domu"

Więc skoro już doręczono Ci go skutecznie, pozostaje albo iść na pełne udry - i chyba masz na to określony okres czasu od doręczenia, albo płakać i płacić...

Wg mnie jedynie gdybyś się upierał, że to nie Twój motor, a ktoś ordynarnie podrobił Twoja rejestrację, miałbyś być moze szanse wywinąć się, bo że nie da się odczytać numeru - na to bym nie liczył...

Ale chyba lepiej po prostu udać się tam, powiedzieć, iż jechał ktoś przypadkowy, przyjąć mandat bez punktów i tyle.

 

P.S. Z powodów zawodowych jestem kilka dni w tygodniu w Wejherowie, miasto policyjno-strażo/gminne sie robi, pełno policji z radarami, pełno radarów stacjonarnych, często widzę radar przenośny w kilku miejscach na drodze z Chwaszczyna do Wejherowa...

Edytowane przez Staszek_s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GWE 17C1

 

Bez wytężania oczu na numery z tej fotki :bigrazz:

I nic nie pomoże, czy tu się ujawnia z numerem, czy nie :biggrin:

p.s. Swoją drogą - gratulacje tras ;)

Ano prawda. Tylko, że po tym zdjęciu ze 100% pewnością nie da się stwierdzić. Ale gdzie indziej znaleźć można :)

Traski mam nadzieję, że będą jeszcze dużo fajniejsze w tym roku.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...