Skocz do zawartości

Kupiłem Bladego :] !!


Trauma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no tak sztuka umiejętnego palenia gumy to podstawa tak? :banghead: ale naprawdę dziękuje ,że się o mnie martwicie :rolleyes:

 

Gumę spalisz jak opanujesz moto i będzie to tak łatwe jak posmarowanie kanapki dżemem, a na filmie to moto panowało nad Tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak tak.. moto panowało nade mną. Pewnie chodzi o końcową faze? No raczej tak jest kiedy się puszcza hamulec to moto powoli zaczyna ruszać.. a było to jak najbardziej zamierzone.. ale to nie ważne...

 

Czy to się komuś podoba czy nie to kupiłem już bladego i czy to się komuś podoba czy nie to będę nim jeździł więc te wasze "wrzuty" na nic się zdadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jeżdżę po ulicach. Jeśli kręci was jazda po ogródku to powodzenia życzę. Świadomy jestem konsekwencji.

 

???buahahhahaa

jak będziesz gnił w pierdlu lub płacił rentę do końca życia to może przejrzysz na oczy

dobrze że mieszkamy daleko od siebie - prawdopodobieństwo że na Ciebie trafię jest małe

 

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

???buahahhahaa

jak będziesz gnił w pierdlu lub płacił rentę do końca życia to może przejrzysz na oczy

dobrze że mieszkamy daleko od siebie - prawdopodobieństwo że na Ciebie trafię jest małe

 

Hej za to ja mieszkam blisko weź mnie nawet nie strasz :))) hehe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to po co robicie taką sensację? przecież to JA będę płacił jbc. I to JA będę gnił w pierdlu...

 

Ale jak będziesz płacił to KOMUŚ.

 

Tak się zastanawiałam, czemu tu tak dużo postów. Jednak głupota przyciąga z daleka. :P

Trauma naprawdę nie chcę Cię obrazić. Po prostu życzę Ci, abyś zmądrzał zanim będzie za późno.

:flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli lubisz chińczyki to sobie kup.. ja tam jakoś nie przepadam... a jeśli lubisz ganiać po wiosce to mieszkasz jak najbardziej w odpowiednim miejscu.

weź pod uwagę ,że wcześniej latałem już 50ccm, 125ccm, 600ccm no i 900ccm. wchodzi z tego ,ze za rok będzie hayka a za dwa zx14r ;). Dzięki za te zakręty :]

 

Gratuluje sprzeta!

Niedawno przejechalem kawalek na pozyczonym cbr900 rr i wrazenie niezle ;)

Wiec uwazaj na siebie.

 

Swoja droga - ile km przejechales w ciagu calego zycia, nim dosiadles fireblade'a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam przypadki moich znajomych,którzy zaczynali np.od bandita 1200 czy starej cbr 1000,ja z mz siadłem na thunderace 1000,więc może chłopak tez polata bez niemiłych przygód.Jak narazie latałem na thunderze,zx9 i cbr 900,cebra zdecydowanie prowadzi się najlepiej,z tym że oglądałem cbr którą kupił Trauma i troszke się pośpieszył......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Moim zdaniem złą opinię mamy przez "motocyklistów" którzy zapier*alają 200km/h po mieście w dresach. Którzy ciągle stwarzają zagrożenie. Albo próbują uciekać przed policjią i kończą swoje poczynania na pierwszym lepszym zakręcie. I pojawiają się filmy "motocyklista wariat"... To raczej przez nich opinia jest szarpana... Bo kiedy jadę to raczej nikt nie wie czy mam prawo jazdy czy nie mam tylko patrzy jak jadę i po tym ocenia.

 

 

Skąd Wy bierzecie ten wieczny mit o dresach? Nie mówię, że jeżdżę dzień i noc i od dekady i wszędzie, ale chyba z dwa lata nie spotkałam już nikogo tak wyglądającego. Teraz lansem obok litra jest jednak posiadanie ciuchów motocyklowych (pod kolor,a jakże ;) ), ale chociaż coś na plus (nie oceniam już stylu jazdy i umiejętności).

Ad rem - Trauma, nie dasz sobie powiedzieć słowa krytyki. Nikt tu nie będzie Cię pochwalał za taką zmianę sprzęta w takim czasie, w takim wieku i bez prawka. Poza tym doradzają Tobie i opieprzają Cię ludzie, którzy nie wsiedli na 2oo chwilę temu i to, czym jeżdżą, nie jest ich pierwszym ani drugim sprzętem. Nie możesz pojąć, że to niby wbijanie szpil to zwykłe ostrzeżenie? PROWADZIĆ motocykl każdy może, ale UMIEĆ JEŹDZIĆ - już nie. Oczywiście, wierzę, że będziesz jeździć, nie przywalisz w coś, nie wyglebisz się. Ale jaka to będzie jazda i przyjemność?

A z tym prawkiem już nie przesadzaj. Jak będą chcieli Cię zatrzymywać, to też raczej pierwszy Twój odruch to będzie ucieczka. Poza tym dziwne, że do tej pory Cię nie zatrzymali chociażby do zwykłej kontroli drogowej. Im więcej się jeździ, tym więcej takich "normalnych" sytuacji. Nie miałej jeszcze takiej, tak przynajmniej wynika z tego, co piszesz.

A to, że miałeś okazję jechać, czy się przejechac innymi sprzętami - to o niczym nie świadczy. Na pewno nie o doświadczeniu.

Jesteś bardzo młody, nie masz prawka, wspomnianego doświadczenia niewiele, odbijasz piłeczkę, żeby bronić tyłka i starasz się wyjść z twarzą z popełnionego faux pas, jakim był zakup bladego, więc nie oczekuj pochwał zbyt wielu. Ale jasne, to Twój wybór i gadać inni mogą.

Ze swojej strony powiem tyle, że ja bym osobiście się na takie moto nie porywała. Ale to ja.

 

Bezpiecznego sezonu. Ze szczególnym naciskiem na BEZPIECZNEGO.

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

etam cos mi sie nie chce wierzyc ze wszyscy opieprzaja "biednego" Traume za zakup na wyrost z tak szlachetnych pobudek jak obawa o jego bezpieczenstwo :bigrazz:

 

 

Nie szlachetne pobudki, nie obawa o bezpieczeństwo, tylko chamskie ostrzeżenia :bigrazz:

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu pany ja mam 17 lat jeżdże na gpz'cie 500 też bez prawka (kupiłem żeby naumieć sie jeździć), ale jak najszybciej będe chciał je zrobić i tyle. Może nie wale jakiś szos ogromnych ale tyle co to 100km umiem przejechać i nie stworzyć sytuacji groźnej, bo trzeba myśleć jak sie jedzie, a myslenia nie wspomorze prawko.

"...Pi**dol dwulicowców, fałszywi koledzy

Cieszą ryj jak Cię widzą, po czym wbiją nóż w plecy

Poszukiwacze hecy, w głowach mają pusto

Patrząc na gó*no w kiblu, pewnie myślą, że to lustro..."

my-penis-and-i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...