Skocz do zawartości

III Spotkanie Starej Japonii


Buber
 Udostępnij

Termin spotkania  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki termin Wam bardziej pasuje?

    • 15-17.05
      5
    • 22-24.05
      3
    • 5-7.06
      8
    • 11-14.06 (długi weekend)
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Pogoda nam się, zgodnie z synoptykiem z ICM, nie szykuje najlepsza. Aczkolwiek...dzisiaj musiałem zrobić 70 km trasę. Cały czas jechałem w deszczu, żeby po dotarciu na miejsce zastać ładną pogodę, która trwa do teraz. Modlący niech się więc modlą, motocykliści zaklinają, będzie dobrze!!!

 

Sadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że dla mnie jazda jako plecak jest po prostu katorgą. Podobne odczucia zresztą miałby kierowca, który miał by mnie plecakować... Do dupy wyszło, no ale niestety tak bywa :(

 

Pozostaje mi tylko czekać na wrześniową edycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że pogoda się poprawi i nie będzie gnoić z nieba, w niedzielę nawet na tacę dałem :biggrin:

 

pik jedziemy z jednego regionu, o której startujesz?? Mam w planie ruszyć przed 10.00 może gdzieś na trasie się spotkamy??

 

Prośba do Bubera: podaj na pw namiary jak do Ciebie dojechać :notworthy:

 

haslo na najbliższe dni: i niech pogoda będzie z nami :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matata, poszło na PW.

Gwoli przypomnienia - żeby czasu nie tracić, zaopatrzcie się w czeskie korony (190 wstęp na zamke, plus ok 30 za moto za parking) to nie będziemy musieli stawać po drodze. Również na dojeździe, gdzieś w jeleniej zatankujcie do pełna, to też nie będzie problemu po drodze.

W sobotę słonko będzie. Nie wiem jak z niedzielą, ale w sobotę żyjemy :D

 

Do zobaczyska!

 

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa Warszawa i okolice zbiera się na parkingu przy Mc Donalds w Jankach o 8 rano zatankowani.

Przypomnijcie się kto będzie.

 

Ja będę z Moniką. Poniżej link do proponowanej tasy omijającej centrum Wrocławia. Jest o 50 km dłuższa niż jadąc przez Wrocław, ale słyszałem, że to miasto jest masakryczne.

 

Trasa omijająca Wrocław

Edytowane przez Sadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę z Moniką. Poniżej link do proponowanej tasy omijającej centrum Wrocławia. Jest o 50 km dłuższa niż jadąc przez Wrocław, ale słyszałem, że to miasto jest masakryczne.

 

 

No niestety jest, więc koncepcja absolutnie słuszna. 50 km w trasie bez problemu nadrobisz, biorąc pod uwagę że trafisz na piątkowy exodus , a jedna z przelotowych ulic wiodących do węzła bielańskiego jest właśnie rozkopana. Jeżeli bardziej zależy ci na widokach i fajnej trasie niż na tempie jazdy to polecam przejazd przez Strzelin, Dzierżoniów, Walim, Wałbrzych, Kamienną Górę. Odległość podobna, za to widoki....

Edytowane przez rejvoy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....jadąc przez Wrocław, ale słyszałem, że to miasto jest masakryczne.

Nie, no, miasto fajne, tylko drogi rozkopane, etc, a co gorsza, o ile w wawie samochody ustępują motocyklistom to we wrocku zapomnij.... :icon_rolleyes:

 

A moze jednak jakaś szansa jest co? Ja przed rozpoczęciem sezonu w Częstochowie moto w jedną noc poskładałem :)

No tak, ale różnica taka że to ma Pan Mechanik składać (ty sam składałeś), a wiesz jak to z Panami Mechanikami bywa... :icon_eek:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no, miasto fajne, tylko drogi rozkopane, etc, a co gorsza, o ile w wawie samochody ustępują motocyklistom to we wrocku zapomnij....

Nie ustępują bo nie maja miejsca :biggrin: bo jak miejsce jest to tak jak wszędzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety jest, więc koncepcja absolutnie słuszna. 50 km w trasie bez problemu nadrobisz, biorąc pod uwagę że trafisz na piątkowy exodus , a jedna z przelotowych ulic wiodących do węzła bielańskiego jest właśnie rozkopana. Jeżeli bardziej zależy ci na widokach i fajnej trasie niż na tempie jazdy to polecam przejazd przez Strzelin, Dzierżoniów, Walim, Wałbrzych, Kamienną Górę. Odległość podobna, za to widoki....

 

 

Musimy zatem z Szanowną Bracią ustalić!!! Wypowiadajcie się w kwestii trasy. Czasu na przejazd jest sporo więc myślę, że można się pokusić i pojechać bardziej malowniczo.

 

Sadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy zatem z Szanowną Bracią ustalić!!! Wypowiadajcie się w kwestii trasy. Czasu na przejazd jest sporo więc myślę, że można się pokusić i pojechać bardziej malowniczo.

 

Sadek

 

Jestem za. Ze mną jak z dzieckiem :biggrin:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...