Skocz do zawartości

III Spotkanie Starej Japonii


Buber
 Udostępnij

Termin spotkania  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki termin Wam bardziej pasuje?

    • 15-17.05
      5
    • 22-24.05
      3
    • 5-7.06
      8
    • 11-14.06 (długi weekend)
      8


Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA!

Przenosimy temat do nowego wątku - z głosowaniem. Proszę o chwilę cierpliwości, mamy uprzejmego moda, który nam posty przeniesie. I potem jadziem dalej.. :D

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz drugi.

Jak widzicie, mamy teraz demokrację czyli głosujta na to co wam podpasi. Jak rozumiem, robimy to u nas, więc pozostała tylko kwestia terminu.

 

Sonda Będzie wisieć do końca przyszłego tygodnia - myślę że to wystarczająco dużo czasu aby padło odp. ilość głosów.

 

Jest opcja wykorzystania długiego weekendu - co robić będzie, ale nie namawiam. Z drugiej strony możemy to robić w długi weekend przez tylko 2 dni. Tak czy inaczej terminy są. My z Piaffe nie głosujemy, bo nam wszystko pasuje.

 

No to do roboty! :crossy:

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już mamy kij w mrowisku to nim pokręćmy...

Ja się z kolegą Uciem absolutnie zgadzam i jako zdeklarowany ortodoks zawsze jestem przeciw liberalizacji zasad :icon_twisted: . I absolutnie nie dlatego by kogokolwiek dyskryminować ,komuś dokuczyć, czy zrobić na złość, a jedynie w imię zasad na które wszyscy sie zgodziliśmy. Kryteria doboru są dwa (vide: tytuł tematu)i wydaje mi sie że nie ma sie co kramażyć, bo i tak sie spotkamy , ale nie naciągajmy ich już na siłę. Ja też uważam, że to człowiek jest ważniejszy a nie maszyna, ale z drugiej strony nie chodzi chyba o to żeby przyjechali wszyscy fajni ludzie, tylko konkretni fajni ludzie. W przeciwnym razie tytuł spotkania nie ma sensu.

No to jakżem se juz ponarzekał (bo to w Polaka naturze leży), to mogę w spokoju oczekiwać rozwoju wydarzeń.

 

P.S. Po to kupowałem FJ-te z 89-go, zamiast BMW żeby się teraz w Jelonce z czystym sumieniem pokazać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o terminy to będę musiał wybierać, jeśli będzie to koniec maja, bo MZ-kowy zlot w tym czasie wypada.

 

 

nawet nie próbuj nie przyjechać..... :notworthy:

 

ja głosuje za długim łykendem w czerwcu. Im później, tym lepiej, bo moje piękne kawasaki jeszcze czeka na wyrok SG :/

 

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już mamy kij w mrowisku to nim pokręćmy...

Ja się z kolegą Uciem absolutnie zgadzam i jako zdeklarowany ortodoks zawsze jestem przeciw liberalizacji zasad :icon_twisted: . I absolutnie nie dlatego by kogokolwiek dyskryminować ,komuś dokuczyć, czy zrobić na złość, a jedynie w imię zasad na które wszyscy sie zgodziliśmy. Kryteria doboru są dwa (vide: tytuł tematu)i wydaje mi sie że nie ma sie co kramażyć, bo i tak sie spotkamy , ale nie naciągajmy ich już na siłę. Ja też uważam, że to człowiek jest ważniejszy a nie maszyna, ale z drugiej strony nie chodzi chyba o to żeby przyjechali wszyscy fajni ludzie, tylko konkretni fajni ludzie. W przeciwnym razie tytuł spotkania nie ma sensu.

No to jakżem se juz ponarzekał (bo to w Polaka naturze leży), to mogę w spokoju oczekiwać rozwoju wydarzeń.

 

P.S. Po to kupowałem FJ-te z 89-go, zamiast BMW żeby się teraz w Jelonce z czystym sumieniem pokazać

 

 

 

Macie racje. Szkoda że nie będę mógł przyjechać ale niestety mój nowy nabytek się nie kwalifikuje.

Jako miłośnik japońców starszej generacji szukałem czegoś w stosownym wieku aż w końcu trafiłem na to:

 

http://picasaweb.google.pl/toolman950/GPX6...Ofwy4yMoP69-gE#

 

Konstrukcja już sędziwa i powstała grubo ponad 20 lat temu ale co ja poradzę że była tak długo przez fabrykę "tłuczona" (w latach '86 - '99 jeśli sie nie mylę) kiedy juz pod koniec produkcji była mocno przestarzała. Przy zakupie kierowałem się dobrym ogólnym stanem technicznym a nie trzymałem się sztywno wieku maszyny.

 

Na chwile obecną jestem zadowolony z zakupu a przy następnej zmianie motocykla postaram się zakwalifikować do kategorii wiekowej.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Jak tak was to boli to odwołajmy całą imprę i już! Czy naprawdę w naszej piaskownicy NIC się nie da zrobić bez krztyny zrozumienia i tolerancji?

 

Mogę wam przypomnieć że na samym początku chciałem robić spoktania Hondy SOHC i niczego więcej. Jakbym się przy tym upierał to bym się sam ze sobą spotykał.

 

A mi sie marzyło POSZERZENIE grona uczestników spotkań. A tu proszę, grono nam się zmniejsza.... No cóż, może to tak miało być, nie wiem.

 

Głosujcie na termin. Trzeba się określić.

Dzięki. I ..... zluzujcie zwieracza, no choć troszkę.... pliiiiz?

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jasnej dupy!! Czy Was po.........??? Jesteśmy dobrymi znajomymi, lubimy się (mam nadzieję). Jakie ma znaczenie kto jakim motorem przyjedzie???!!! Jeśli Waszym zdaniem nazwa imprezy określa wciąż jej zasady to ją zmieńmy na na przykład "Spotkanie fanów Karkonoszy" albo....Ne wiem jaką. Dlaczego tak jest, że nawet w naszym gronie toczy się głupia dyskusja. Jak myślicie po co mimo wielu przeciwieństw losu zaczęliśmy z Bubrem temat??? Po to żeby Was zobaczyć!!!! W komplecie, w takim składzie jak w zeszłym roku!!! Nie wyobrażam sobie aby kogokolwiek z Was zabrakło, a jeśli przyjedzie ktoś jeszcze to będziemy się tylko cieszyć. Jak najprościej można poszerzać swoje horyzonty??? Poznając nowych ludzi! Nie zamykajmy się jak puszka, nie ograniczajmy ścisłymi zasadami, nie twórzmy jakiś durnowatych kółek do których nikt z zewnątrz nie ma wstępu!!!

 

A teraz zastanówmy się kto tu rządzi?? :icon_twisted:

 

Buber mówi, że ja :biggrin:

To zarządzam dosyć tej dyskusji!! Jeśli tylko się da widzę Was tu wszystkich. Tych których nie będzie bez usprawiedliwienia lekarskiego, lub zwolnienia od rodziców odwiedzę osobiście i spuszczę bańki xDD I jest mi wszystko jedno czym przyjedziecie, możecie przyjść nawet na piechotę byle byście byli. Piechurów zabierzemy z Bubrem na plecaczki:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jasnej dupy!! Czy Was po.........??? Jesteśmy dobrymi znajomymi, lubimy się (mam nadzieję). Jakie ma znaczenie kto jakim motorem przyjedzie???!!! Jeśli Waszym zdaniem nazwa imprezy określa wciąż jej zasady to ją zmieńmy na na przykład "Spotkanie fanów Karkonoszy" albo....Ne wiem jaką. Dlaczego tak jest, że nawet w naszym gronie toczy się głupia dyskusja. Jak myślicie po co mimo wielu przeciwieństw losu zaczęliśmy z Bubrem temat??? Po to żeby Was zobaczyć!!!! W komplecie, w takim składzie jak w zeszłym roku!!! Nie wyobrażam sobie aby kogokolwiek z Was zabrakło, a jeśli przyjedzie ktoś jeszcze to będziemy się tylko cieszyć. Jak najprościej można poszerzać swoje horyzonty??? Poznając nowych ludzi! Nie zamykajmy się jak puszka, nie ograniczajmy ścisłymi zasadami, nie twórzmy jakiś durnowatych kółek do których nikt z zewnątrz nie ma wstępu!!!

 

A teraz zastanówmy się kto tu rządzi?? :icon_twisted:

 

Buber mówi, że ja :biggrin:

To zarządzam dosyć tej dyskusji!! Jeśli tylko się da widzę Was tu wszystkich. Tych których nie będzie bez usprawiedliwienia lekarskiego, lub zwolnienia od rodziców odwiedzę osobiście i spuszczę bańki xDD I jest mi wszystko jedno czym przyjedziecie, możecie przyjść nawet na piechotę byle byście byli. Piechurów zabierzemy z Bubrem na plecaczki:))))

 

I wszystko w temacie. Brawo :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja myślę że najważniejsza jest atmosfera którą tworzymy my ludzie.Np. na zloty forum yamahaxj.pl przyjeżdżają forumowicze aktywni na forum od kilku lat, a którzy już dawno przesiedli sie z XJ na inne sprzęty i nikt nie robi z tego problemu.Ale nie ma sensu ciągnąc dalej tej dyskusji.

 

Wracając do sedna: zamierzam się pojawić (no chyba że wypadnie jakiś przypadek losowy), na termin nie głosuje gdyż na chwile obecną pasuje mi każdy więc się dostosuje do większości.

 

Już nie mogę sie doczekać :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Waszym zdaniem nazwa imprezy określa wciąż jej zasady to ją zmieńmy na na przykład "Spotkanie fanów Karkonoszy" albo....Ne wiem jaką. Dlaczego tak jest, że nawet w naszym gronie toczy się głupia dyskusja. !!

 

 

 

I właśnie o to chodzi. Nazwijmy to chociażby Spotkaniem Niezależnych Zbieraczy Chrustu (każdy będzie miał okazję się wykazać przed sobotnim ogniskiem) i mamy po problemie kto i czym przyjedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) Jeśli już dojdziecie do konsensusu ,odnośnie formy,nazwy i terminu spotkania. To z miłą chęcią bym wpadł do Was (jeśli można :) ) z moją Suzi ,pod warunkiem że termin nie będzie mi kolidował z pracą .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piaffe ma rację. W końcu to nie republika tylko monarchia buberowa i Oni rządzą :buttrock:

Co do sprzętra Toolmana to nie wiem ile toto ma lat, ale wygląda na starą japonię i już :cool: (gratulacje)

Saska, naprawdę jak padnie na ostatni tydzień maja to się normalnie zachlastam :icon_evil:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...