Skocz do zawartości

Zastały Motocykl! Od czego zacząć?


dandi83
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ok Mycior.

Motocykle w Anglii wyglądają jak wyglądają, bo tam deszcz pada i nie ma słońca ;)

Oglądałem Versysa z Anglii 4 letniego. Spod lakieru na spawach ramy wyłaziła rdza, od stania pod chmurką. Po tym widać jak traktują maszyny, ale też to nie dobrze świadczy o Kawasaki, że spod NIEUSZKODZONEGO lakieru wyłazi rdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mycior z tym sie nie zgodze, nacodzien ogladam te sprzety, jedne dokladniej inne mniej, ale ja uwazam ze klimat cos dogadania ma, ale nieszanowanie sprzeta tez, jak mowisz nie zmienianie oleju, nie czyszczenie, uzytkowanie, podejrzewam czesciej niz to jest w polsce, jest tu moim zdaniem klimat przystepniejszy jesli chodzi o uzytkowanie,poza tym jak juz pisalem, angolom sie w d...ch poprzewrcalao, i dlatego sprzet 3 -letni anglika wyglada ja w polsce 10-15 letni, nie generalizuje , sa wyjatki, ale to bardzo,bardzo rzadko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez ze sprzętami z UK jestem na bierząco wiec wiem co mowie. Sprzęty są zrzerane kilka razy szybciej niz w PL. To nie chodzi o kawasaki, suzuki czy honde - tylko o tamtejszy klimat. Tam sprzęty rdzewieją bardzo szybko.W sprzetach 3 letnich chcąc zmienić olej lub wykrecić filter trzeba sie dobrze napocić znim się podkreca owiewki i trzeba mieć kupe szczęścia , żeby przy tym nie obrobić tych zasniedziałych śrubek.

Co do kredensów i choperów to tez 3 letnie sprzety juz sie spotyka z odpadajcym chromem.Zgodze sie ze nie jest tak ze wszystkimi sprzętami ,ale trafienie takiego sprzęta jest dosyć łatwe.

W sumie Ty masz sprawe prostą bo widzisz moto LIVE wiec decyzja jest duuzo łatwiejsza dla Ciebie niz dla nas, bo my widzimy tylko fotki kiepskiej jakosci.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie mycior to chyba przytakne, dzisiaj ukręciłem wętyl w aucie, zaśniedzial sie zardzewial i urwałem gwint razem z czapeczka:///// teraz 80 funtów musze wydac zeby kupic wentyl do tej felgi a 80 dlatego ze to jest wentyl z czujnikiem cisnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej podjedz fura zapla go z kabli zalej swiezym paliwem i psikaj samostartem powinien zagadac przynajmniej na samostarcie , a jak nie to pompa paliwowa moze byc do wymiany bo zastana od syfu z paliwa , temat przerabialem na rr,thundercat i r1 i tez swoje mialy wystane :icon_eek: a z tymi szlamami to dowcip miesiaca:flesje:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz oba, napewno zarobisz nawet jakbys na czesci sprzedal to za same kola wezmiesz tyle co za moto :)

co do klimatu to znajomy kupil cbr 1000 rr z 2004 i miala zgnity wydech tak ze dziury wypadly w paru miejscach, az nie moglem sie nadziwic, nie mowiac juz o srubach. Ale za ta kase napewno jest to okazja i wzialbym oba w ciemno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 lata później...

Witam ponownie wszystkich!!!

 

Trochę się zapadłem pod zięmię , ale sytuacja zmusiła:)

 

Potrzebuje pomocy, oczywiście ztym Triumphem TT 600

 

Jak rozruszać przedni widelec, stoi w ogóle nie amortyzuje!!?

 

I drugie pytanie, jak usunąć rdzę z chromu???

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korozję chromu o ile nie jest głęboka można usunąć pastą polerską PP50 i drobniejszą - o ile nie jest to stal nierdzewna bo taką wystarczy przeszlifować papierem ściernym i wypolerować.

Szkiełkowanie, piaskowanie, polgrid. Wrocław. Info PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...