Skocz do zawartości

Zastały Motocykl! Od czego zacząć?


dandi83
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zapodam na 100% ten mlodszy wyglada spoko, nie jest nigdzie odbarwiony bo obydwa stoja w cieniu Zawsze. ten starszy jest srebrno czerwony, ale caly pokryty jakims zielskiem , chem czy czyms w tym stylu, ten mlodszy z 2003 jest calkiem spoko, porzadne szorowanie i bedzie git. Poza tym stoja w prawie metrowych chaszczach":))) za domem, gosc poporstu postawil pare lat temu i tak zostawil, sam widok jego ogrodka swiadczy ze facet ma wszystko gleboko w dupie:))) a motory stoja tak jak je postawil, stoja na kapciach, az zal patrzec Panowie mowie wam, serce sie kraja! pozdrawiam i wesolych swiat!!!!

 

poza tym kanak, spoko trzymam reke na pulsie jak drugi bedzie na handel, a podejrzewam ze napewno zalezy za jaka sume, to sam go lykne, zreszta zobaczymy cel mam narazoie goscia namierzyc, bo ciezko jest go zalapac, a ja moge tylko w weekndy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura to nie moto ale ja wyciagnalem z krzakow po 10 latach stania chevy nova. wszystkie elementy gumowe tj tuleje, gumy itp nadaja sie na smietnik. po wytarganiu z gaznika, filtra powietrza pozostalosci po myszach i wywaleniu aku auto zapalilo i chodzi idealnie ale tak jak mowie z autami troche inaczej. tak czy tak jak cena dobra to warto jezeli ostroznie postapisz z silnikiem tak jak koledzy wyzej napisali. policz czy po zakupie nowych opon, plynow itp itd cena bedzie nadal okazyjna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bierz. silnik raczej bedzie ok jak odpowiednio z nim postapisz czyli zalej nowym olejem, nowe filtry itp i tak jak wyzej troche oleju przez otw swiec. Mialem kiedys przypadek z gpz 600 ze byl przytarty, kupiony za grosze i sprawe zalatwilo wd40 przez otw od swiec i moto chodzilo zupelnie normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde panowie jak wrzucic tu foty, kiedys bylem spec on kompa teraz troche moja gwiazda przygasla, albo zbyt duzo browarka, ?????????????????????????????? ma tre foty obu bzykow

 

http://www.imageshack.us/

klikasz ,,...BROWSE" wybierasz plik

email

start upload

podajesz link

 

fajna okazja Ci się trafiła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...