Skocz do zawartości

Jaki kolor ma olej Motul 7100


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie mam pytanie odnosnie koloru oleju Motul 7100 10W-40 dotychczas jak pamietam mail zawsze kolor czerwony taki rozowy. Dzisiaj kupilem ten sam olej Motul 7100 10W-40 ale dodatkowo mial juz napis MA2 i mial kolor taki miodowy brunatny. Jak to jest czy moze dostalem trafiony olej czy moze zmienili kolor z czerwonego na miodowy.

Prosze o odpowiedz jak to jest z tym kolorem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzwonilem do przedstawiciela Motula i poinformowal mnie ze olej Motul 7100 10W-40 MA2 zmienil kolor z czerwonego na złotawy no moze kolor mosiadzu.

 

Do Mati27d chyba zalales Motula ale bez MA2 tylko z MA i dlatego masz czerwony.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Wiem, że temat trochę stary - ale udało się wyjaśnić co z tym olejem Motul 7100 MA2? Jaki powinien mieć kolor? Ja dzisiaj takowy zalałem - był koloru miodowego. Czy taki jest OK czy powinien być czerwony? A może występuje taki i taki? Który jest lepszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że temat trochę stary - ale udało się wyjaśnić co z tym olejem Motul 7100 MA2? Jaki powinien mieć kolor? Ja dzisiaj takowy zalałem - był koloru miodowego. Czy taki jest OK czy powinien być czerwony? A może występuje taki i taki? Który jest lepszy?

 

 

Witam dzwonilem do przedstawiciela Motula i poinformowal mnie ze olej Motul 7100 10W-40 MA2 zmienil kolor z czerwonego na złotawy no moze kolor mosiadzu.

 

Do Mati27d chyba zalales Motula ale bez MA2 tylko z MA i dlatego masz czerwony.

 

Pozdrawiam

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Czy Motul 300V jest najwyższym modelem syntetycznym 10W40?

 

To najwyższy model motula do motocykli na bazie podwójnych estrów z normą SG

Jest zielony o zapachu jabłkowym :icon_mrgreen:

 

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...