Skocz do zawartości

..ile najwiecej km w ciagu jednego roku?


Gość yeuop
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja najwięcej nakręciłem w pierwszym sezonie po zrobieniu prawa jazdy :) 22.000 km z czego 17.000 na Cagivie River 500 i resztę na Suzi GS500F

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w 1 sezonie nakrecilem ciutke ponad 10 000 głownie w weekendy . 2 sezon to juz 8 i wydaje mi się ze kazdy następny bedzie wlasnie w tych okolicach

Edytowane przez fabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najwięcej nakręciłem w pierwszym sezonie po zrobieniu prawa jazdy :) 22.000 km z czego 17.000 na Cagivie River 500 i resztę na Suzi GS500F

 

pozdr

Ja najwięcej nakręciłem w pierwszym sezonie po zrobieniu prawa jazdy :) 22.000 km z czego 17.000 na Cagivie River 500 i resztę na Suzi GS500F

 

pozdr

 

 

Ja rowniez jak zrobilem prawko w pierwszym sezonie mialem rekord 25 tysiecy :icon_mrgreen:

 

Ten rok tez ciekawie sie zapowiada :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temat... Zastanawiam się, skąd tyle wiekowych motocykli z małym przebiegiem, skoro w sezonie każdy nakręca kilkanaście tysięcy kmów? Macie zapasowe liczniki?

PS. Ja chińską 250ką robię rocznie około 10 tys /i nic nie odpada i się nie psuje:)/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, w ciągu roku to nie mam sie za bardzo czym chwalić, robie jakieś 6-8 tyś, ale kiedyś w jeden dzień zrobilem z kilkoma kumplami ponad 800km... Jechaliśmy ze Śremu (40km od Poznania) nad morze do Koszalina, poźniej wybrzeżem na zachód do Szczecina i do domku.... Eh fajnie było, tylko moja narzeczona powiedziała, że więcej już ze mną tak nie pojedzie (heh, może to i lepiej :)). Aha moto to było ZZR 600E z 98r...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najwięcej udało się coś ok.75-80 tyś km w roku stuknąć. :biggrin: A jednorazowo bez snu, obiadu, odpoczynku, bez towarzystwa to 1700km z Londynu do Bydgoszczy.Niestety 27 godzin w siodle bo błądziłem strasznie ze zmęczenia.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najwięcej udało się coś ok.75-80 tyś km w roku stuknąć. :biggrin: A jednorazowo bez snu, obiadu, odpoczynku, bez towarzystwa to 1700km z Londynu do Bydgoszczy.Niestety 27 godzin w siodle bo błądziłem strasznie ze zmęczenia.

Ale chyba dużą częśc tego przebiegu nastukałeś w robocie? Chyba że taki Tony Halik jesteś? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba dużą częśc tego przebiegu nastukałeś w robocie? Chyba że taki Tony Halik jesteś? :biggrin:

 

No prawie wszystko w robocie. Prywatnie może ze 500km w tym było. :biggrin: Do sklepu po bułki i browar w soboty. :biggrin:

 

Za to w tym roku prywatnie stuknęło mi już ze 2 tyś albo lepiej. Szkoda że w PL nie ma kurierki moto zbyt wiele bo pewnie już bym latał z paczkami.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim sezonie. Tak około 10.000 km...

Z czego jednego dnia ponad 850 km... Pojechałem z kumplem sobie wykąpać się... Na morze :icon_mrgreen: A z Gdyni jeszcze uderzyliśmy na Hel :) Wszystko ok, jedyne co to trochę du*a bolała od siedzenia...

 

Sprzęt: Yamaha FZ750

Edytowane przez Engels
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...