Skocz do zawartości

Świece irydowe czy zwykłe


Rekomendowane odpowiedzi

CO do dwusuwów - jeździłem Aeroxem tylko na NGK za 9zł - 0 zastrzeżeń (jak dobrze wyregulowany, to nigdy nie ma problemów). Świeca Championa padła po 2000km, wiec nie polecam.

 

Znowu do simsonka NGK też odradzam - w obrębie garażowego odpalania padły 2 Ngk w omże miesiąc, mozliwe ze iskra załatwiłaby sprawę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe NGK, przejechane 21k km w 5 lat i dopiero w tą zimę planuję wymienić na nowe. Śmiech mnie bierze jak ludzie co sezon wymieniają świeczki... Dobrze ustawiony silnik a przede wszystkim SPRAWNY silnik nie "zjada" świec i wymiana co 20k km to standard. Po co wymieniać coś co jest dobre???

 

Pozdro all :flesje:

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

To tylko reklama,bo w jaki sposób świeca może podnieść moc.Ja takiego sposobu nie znam.Polecam NGK zjeździłem kilka kompletów w Road Starze.Można założyć Denso,ale NGK dają radę.A po za tym komplet kosztuje tyle co jedna irydowa.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko reklama,bo w jaki sposób świeca może podnieść moc.Ja takiego sposobu nie znam.Polecam NGK zjeździłem kilka kompletów w Road Starze.Można założyć Denso,ale NGK dają radę.A po za tym komplet kosztuje tyle co jedna irydowa.

Skoro tak to kupię NGK ,zreszta takie są w nim założone ale zobacz ten film

on troszeczkę pokazuje pracę tych swiec irydowych jest dosyc przekonujacy ale wole opinie kogos kto jeżdził na tych swiecach.

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ten sezon zafundowałem sobie iryde i moge powiedziec ze nie ma zadnej róznicy w stosunku do zwykłej CR9E. moze w zywotnosci bezie ale to sie jeszcze okaze.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozne ludzie bzdury pie**ol**li. ze lepiej odpala ze równiej pracuje. jak poprzegladasz na tym forum to sam zobaczysz

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marek HONDA

na ten sezon zafundowałem sobie iryde i moge powiedziec ze nie ma zadnej róznicy w stosunku do zwykłej CR9E. moze w zywotnosci bezie ale to sie jeszcze okaze.

Żywotność napewno bedzie wieksza bo zalewanie najczęściej niszczy świece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie mialem problemu z zalewaniem tak wiec ta zaleta odpada. jesli chodzi o odpalanie tez nie ma różnicy tak wiec w moim przypadku nic to nie zmienilo.

 

aha a gdzie te obiecane 20 KM :D

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem przedwczoraj irydówkę do DRZ. Chodzi równiej, troszkę lepiej się wkręca. Czy mniej pali to nie wiem bo tego nigdy nie liczą i hooi mnie obchodzi czy spali 6 l czy 5.99 na 100 km :]Co do zapalania, to zapala jak zawsze- od szczała. Wszystko wyjdzie po glebie jak się zaleje ;]

Edytowane przez lionix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...