Skocz do zawartości

Moj pierwszy mandat


Pstryk2528
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostalem dzis pierwszy mandat...

 

Ja na Moto jeszcze nie zaliczyłem mandatu, ale mój pierwszy mandat to było 250zł i 6 pkt jechałem kupeli Seicento (w liceum) no i jak już się udało to rozbujać postanowiłem wyprzedzić jeszcze 2 samochody, a że było już pod górkę i była podwójnie ciągła :bigrazz: no cóż. Na wierzchołku ładnie schowani byli koledzy w niebieskim polonezie i tłumaczenia nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Moto jeszcze nie zaliczyłem mandatu, ale mój pierwszy mandat to było 250zł i 6 pkt jechałem kupeli Seicento (w liceum) no i jak już się udało to rozbujać postanowiłem wyprzedzić jeszcze 2 samochody, a że było już pod górkę i była podwójnie ciągła :bigrazz: no cóż. Na wierzchołku ładnie schowani byli koledzy w niebieskim polonezie i tłumaczenia nie było.

 

To maż się ku*wa czym chwalić, powinni ci 1,5 najmniej dać. i z 20 pałek :evil: Przez taką akcję 3 lata temu zginął znajomy, 3 gnoi wyleciało mu na czołówkę. Ratował się ucieczką do rowu, zaliczył 2 drzewa :evil:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalem dzis pierwszy mandat... Za nie zatrzymanie sie na przejezdzie kolejowym ;( Zwolnilem do miej wiecej 10 km/h ale to nic nie dalo 100zł i 1 pkt

 

 

Moze to ciebie czegos nauczy, bo nawet nie bedziesz wiedzial skad a pociag nadjedzie

 

Edytowane przez Qurde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, a w Polsce mamy ICE i pędzą po torach 300 km/h :D No głupi chyba nie jest jak ma dobrą widoczność to zwolnił, popatrzył i heja dalej. To jest tak samo jak zatrzymywanie się przed stopem, a co zrobić jak skrzyżowanie jest 20m za znakiem stopu w terenie zabudowanym ? To po kiego h... się zatrzymywać przed tym znakiem ? Jedynie dla być fair wobec przepisów, nic poza tym. Bo stając przed znakiem i tak i tak nic nie widać! A panowie policjanci z powodzeniem mogli by cię na tym udupić, bo przepis wyraźnie mówi, że trzeba się zatrzymać przed znakiem!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo przepis wyraźnie mówi, że trzeba się zatrzymać przed znakiem!

To bardzo ciekawe...

§ 21. 1. Znak B-20 „stop” oznacza:

 

1) zakaz wjazdu na skrzyżowanie bez zatrzymania się przed drogą z pierwszeństwem,

 

2) obowiązek ustąpienia pierwszeństwa uczestnikom ruchu poruszającym się tą drogą.

 

2. Zatrzymanie powinno nastąpić w miejscu wyznaczonym w tym celu, a w razie jego braku - w takim miejscu, w którym kierujący może upewnić się, że nie utrudni ruchu na drodze z pierwszeństwem.

 

3. Znak B-20 umieszczony w obrębie skrzyżowania dotyczy tylko najbliższej jezdni, przed którą został ustawiony.

 

4. Przepisy ust. 1-3 stosuje się odpowiednio do znaku B-20 umieszczonego przed torowiskiem pojazdów szynowych lub w innych miejscach przecinania się kierunków ruchu.

 

5. Umieszczona pod znakiem B-20 tabliczka T-6c lub T-6d wskazuje rzeczywisty przebieg drogi z pierwszeństwem przez skrzyżowanie.

 

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zatrzymanie się przed przejazdem kolejowym to najczęstsze wykroczenie-wystarczy stanąć na 1 min przy przejeździe i obserwować

wynik-nikt sie nie zatrzymał

Tak zginą rajdowiec Kulik

Podstawa to nie dać się złapać na wykroczeniu :crossy: czyli starać się ich nie popełniać-proste jak budowa cepa :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...