Skocz do zawartości

Moj pierwszy mandat


Pstryk2528
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jak na razie mam puste konto :buttrock:

 

Od kiedy trzeba się zatrzymywać przed znakiem stop? No chyba,. że wprowadzili jakieś zmiany dzisiaj w nocy... Z tego co się orientuję zatrzymać się trzeba przed lub na równo ze znakami G-3 (krzyż św. Andrzeja przed przejazdem kolejowym jednotorowym) i G-4 (krzyż św. Andrzeja przed przejazdem kolejowym wielotorowym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz troche mandatow nazbieralem. Troche za predkosc, jeden za jazde na halogenach itp. dziwne sytuacje. Ze wzgledu ze zaczynam dopiero przygode z motorami i mieszkam to mandatu jeszcze nie dostalem.

Za to dzis mialem kolizje autem. Zatrzymalem sie na swiatlach za autami a kolo wpadl we mnie z duza szybkoscia. Skutki: zniszczony caly tyl auta, ze wzgledu ze stalem na swiatlach sila uderzenia przesunelo mnie do przodu i wpadlem w poprzedzajace mnie auto.

Zero punktow, zero mandatu, moze tylko dlatego ze mieszkam w Irlandii bo w polscer pewnie 300 zl i 6 pkt bym dostal.

Szerokiej i bezpiecznej drogi zycze

baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja swój pierwszy mandat otrzymałem parę dni po odbiorze prawka ;]

Nie powiem, bo z mojej głupoty to było ;/ efekt -- >> 400zł i 10 pkt ,

post ten jest tyle związany z motocyklami, że właśnie jechałem po swojego 1 bike'a :)

 

Witam

Ja swój pierwszy mandat otrzymałem parę dni po odbiorze prawka ;]

Nie powiem, bo z mojej głupoty to było ;/ efekt -- >> 400zł i 10 pkt ,

post ten jest tyle związany z motocyklami, że właśnie jechałem po swojego 1 bike'a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aster :notworthy: :notworthy: Jednak na egzaminie na prawo jazdy to raczej nie przejdzie, chyba, że ktoś jest oblatany w przepisach i na szybko coś zacytuje ;)

Żebyś się nie zdziwił jak w drugą stronę "nie przejdzie". Moja panna mało nie oblała tak - zatrzymała się przed STOPem a nie przed krzyżem przy przejeździe.

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, a ja swój pierwszy mandat dostałem jak już dwa lata miałem prawko za... przejście na czerwonym świetle... :P Prócz tamtego konto czyste ;) Wczoraj bym dostał, ale jak siedziałem już w radiowozie to dostali zgłoszenie, że jakaś kobieta idzie z siekierą w stronę kościoła i mnie wypuścili :buttrock:

A na moto jeżdże dość spokojnie :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz troche mandatow nazbieralem. Troche za predkosc, jeden za jazde na halogenach itp. dziwne sytuacje. Ze wzgledu ze zaczynam dopiero przygode z motorami i mieszkam to mandatu jeszcze nie dostalem.

Za to dzis mialem kolizje autem. Zatrzymalem sie na swiatlach za autami a kolo wpadl we mnie z duza szybkoscia. Skutki: zniszczony caly tyl auta, ze wzgledu ze stalem na swiatlach sila uderzenia przesunelo mnie do przodu i wpadlem w poprzedzajace mnie auto.

Zero punktow, zero mandatu, moze tylko dlatego ze mieszkam w Irlandii bo w polscer pewnie 300 zl i 6 pkt bym dostal.

Szerokiej i bezpiecznej drogi zycze

 

 

A dlaczego mialbys dostać mandat skoro nie byłeś sprawcą wypadku. Aż tak zle to w tej Polsce nie jest ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aster :notworthy: :notworthy: Jednak na egzaminie na prawo jazdy to raczej nie przejdzie, chyba, że ktoś jest oblatany w przepisach i na szybko coś zacytuje ;)

 

Pozdrawiam

 

W Krakowie z tego co wiem oblewają za zatrzymanie się przed znakiem stop a nie w miejscu w którym coś widzisz

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe motocyklem jeszcze nic mi się nie zdarzyło. Puszką udałem się sfotografować przez fotoradar wpadajac do miejscowości :)100km/h na 50km/h. Efekt 400zł i 8pkt :) Potem jeszcze wyjeżdzajac w nocy z pracy, zmęczony zapomniałem zapalić świateł, latarnie co 30m, jasno było to jechałem, nagle misiaczek mnie zatrzmuje :P Tłumaczenie, że padł bezpiecznik nie pomogło heheh Kolejne 200zł i 4pkt jeszcze nie płacone heheh

icon3.png

-Skolioza Team-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego mialbys dostać mandat skoro nie byłeś sprawcą wypadku. Aż tak zle to w tej Polsce nie jest ;) .

 

jak dostalem uderzenie w tyl to zachaczylem auto z przodu, a to juz niby jest moja wina bo nie zachowalem bezpiecznej odleglosci. Ja na Polske nie narzekam ale niektore przepisy sa dziwne :)

pzdr

baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, policjant też człowiek ;) I akurat takie coś, to nie Twoja wina by była. Na szczęście tak porytych przepisów to nie mamy w tym naszym pieknym kraju :)

No chociaż nie wiem jak jest teraz, ale jeszcze do niedawna to wg przepisów trzeba było mieć prawo jazdy kategorii A aby jeździć na hulajnodze elektrycznej :P Ale na szczęście nie respektowali tego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...