Skocz do zawartości

SEZON ROZPOCZĘTY


magneto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ha, jak w temacie, kulturalnie jechalem sobie do domu, pogoda z tyłka, deszcz, zimno i punkt 20 wieczorem, wiec ciemno. A tu najnowszym modelem suszarki zostalem wycelowany. 86 na 60 kahaema, stargowałem do 100zł i 4 punktow.

 

Bajka, jeśli tak mam zacząć sezon to całkiem ciekawie... ;)

 

 

uważajcie, mnie namierzyli z 264 metrow. Całkiem ciekawe mają te nowe radary, mierzą podobno z dokładnością do 1 centymetra, i wcale bym sie nie zdziwil jesli to prawda, bo facet pokazywal mi pare sztuczek co one potrafia i az mi sie wierzyc nie chcialo. sposrod 6 jadacych moglem wybrac sobie tego ktory mi sie spodobal i po chwili wiedzialem ile metrow jest ode mnie i z jaka predkoscia jedzie...

 

teraz dopiero bedzie przerabane...

 

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedział mi ze jestem pierwszym w łodzi(?) zlapanym na ta suszarke. ale nie wiem czy chodzilo mu o motocykliste(to na pewno bo potwierdzil pare razy) ale czy w ogole kierowca. mowil ze nowka sztuka.

 

to bylo na zjezdzie pod wiadukt na wlokniarzy, z radogoszcza w strone centrum, ustawili sie vis a vis przystanku 8.

Ci co nie wiedza to jest to jezdnia 3 czy 4 pasmowa, nowka asfalt, nawet na deszczu sie czlowiek nie slizga. prawde mowiac ruszylem o wiele szybciej, ale zaczalem zwalniac i dlatego wskazalo tyle...

 

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie oni mają te nowe foto radary jakieś zajebiste laserowe czy cuś jak piszecie, bo na początku lutego jak jechaliśmy z chłopakami do baru samochodem, też nas złapali z dużej odległości a były przecież zabudowania,drzewa itp. ale i tak zwolniliśmy bo jechaliśmy z 90km/h a zwolniliśmy na 70km/h i nas capneli, chcieli kierowcy dojechać mandat 200zł i 4pkt. za to że jechał 70km/h na ograniczeniu do 50km/h, ale zakończyło się na 100zł i 4 pkt. :)

Sytuacja z wczoraj jade z rodzicami samochodem w centrum lublina a tu stoi przed jednym zakrętem jakaś puszka (karmnik:P) zobaczyłem myśle foto radar albo coś takiego a za jakieś 100-200m. za zakrętem policja sobie stoi i łapią tych co wcześniej przekroczyli prędkość,wycfanili się teraz w Lublinie łapią ostro nawet ja u siebie na wsi motorem pojeździć nie moge bo non stop gdzieś jeżdżą :/

Ale nie dajcie się złapać :D

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważajcie, mnie namierzyli z 264 metrow.

 

No niestety w Wawie mają ich chyba 6 jak dobrze pamiętam (słyszałem w Radiu przy okazji akcji prędkość). Co gorsze są wstanie mierzyć prędkość pojazdów oddalonych nawet o :icon_exclaim: 1000m :icon_exclaim: i to w czasie zaledwie 0,3s (a nie jak stare musiały mierzyć przez około 8s)

 

Gdyby kogoś to zainteresowało to artykuł o tych nowych cudeńkach policji znajdziecie tu http://www.safetycam.pl/ul.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też padłam jakiś czas temu ofiarą nowych zabawek tylko że puszką - jechałam 92 tam gdzie było 60 (późny wieczór, dwupasmówka, pusto, sucho), dostałam 300zł. Teraz trzeba cholernie uważać, bo smerfy dostały nowe zabawki, a wiecie jak to jest z nowymi zabawkami :D Najpierw się bawisz nonstop, a potem ci się nudzi i rzucasz w kąt. :bigrazz:

Pilnujcie się zwłaszcza na początku sezonu i patrzcie na znaki!

Kumpela dostała mandat po jechała 100 a był znak 40 - którego drogowcy nie zdjęli po remoncie! :banghead:

 

Edytowane przez igrazka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na te laserowe cacuszka to tylko CB radio jest ratunkiem jesli chodzi o puszki. Na motocyklu nie mamy niestety szans no chyba ze jedzie sie choinką obwieszoną we wszystkie możliwe bajery to pewnie i cb sie tam znajdzie :)

Edytowane przez fabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testował ktoś takie urządzenie? Czy w ogóle warto inwestować?

 

http://www.pashnit.com/product/adaptiv_radar.html

Po pierwsze nielegalne, po drugie nie skutecne.

Po trzecie ... jak zakomunikuje, to policjant będzie już machał lizakiem.

 

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedział mi ze jestem pierwszym w łodzi(?) zlapanym na ta suszarke.

To powinni Cię przywitać chlebem i solą i jeszcz coś w nagrodę dać :buttrock: a nie karać :icon_razz:

 

Ja mam zamiar zaopatrzyć się w antyradar. Dlaczego w wielu krajach antyradar jest dozwolony a np CB zabronione? Przecież mamy tablice informujące o kontrolach radarowych? Co zwiększa bezpieczeństwo? Antyradar, który kwiczy i kierowca zaczyna zwalniać czy CB gdzie się usłyszy, że czysto i kierowcy przyśpieszają? Wg mnie antyradar w Polsce jest zabroniony dlatego żeby Policja mogła zarabiać pieniądze. To jest jawny zamach na bezpieczeństwo użytkowników dróg...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...