Skocz do zawartości

Jak dobrze zsynchronizować gaźniki


Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze zsynchronizować gaźniki to tak aby było dobrze. Ot, cała sztuka. Podpinasz wakuometry i ustawiasz tak aby było jak najlepiej. Wtedy jest dobrze.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A problem jest taki mam nadzieje że kogos to zainteresuje bo opisze wszystko od początku ok :icon_arrow:

 

A więc tak problem zaczął się wtedy gdy zdjąłem głowice żeby wstawić drugą bo na obecnej zerwał mi się gwint na świecy a miałem drugą z drugiego silnika i jak ją założyłem na wolnych obrotach pracował ok ale na wysokich pracował na jednym a z drugiego strzelał ogniem i ten problem juz opisywałem na forum i wiem ze nie powinienem odkręcać gazu do oporu gdy motor nie oddaje całej mocy :banghead: czytałem o tym i po tym zaczeło być gorzej nie chce mi się wkręcać na obroty tak jak wcześniej , po prostu czuje że jest gorzej czy to tylko gaźniki :icon_question: Mam nadzieje że ktoś sie wypowie na to co napisałem DZIĘKI :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wmawiaj mi że nie ma :banghead: chyba wiem co mam a czego nie przy swoim motorze pzdr

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3cc67c1e152a953b.html

 

masz zdj jeśli nie wierzysz :icon_razz:

To nie motor tylko klasyczny motocykl Hondy i praca przy nim Cię trochę przerosła.

Jak masz wyregulowany zapłon. Możesz to dokładnie opisać ?

Z Twojego opisu o ile jest dokładny wynika że masz poważny problem z głowicą.

Podejrzewam, że sam sobie nie dasz rady a szkoda będzie tego silnika.

 

A cb 125 ma dwa gaźniki zeby cos trzeba było tam synchronizować ? Weź najpierw poczytaj jakieś podstawy jak jest zbudowany silnik itd bo widać ze w ogóle nie masz pojęcia o czym piszesz.

 

pozdro

Mógłbyś zmienić swoją sygnaturkę bo nie pasuje do Twojego tekstu który napisałeś na temat CB125.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...