Skocz do zawartości

Ekonomiczny japończyk do ok. 10 tys?


Bandzior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Mogę polecić nissana almere model n 15 produkowany do 1999 roku. Od roku taką śmigam z silnikiem 1.4 na benzynie. Przez rok jazdy, wymieniłem tylko aku, ale to raczej przez sposób używania. Co do spalania Miasto jakieś 8-10, w trasie 7 bywa realne, ale to jak wiadomo zależy od kierowcy. Mam nadzieje ze pomogłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z gorki i z wiatrem...

:icon_mrgreen:

... do tego spala przy krótkich dystansach 7,5 w mieście i 6 w trasie :buttrock: :icon_razz:

 

86 Psów Mechanicznych :) na 1110 kg, nie powala ale w miarę jeździ. Za to spalanie malutkie.

3-drzwiówki ponoć we Francji robili...

5-drzwiowe tego modelu zdaje się w Europie wychodziły, 3d i sedan -made in Japan :icon_biggrin:

 

A czemu mialoby nie jechac? No chyba ze Bandzior kupil jakąś zepsutą Corolkę :icon_rolleyes:

Zepsuta zdecydowanie nie jest :cool:

Buta fakt nie ma potężnego, ale przecież zakładającemu temat nie o to chodziło. Fajny zawias, zwinne auto. Do tego klima, 4x Airbag i miłe dla ucha audio. W dalsze trasy i tak koniem fruwam :icon_twisted:

Edytowane przez Bandzior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5-drzwiowe tego modelu zdaje się w Europie wychodziły, 3d i sedan -made in Japan

Z moich informacji wynika że w Japan to tylko sedany i kombi, a cała reszta to pieski francuskie, ale mogę się mylić.

galonow

Mogę Ci to przeliczyć na galony, chcesz? :P

 

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich informacji wynika że w Japan to tylko sedany i kombi, a cała reszta to pieski francuskie, ale mogę się mylić.

Uspokajam ciekawość, iż VIN dyktuje "JT...", więc oryginał made in Japan :bigrazz: Możliwe że późniejsze VVTi europejskie były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...