Skocz do zawartości

ciezko odpalajaca R1


simtelek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie niedawno kupiłem r1 z 2008 roku przejechane 1900km, nie miałem przedtem takiego stworka i wydaje mi się ze ciężko pali. Mam tez CBR f4i i ta tylko jak skończy pompa zasilać to od strzała pali a ta r1 niestety nie,długo trzeba trzymać rozruch a jak trzymam manetkę troszkę odkręcona i odpali to jak od razu puszcze ja ta gaśnie.Dziś ja przepaliłem =zagrzała się do 88 stopni później ja zgasiłem i nadal tak samo ciężko pali w końcu wyjechałem akumulator i nie zagadała

macie jakieś pomysły

Edytowane przez simtelek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok w poniedzialek lece kupic owe swiece zobaczymy co bedzie, niemyslalem ze przy takim przebiegu juz swiece beda do wymiany.

powiedzi mi tylko jeszcze denso czy ngk bo ze irydowe to napewno

 

i jeszcze jedno czy te oznaczenia swiec beda dobre do mojej maszynki

 

NGK CR9EIX

 

DENSO IU27A

 

Edytowane przez simtelek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do świeczek: Jeśli ciepłota i gwint sei zgadza to tak. Tyle ze teraz pytanie jak jeździsz czesto bywa tak ze ludzie nie smigaja swoimi super sportami bardzo szybko i swieczki szybko umieraja proponuje wtedy zamontowanie świec nieco cieplejszych. czyli zamiast 9 to montujemy 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mailem tak samo w w cbf f4i tylko wtedy mrugala mi kontrolka od wtrysku co oznaczalo ze maiel odpiety przewod od podcisnienia ktroy idzie do czyjnika map sensora pod zbiornikeim niewiem jak jest w r1 ale moja miala takie objawy wlasnie przez to lapaa lewe powietrze owym wezykiem, po podlaczeniue pali na strzala, przejrzyj wszystkie wezyki mozliwe ze akurat sie cos rozlaczylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...