Skocz do zawartości

krecenie elektronicznych liczników


morooseck
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak trudne jest "kręcenie" elektronicznych liczników np w vw czy audi?? Nie pytam dlatego, że sam chce to zrobić tylko zastanawiam się czy te samochody również zostają "odmładzane" przez "specjalistów" :bigrazz: z góry dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie liczniki da się kręcić.Te w VW i Audi też. Nie nazywa się to kręcenie tylko korekta przebiegu.

Edytowane przez piter 1600

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma większego problemu w kręceniu elektronicznych liczników, jak możesz się podpiąć pod komputer i masz odpowiednie oprogramowanie. Wiadomo w nowych samochodach coraz lepsze zabezpieczenia, ale wszystko jest do obejścia, jak odpowiednio zapłacisz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozna trafic na uczciwych :bigrazz: Ja bede sprzedawal rocznik 2005 i przebieg 60 KKM, nic nie krecone i nie grzebane...

:icon_mrgreen:

 

 

Ale za to pewnie cene odwalisz,że łoojeeezuuu :icon_mrgreen:

 

ps.A tak z ciekawości to co sprzedajesz i czemu tak drogo :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 lata 60kkm to bardzo mozliwe;) mój ojciec robi zaledwie 18tys rocznie. Srednio Polak samochodem robi około 25tys Niemiec około 35 tys.

 

 

Czesciej niż Polacy liczniki kreca Niemcy i Włosi. Niemcy robia to w tragiczny sposób czesto przy okazji jeszcze coś zepsują. Włosi sa dokładni ale nie mysla duzo przy robocie i szybko widać ze auto było krecone.

 

Osobiście wartość przebiegu uważam za wartość całkowicie abstrakcyjna i bardziej kierował bym sie rokiem produkcji. Niechodzi mi o fakt krecenia licznikó tylko raczej o to ze samochody teraz zabija wiek a nie przebieg.

 

Samochód mojego ojca mimo niskigo przebiegu 180tys samochód jest w opłakanym stanie natomiast 4 letni VW ciotki majacy na zegarku 230 tys wyglada prawie jak nówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za to pewnie cene odwalisz,że łoojeeezuuu :icon_mrgreen:

 

ps.A tak z ciekawości to co sprzedajesz i czemu tak drogo :icon_mrgreen:

 

Zapytanie i oferty na priva :bigrazz: cos z grupy szmelcwagena...

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srednio Polak samochodem robi około 25tys Niemiec około 35 tys.

 

 

Wueska nie wiem skąd wziąłeś tą informację o średnim przebiegu polskiego kierowcy. Gdzieś czytałem, że wg statystyk średnio polski kierowca robi 10-15tys km rocznie, natomiast niemcy robią średnio ok. 30-40tys. km.

Stąd trudno uwierzyć, że wszystkie sprowadzane 10 letnie auta z Niemiec mają 150tys. km przebiegu :) Zazwyczaj jest dodatkowa informacja, że autem jeździł ksiądz, starsza pani, kobieta po zakupy itd.

Nie rzadkie są przypadki kręcenia liczników z 500tys. km na powiedzmy 200 tys. km

Edytowane przez filipr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesli przebieg potwierdzzony jest książką serwisową z różnymi pieczątkami i podpisami?

Jeśli licznik można przerobić to jaki problem jest z książką serwisową.Takie można kupić nawet na Allegro.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...