Skocz do zawartości

"Tor Poznań - koniec walki"


Gość Saul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Toru na bank nie zamkną. Na reszcie odpuścili sobie i dali dotację na drzewka.

 

W poprzednim sezonie w czwartki nie mogłem śmigać na tor, ale teraz będe na bank i na bank będą śmigać moi znajomi i dobrzy kumple :)

 

Tylko oponki dobrze trzeba kombinować ;D Oby dalej było 60 zł za trening..

 

Pozdrawiam

 

takie moje małe zdjęcie z toru poznań :D

http://www.wgrzesiak.com/GALERIE/SEZON2008...es/image52.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AW to banda starych dziadków, żeby było dobrze trzeba by wszystkich wyjeb.. i zatrudnić nową kadrę.

Ponadto biorą od mafii samochodowej MEGA kapustę za giełdę cześci i mają w dupie tor.

Z tymi pieniaczami to jest tak, że pewnie jakis po*eba.. radny tam się wybudował i mu hałas przeszkadza.

Paranoja, tor jest obok lotniska i kur... samolot jak startuje to daje takie decybele że 50 bike'ów go nie zagłuszy i to im nie przeszkadza.

Zresztą po co ja się wkur... :banghead:

 

Cała prawda.

 

Toru nie zamkną pewnie, ale będą co chwilę bolączki.

 

A nawet jeśli zamkną, w sumie to będzie porażka dla Poznania, to mam nadzieję, że ten nowy tor pod Warszawą wypełni lukę poznańskiego.

 

:lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak go nie zamkną przed jego powstaniem.

 

pzdr

 

Ale z tego co tam w sieci oglądałem to niby miejsce jest dość spokojne więc miejmy nadzieję, że tak nie będzie :wink:

 

A nawet jeśli nie będzie torów to będziemy działać undercover :icon_twisted: Nielegalne wyścigi w Poznaniu - zaje*ioza :lalag: :flesje: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas jednego z weekendow spedzonych na podolanach zakochalem sie w tym osiedlu i dzwiekom towarzyszacym mieszkancom . Ten ryk maszyn, bezcenny ! Nie rozumiem jak to moze sie nie podobac :D

 

Oj można czasami ku*wiozy dostać, ja rozumiem ludzi, bo jak mi pod domem przez cały dzień quadami napie*dalają to też szału dostaję, ale na najbliżyszych osiedlach, tych zaraz przy torze jest głośno, owszem, ale tak jak napisałem to nie jest jakaś ostateczna makabra :rolleyes: Wydaje mi się, ze gdyby były ekrany, może by to coś pomogło, ale takie pomysły to nie w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mają narobione w głowach...

Firma, w której pracuję, ma siedzibe w typowo przemysłowej dzielnicy. Firm są tam setki... Oczywiście znalazło się paru głąbów, którzy zwietrzyli interes życia, bo trafili jakieś kilka arów pomiędzy tymi firmami za małe pieniądze i postawili na nich domy.

Ostatnio moja firma zdecydowała się na rozbudowę jednego z biurowców z 2 pięter do 5. Mieszkańcy tych domków zaczęli słać protesty, że ten "gigantyczny" biurowiec nie dość że przesłoni im słońce, to jeszcze nie będą się mogli opalać w ogródkach, bo będzie ich widać z biur.

Wcześniej prostestowali też, że w okolicy jeżdżą ciężarówki od 5 rano.

Nie kapuję, że ktoś może budować dom obok tabliczki "strefa przemysłowa" (tak, tam jest od lat wydzielona strefa ekonomiczna z przeznaczeniem pod lekki przemysł), po czym żalić się, że w okolicy tenże przemysł faktycznie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kapuję, że ktoś może budować dom obok tabliczki "strefa przemysłowa" (tak, tam jest od lat wydzielona strefa ekonomiczna z przeznaczeniem pod lekki przemysł), po czym żalić się, że w okolicy tenże przemysł faktycznie jest.

To się nazywa "lekkomyślność". (choć w dyskusji live prawdopodobnie użyłbym kilku bardziej dosadnych wyrazów ;) ).

 

 

Niestety, większość ludzi w Polsce narzeka na to, że w tym kraju nic się nie dzieje, ale jak przyjdzie co do czego (vide tor w Poznaniu) to nagle im coś nie pasuje i jedno malutkie osiedle walczy o to, aby zamknąć jedyny taki tor w Polsce. Panie i Panowie walczący o ograniczenie/zakończenie imprez na Torze Poznań: trochę pokory, myślenia i umiejętności życia w społeczeństwie jeszcze nikomu nie zaszkodziło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tacy ludzie to najprawdziwsi egoisci,ktorzy sie nie licza z nikim innym i mysla tylko i wylacznie o swojej dupie. Nie maja pojecia co taki tor znaczy dla motocyklisty i ich to nie obchodzi. Ale to tylko moje skromne zdanie. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki delikatny off:

Dziś w trasie zobaczyłem coś, co strasznie przypadło mi do gustu:

naklejkę "www.ekologia.pl" na samochodzie napędzanym trzylitrowym dieslem :D To jest mentalność takich ludzi, jak tych spod Poznania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...