Skocz do zawartości

Która 600 najwygodniejsza


Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem sie dowiedzieć który że sportów w tej klasie jest najwygodniejszych? Sam posiadam GSX R600 K4 ale jeszcze nie jezdIlem Zbyt dużo bo mam ja od grudnia. Wiem że po sportach nie można się wiele spodziewać jeŻeli chodzi o komfort podczas jazdy ale napewno są jakieś różnice . Głównie chodzi mi o moto w przedziale wiekowym 03-06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi ściśle o sportowe 600? Według mnie nowy GSX-R. Podobno jeszcze Honda cbr 600 daje radę, ale nie wiem, nie jeździłem. Według recek nowe wcielenie Kawasaki jest równie wygodne jak Suzuki, ale w tym wypadku również opieram się na cudzych opiniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ernest, mordo Ty moja, jasnowidzu, czekam na privie na najbliższe numery lotto :P

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh nic konkretnego sie Panowie nie dowiedzialem...

Pozdro

jezdzielm na kilku 600 teraz mam honde cbr 600 fri z 2005roku z calym siedzeniem i nie widze bardzije wygodnego motocykla od tej cbr, jezdze duza z pasazerem i tez dla mnie sie liczy pozycja z tylu i to ze jest cale siedzenie, jezdzilem r6 z 2000 kawa 636 2004 i nie byly wygodniejsze od cbrki wczesniej mailem zwykla f4 gaznikowca ze wzgledu an wygode i podroze z pasazerem zostalem z cbr. a jesli ci chodzi o motocykl typowo sportowy to sie nie wypowiem bo crka raczej na typowy sport nie wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieciu, Ty umiesz czytać ze zrozumieniem?

 

Witam chciałem sie dowiedzieć który że sportów w tej klasie jest najwygodniejszych?

 

Co kogo interesuje Twoja f4 ? :D Myślę, że w tym temacie nie wniosłeś nic ciekawe a ja i Yuby przynajmniej rozśmieszyliśmy innych :P

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieciu, Ty umiesz czytać ze zrozumieniem?

Co kogo interesuje Twoja f4 ? :D Myślę, że w tym temacie nie wniosłeś nic ciekawe a ja i Yuby przynajmniej rozśmieszyliśmy innych :P

umiem czytac spoko

kolega pytal ktory z 600 najwygodniejszy wiec mu napisalem moje doswiadczenie i sie nie czepiaj. Wedlug mnie f4 i wszystko moze wedlug ciebie to enduro co?

Edytowane przez pieciu7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umiem czytac spoko

kolega pytal ktory z 600 najwygodniejszy wiec mu napisalem moje doswiadczenie i sie nie czepiaj. Wedlug mnie f4 i wszystko moze wedlug ciebie to enduro co?

 

 

Śmiem dalej wątpić w to, że umiesz :D Mimo podania tekstu na tacy nie udało Ci się zrozumieć sensu :) Kolega pisał o SPORTACH przecież więc co z tego, jakbym mu napisał, że na f3 latałem po 1000 dziennie? To niczego nie wnosi. Tak samo jak post Yubego - wstrętny spamer i ja to bym go zbanował! :D

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja i Yuby przynajmniej rozśmieszyliśmy innych :P

 

no Ray pewnie do tej pory sie smieje i dlatego nic nie pisze :D

a co do sportow to chyba zalezy od ... i jeszcze troche. Zalezy kto co lubi, jaki ma wzrost, wiec nikt Ci "prawdy" nie powie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh nic konkretnego sie Panowie nie dowiedzialem...

Pozdro

 

to ja zapytam z innej beczki... a po co ci to wiedzieć?

Masz gixa to nim jeździj, ciesz sie tym co masz i nie rozkminiaj bo co to teraz zmieni?

A wygoda to jak wiele innych rzeczy sprawa mimo wszystko subiektywna, zależy od gustu, oczekiwań, gabarytów rider'a, przyzwyczajeń itp...

Pojeździsz troche gixem, z czasem śmigniesz sie czymś innym i będziesz wiedział.

Inna sprawa ze nikt tych motórów nie robi dla wygody, komfortu i z przeznaczeniem do turystyki ale do ostrego napierania...

Edytowane przez Spidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...