Skocz do zawartości

Tor kartingowy w Radomiu


cabaniero
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sprawdzone... nie trzeba mieć kraszuf

 

Panowie, Panie... Jaki jest rekord czasowy jeśli chodzi o motocykle w Radomiu? 45 sekund dobry wynik?

Edytowane przez ernestZL

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwusuw 125 to tylko 2 na seryjnym przełorzeniu. SV650 wrzucam czasem 4 a nawet 5. W tedy tempo jest na poziomie 43s. I bez używania hamulca.

 

Święta Tereso nie jeździłem SV650 ale 4 i 5 bieg??? Gdzie i jaka prędkość? Ja 2 biegu do końca nie wykorzystuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz rzędówkę, SV ma zupełnie inną charakterystykę silnika, który jest dużo bardziej elastyczny. Na 4 można sobie jechać 50km/h i na zakręcie odwijać, a pupcia nie ucieknie.

Edytowane przez Blood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Św. Florianie! Żeby jechać szybko na Radomiu nie musisz jechać pełnym ogniem na dwójce. Rozumiem, że R6 jest jaki jest. Miałem przykrość jeździć taką (2001 lub 2002 r), ale spróbuj zapiąć 3 i pojechać ze spokojem na okrągło. Zdziwisz się jakie to łatwe.

Kraszpadów wymagają. Zdarzyło mi się raz przekonać starszego pana żeby zezwolił bez, ale "było mu to ostatni raz".

Luzik Yuby. Widziałem, że trenujesz zupełnie co innego i napadłem Cię z nie tej strony.

Edytowane przez koroviov

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba właśnie mniej elastyczny skoro się wachluje biegami.

 

No jak. Bardziej elastyczny, bo możesz wpiąć 4 przy wspomnianych nawet niespełna 50 i będziesz przyśpieszał stosunkowo lepiej niż R6

Edytowane przez Blood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że 3 bieg na 650 to kumam, ale 4 albo 5 ... ???????????

Coś mi się wierzyć nie chce że na 5 pociągnie i jeszcze będzie szedł dobrze. W sumie jak wypadasz na prostą to tam nawet nie ma czasu, żeby z 2 na 5 pozmieniać biegi. Nie wnikając nawet w sens takich zmian.

 

Na Radomiu często bywa kloeś na czzarnym Ducati 748 i on pocina na 2 biegu.

Edytowane przez marcinrednose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...