Skocz do zawartości

Tor kartingowy w Radomiu


cabaniero
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tee wiecie że dzisiaj na torze w Radomiu była Monika Jaworska? skubana ładnie zasuwała na tym hornecie... Widać że dzieliła się uwagami jak tylko mogła.

 

Ale obiło mi się o uszy, że Monika naciska na wewnętrzny podnóżek.

 

PS. http://www.szkola.monikajaworska.com/ Gdyby ktoś nie miał na CSS:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej tu chodzi o to żeby było jak wrócić w przypadku ewentualnego zgruzowania. Jeśli chodzi o wynajem to 4 dyszki za dobe sobie liczą.

Rumpla mam zagazowanego więc zawsze to trochę na paliwie się zwróci. Na 2 moto może wyjdzie na to samo, ale przy 3 już taniej to wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może dla odmiany do lublina w weekend?

w przyszlym tygodniu z checia dołącze do przyczepki

 

Bardziej tu chodzi o to żeby było jak wrócić w przypadku ewentualnego zgruzowania. Jeśli chodzi o wynajem to 4 dyszki za dobe sobie liczą.

Rumpla mam zagazowanego więc zawsze to trochę na paliwie się zwróci. Na 2 moto może wyjdzie na to samo, ale przy 3 już taniej to wychodzi.

 

jaka zrzuta na gaz i przyczepke na 2 moto wyjdzie? Chcesz jechac na 1 czy 2 sesje z przerwa na obiad? :)

Edytowane przez marcinrednose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda ma być idealna w poniedzialek. Daj mi znac jutro rano czy lecisz na 100 to zalatwie urlop na poniedzialek. Nie wiozlem moto na przyczepce nigdy, sa tam jakies pasy zyby przypiac moto? Mysle że mozemy się spotkac 7.15 pod wola park? Pomysl jeszcze nad sesja. Ja po 4 godzinach jestem już dojechany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamek ma słaby prawy prosty. Tak słyszałem. I za nisko lewą rękę trzyma.

 

Dobra, gadałem z siostrą Moniki i wyjaśniła mi, że jest faza naciskania na wew. podnóżek, ale to wyższa szkoła jazdy i lepiej cały czas naciskać na zewn(u mnie). Jak będę miał więcej wiedzy to się podzielę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...