Skocz do zawartości

Tor kartingowy w Radomiu


cabaniero
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tee wiecie że dzisiaj na torze w Radomiu była Monika Jaworska? skubana ładnie zasuwała na tym hornecie... Widać że dzieliła się uwagami jak tylko mogła.

Pięknie ! i ujmy na honorze brak, że na kartingu lata....a w Białej byli Grandysi, widać, że powoli wszycy przenoszą się z Poznania na w "nasze" klimaty :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Radom nie pojade- chce zyć

:)

Trzeba jeździć gdzie sie da, a nie byc specjalistą od poznańskiego toru.

Zaobserwowałem na Białej Podlaskiej na prawym ostrym nawrocie takim ze 160 stopni, jak gubią sie kierowcy gdy mają taki zakręt.

Ja tam wyprzedzałem po 5-6 motocykli.

A jakby pojeździli trochę po Radomiu to wiedzieliby jak się bierze megaostre wolne zakręty.

Edytowane przez kivi

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pojeźdżone. Po ostatniej wizycie na Slovakii, mam ochotę znów pojechać do Radomia. Dwa szybkie zakręty (pierwszy i ostatni) nie wydają mi się już szybkie. A podstawowa różnica między Radomiem, a dużymi torami jest taka, że na Radomiu za pół dnia można zrobić 150 okrążeń, a na Slovakii za cały dzień zrobiłem 35. Bez dokładnej znajomości obiektu nie ma mowy o ściganiu się.

Edytowane przez koroviov

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez dokładnej znajomości obiektu nie ma mowy o ściganiu się.

 

Niby dlaczego? Ostatnio na Białą przyjechał M. Grandys razem z A. Kropiwnickim i byli odpowiednio 3-ci oraz 2-gi. http://www.mylaps.co....jsp?id=2446136 .

 

Mamy zawsze jechać na pamięć? A może lepiej po prostu robić do dobrze?

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby dlatego, dlaczego muzycy używają nut choć doskonale znają utwór. A wymienieni przec Ciebie artyści nie są dobrym przykładem. Oni nie mają rozterek typu "jak wchodzić w zakręt z kolanem", "pozycja na moto", czy moja ulubiona "zakładka". To jazzmani, którzy grają avsto i doskonale improwizują. Zgodzisz się chyba, że dla kogoś kto się dopiero uczy rzemiosła znajomość toru jest istotna.

A tak przy okazji, kto wczoraj tak wymiatał na czarnym GSXR750? Może byłby uprzejmy się wypowiedzieć.

Edytowane przez koroviov

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...