Skocz do zawartości

UWAGA NA PSEUDO KIEROWCÓW


BORSUKLES
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Raz widziałem zabawną sytuacje. Dojeżdżam do ronda mogilskiego w Krakowie patrzę, babka w samochodzie z przyczepką a na  przyczepce jakieś materiały budowlane. Przyczepka dowalona na maksa. Koło przyczepki wpadło w jakąś dziurę ( nie trudno spotkać w naszych pięknych drogach) i po prostu odpadło. Babka wyskoczyła z samochodu , chwyciła się za głowę. Ludzie trąbią jak cholera bo korek a baba z przyczepką zastawiła dwa pasy. Babka znalazła koło rzuciła na przyczepkę , wsiadła do auta i rura- pojechała bez koła  8O . Ludzie zgłupieli , nawet przestali trąbić, a babka razem z przyczepką z snopach iskier opuściła rondo. :)

 

Baba chciala dobrze, zeby nie tamowac ruchu a Wy sie smiejecie.... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co wy tam wiecie o Babach za kierownica????opowiem wam :

jade sobie kumpla cbr1100xx (dostałem do testów) jade i nagle slepa baba mi wymusza i nawet niepoczuła że cebre doszczętnie skasowałem na jej słupku bocznym

motyw lipiec zeszły rok jade sobie xj piękny deszczowo mglisty dzień:evil: skręcam w prawo a tu mi baba renault kangoo dopir... w tył Yamahy gdy skręcałem w prawo ,twierdziła ,że niewidziała kierunowskazu?? :cry: a kufa od 50m jechałem max 40 km /h ............(no commmend)

nic tylko pozabierać prawojazdy!!!!!!!!!!! tym ślepym babom za kierownica!!!!!!!!

Paweł może zrobisz o tym ankiete :)

pozdrawiam

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie Dobrzy Ludzie :!:

 

Baba jak Baba, ale banda gówniarzy w Maluchu :arrow: zabić kurcze zabić :twisted: :twisted: :twisted:

Podpieram się tu definicją, aby Młodzi ne zrozumieli mnie żle.

Gówniarz «młodzik, smarkacz; człowiek, który nie dorósł do swego stanowiska czy ambicji, człowiek niepoważny»

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polubiłem ludzi w maluchach.

 

Jadąc z np. Bielska do Krakowa jedziesz w 60-70 procentach w terenie zabudowanym. Wystarczy dać się wyprzedzić takiemu gościowi z malucha a potem usiąść mu na zderzaku.

Potrafią jechać 115 120 w terenie zabudowanym.

W takiej sytuacji obie strony są zadowolone: gościu w maluchu- „ale cieciu za mną jedzie, jak ja bym jechał taka bryką dawno bym siebie wyprzedził” , ja także jestem zadowolony w razie kontroli drogowej płaci lider kolumny czyli gość w maluchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc na Warszawę czy na innej szybszej drodze trzeba złapać lidera z mocniejszym sprzętem 8) . Kiedyś to był super sposób, ale odkąd zaczęły się pojawiać cywilne samochody policyjne uzbrojone w kamery i inne bajery trzeba bardziej uważać bo mogą cię także namierzyć od tyłu :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

nie wiem jak w innych miastach ale w krakowie zamontowali kamery ( 3 klatki na sekunde) na "szybszych" trasach :)(((((((

 

 

 

baby i inne typy w samochodach to pryszcz wobec szalejacych "pieszych" ....az sie pisac nie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie samochody o ile mi wiadomo są to zielnoe polonezy (takie jakby wyrzygane zielone rzygi :) )

 

Żeby to były Poldasy, to nigdy nie udałoby się złapać kogoś, kto przekracza 140, bo zanim się Poldas bujnie ....

W białymstoku mają Mondeo (granatowe, bez kołpaków. Wersja przedostatnia: okrągła) i Vw Vento szare, też bez kołpaków.

 

Właśnie po tym, że nie ma kołpaków najłatwiej tajniaków namierzyć.

 

Pozdrówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...