Skocz do zawartości

Przewody w oplocie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Są w ogóle jakieś gotowe zestawy? Najbardziej interesują mnie jakieś sklepy w necie, ale zwykły sklep tez może być.

 

 

 

 

Witam. Byl taki temat na kilka stron , röwniez z adresami stron itd., itp "hamulce w oplocie ..." -czy jakos tak.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na temat przewodów dorabianych w zakładzie zajmującym się hydrauliką siłową? Przewody które są tam robione muszą wytrzymać ciśnienie do 300-400 bar więc w hamulcach też powinny dawać radę. Tylko zastanawia mnie fakt czy płyn hamulcowy nie zadziała w jakiś negatywny sposób na zbrojenie tego węża od środka?

 

Tomek

 

ps. w takim zakładzie ceny są bardzo korzystne w porównaniu do tego co tutaj piszecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel a gdzie kupiłeś,bo też chcę założyć.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie ja, bo oddalem od razu jak kupilem Wildka motocykl na przeglad i powiedzialem aby zmienili mi przewody na stalowe.

Zamowili i wymienili :buttrock:

Tylko przod bo tyl i tak to jako dodatkowy traktuje i jest OK :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo też chcę założyć.

 

Piter, bylem dzisiaj na targach i bylo stoisko HELa. :buttrock:

Zapytalem i juz masz;

Do Wild Stara 1600 komplet kosztuje 520 zeta i symbol to: HBF9562 :crossy:

Sam przod 390 zeta :clap:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,cena raczej normalna.Najpierw zmienię kierę a potem przewody w oplocie.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem komplet HELa to mojego motocykla... może się skuszę.

Ma to jakieś znaczenie czy wezmę 3 przewody na przód (z łącznikiem), czy bezpośrednio z pompy wyprowadzę 2 przewody do zacisków? Bo różnica w cenie jest 100 zeta, nie wiem czy się opłaca :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem komplet HELa to mojego motocykla... może się skuszę.

Ma to jakieś znaczenie czy wezmę 3 przewody na przód (z łącznikiem), czy bezpośrednio z pompy wyprowadzę 2 przewody do zacisków? Bo różnica w cenie jest 100 zeta, nie wiem czy się opłaca :icon_rolleyes:

 

Witam. Trzy przewody + tröjnik to wieksze trudnosci z odpowietrzeniem ukladu. Kiedys pytalem o to samo i P.Dudek polecil mi dwa przewody bezposrednio z pompy, i tak tez zrobilem.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i trzy przewody z trojnikiem dosc ciezko sie zaklada, przewody sa sztywne a miejsca na manewry przy trojniku malo. Odpowietrzenie poszlo mi latwiej przy Hondzie CB750 SF z trojnikiem niz przy Kawie Z1000 gdzie mam dwa przewody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jaki jest sens stosowania takich przewodów do tyłu?, podejrzewam, że jedynie ze względów estetycznych skoro 80% siły hamowania przypada na przód, z czym i tak radzi sobie znakomita większość gumiaków, przynajmniej do czasu gdy osiągną pełnoletność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.ptm.pl

Korzystałem kilka razy i jestem bardzo zadowolony. Końcówki nie są skręcane, lecz zakuwane na fabrycznej maszynie. Przy zamówieniu trzech przewodów przednich do GS500 (na szkołę) zapłaciłem 115 zł za przewód.

Kolory do wyboru.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...