Skocz do zawartości

WYŻSZE KARY ZA PRĘDKOŚĆ


ZIGGI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Acidus liberale nr 1 na FM wywołuje Cię do tablicy i odrazu pocisne z grubej rury :icon_twisted:

http://moto.wp.pl/kat,89554,title,Duzo-zar...ml?ticaid=193ef

 

pamiętaj że to Twoja partia wymyśliła może nie jest jednak taka całkiem do bani :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co powoli zaczyna mnie nudzic ta Wasza dyskusja o wysokich mandatach !

 

Co z tego, ze w zalozeniu maja one byc wysokie i dostosowane do zarobkow jezeli mozna to obejsc i po prostú dac policjantowi " w lape " - no chyba, ze jest przy nim akurat ekipa TVN Turbo z Uwaga Pirat czy innej podobnej rozglosni.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :biggrin:

Dawno mnie nie było, nie czytałem a widzę powiew świeżości jeśli chodzi o przepisy prawa.

O co chodzi z tymi mandatami?

 

Konkretnie proszę - wiadomo coś już czy to tylko projekt - całego wątku nie czytałem.

 

Interesują mnie 2 przypadki:

- posuwam na prostej gdzie bezpiecznie 240 km/h - dogania mnie z tyłu nieoznakowana vektra - ile wynosi mandat?

- w terenie zabudowanym gdzie ob. 50 km/h jadę bezpiecznie 80 km/h

 

Ile w obu przypadkach wyniesie mandat?

 

Mam najniższą krajową - ok. 1200 brutto na rękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie to wygląda tak:

Ludzie, którzy się cieszą z tego systemu to małe zawistne polaczki, bo przecież stawka dla bezrobotnego/biednego i tak pozostanie taka jaka jest. No ale dla polaczka nie ma nic przyjemniejszego jak do*ebać bliźniemu szczególnie jeśli jest bogatszy. Ba! Szczególnie jak już nie daj Boże jest przedsiębiorcą. Bo wtedy na pewno jest wrednym kapitalistycznym, syjonistycznym wyzyskiwaczem z pejsami na usługach żydomasonerii :D.

Jednak komunistyczno-socjalistyczne wartości siedzą w tym narodzie bardzo głęboko. Lenin może być dumny :D

 

pozdr

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- posuwam na prostej gdzie bezpiecznie 240 km/h - dogania mnie z tyłu nieoznakowana vektra - ile wynosi mandat?

 

Hondzia Tobie przeciez zaden policjant nie da mandatu, co najwyzej wyciagnie z portfela 500,- pln i wreczy i je za bezpieczna jazde :icon_mrgreen:

 

- w terenie zabudowanym gdzie ob. 50 km/h jadę bezpiecznie 80 km/h

 

buhahahhahahahhahahahahah

 

Hondzia, powiem Ci wprost jestes trollem i naprawde mam watpliwosci czy masz nawet PJ

 

Mam najniższą krajową - ok. 1200 brutto na rękę.

 

I z niej utzrymuje XX'a - bo tak nazywa sie moj rower :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie to wygląda tak:

Ludzie, którzy się cieszą z tego systemu to małe zawistne polaczki, bo przecież stawka dla bezrobotnego/biednego i tak pozostanie taka jaka jest. No ale dla polaczka nie ma nic przyjemniejszego jak do*ebać bliźniemu szczególnie jeśli jest bogatszy. Ba! Szczególnie jak już nie daj Boże jest przedsiębiorcą. Bo wtedy na pewno jest wrednym kapitalistycznym, syjonistycznym wyzyskiwaczem z pejsami na usługach żydomasonerii :D.

Jednak komunistyczno-socjalistyczne wartości siedzą w tym narodzie bardzo głęboko. Lenin może być dumny :D

 

pozdr

a łyżka na to nie możliwe :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted:

idąc Ci na przekór mogę powiedzieć że Ci którzy bronią się od tego systemu, boją się realnych i odczuwalnych kar dla nich, ale nie idę więc tylko wspomniałem o tym :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kary karami, ale trzeba je jeszcze ściągać ;) Większość tych niebezpiecznych, młodych kierowców i tak jest niewypłacalna. Jako, że nie jestem fanem tego jak państwo wtyka się wszędzie w moje życie to kicham wszelkie mandaty, łapanki 70/40 na prostej drodze, mandaty za picie piwa gdzieś w terenie itd. itp. Jak dotąd moja filozofia sprawdza się doskonale i śmieje się kiedy ambitny Pan Policjant zatrzymuje mnie za jazdę motocyklem 60/50, po czym przy wypisaniu mandatu zdaje sobie sprawę, że to bez sensu bo 6 poprzednich wisi jeszcze nie zapłacona ;) Tak samo sprawa ma się ograniczeń na autostradach, drogach ekspresowych etc. Wszelkiego rodzaju osiedla i inne tereny mocno zaludnione, wiadomo - ostrożnie i nie za szybko ;) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kary karami, ale trzeba je jeszcze ściągać ;) Większość tych niebezpiecznych, młodych kierowców i tak jest niewypłacalna.

 

do czasu :P

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po czym przy wypisaniu mandatu zdaje sobie sprawę, że to bez sensu bo 6 poprzednich wisi jeszcze nie zapłacona ;) Tak samo sprawa ma się ograniczeń na autostradach, drogach ekspresowych etc. Wszelkiego rodzaju osiedla i inne tereny mocno zaludnione, wiadomo - ostrożnie i nie za szybko ;) !

 

Poczekaj, na zbiera sie tego troche i zobaczysz jak bardzo pomyslowy moze byc ktos z egzekutywy.

 

:crossy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kary karami, ale trzeba je jeszcze ściągać ;) Większość tych niebezpiecznych, młodych kierowców i tak jest niewypłacalna. Jako, że nie jestem fanem tego jak państwo wtyka się wszędzie w moje życie to kicham wszelkie mandaty, łapanki 70/40 na prostej drodze, mandaty za picie piwa gdzieś w terenie itd. itp. Jak dotąd moja filozofia sprawdza się doskonale i śmieje się kiedy ambitny Pan Policjant zatrzymuje mnie za jazdę motocyklem 60/50, po czym przy wypisaniu mandatu zdaje sobie sprawę, że to bez sensu bo 6 poprzednich wisi jeszcze nie zapłacona ;) Tak samo sprawa ma się ograniczeń na autostradach, drogach ekspresowych etc. Wszelkiego rodzaju osiedla i inne tereny mocno zaludnione, wiadomo - ostrożnie i nie za szybko ;) !

 

I tu się mylisz...idz załatw cos do Urzędu Skarbowego to mina Ci zrzednie :biggrin:

Wyślą Cie do odpowiedniego pokoju w celu uiszczenia opat za mandatki,za nim cokolwiek od nich dostaniesz :wink:

Jesli się nie myle to po 3 latach mandaty ulegają przedawnieniu.

Edytowane przez Syrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a łyżka na to nie możliwe :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted:

idąc Ci na przekór mogę powiedzieć że Ci którzy bronią się od tego systemu, boją się realnych i odczuwalnych kar dla nich, ale nie idę więc tylko wspomniałem o tym :biggrin:

Ja się nie boję :) oficjalnie zarabiam 0,00 ;)

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...