Skocz do zawartości

Jak kupić kombinezon - kompendium wiedzy


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zalezy od tego ile jestes w stanie na to przeznaczyć. Jeśli masz powyżej 1000/1500zł nie powinno być problemu. W każdym sklepie moto znajdziesz piękne stroje.

Jeśli natomiast mniej to musisz poszukać. Na bazarach motocyklowych, promocjach internetowych, allegro, pod warunkiem że je gdzieś wcześniej przymierzysz.

 

Ja sama szukałam dla siebie kombi przez całą zimę. Ciężko kupić cos co będzie bezpieczne i wyglądało nieźle.

W końcu połączułam kurtkę RST ( kupiona na bazarze motocyklowym za 50% ceny) oraz spodnie skórzane z innego zestawu, nawet już nie pamiętam jakie. Wygląda super i ma piekne wcięcie w tali;)

 

Moja znajoma kupiła tez używane kombi na allegro. Kosztowało w miarę mało a było w prawie nienaruszonym stanie.

Edytowane przez marcepan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Artykuł niby okej ale i tak nie wiem na co się zdecydować. Śmigam 5 sezon i powinienem raczej wiedzieć czego chcę, nic bardziej mylnego.Zależy mi bardzo na bezpieczeństwie i dopasowaniu do ciała-czyli skóra(wygląd też nie bez znaczenia) ale ważna jest uniwersalność- czyli tex.... I bądź tu mądry.... :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem z uwagą pierwszego postu w tym wątku Moderatora - bardzo dokładnie ,opisuje ; co powinno się brać pod uwagę przy kupnie kombinezonu .Moderatorze :clap: :clap: :clap: , a innych wiedza też jest bardzo przydatna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

Czy można skórzane kombi przechowywać w niskiej temperaturze, czyli po prostu zimować je w garażu bez ogrzewania? Czy to nie będzie jakoś szkodliwe dla skóry? A przy okazji - jak z kaskiem, obuwiem?

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 5 miesięcy temu...

Mówisz Revit. Ciekawe muszę obczaić. Na Prymasa nie mają dużych rozmiarów.
Taka uwaga mierzyłem Arlena, RST i SECA. W Arlenie ledwo co się dopiąłem, ale jak już się udało to wpasował się do mnie idealnie. Za to zauważyłem że w dwóch pozostałych ochraniacze kolan jak stałem, tak jakby schodziły pod kolana gdy kucnąłem imitując dosiad maszyny to wpasowywały się na swoje miejsce. W Arlenie stojąc były na swoim miejscu, ale nie zwróciłem uwagi czy jak kucnąłem to ochraniacze nie poszły nad kolano. Mam nadzieje że zrozumiale opisałem :rolleyes:.

Wydaje mi się że prawilnie ochraniacze powinny być na swoim miejscu bez względu na pozycje ciała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...