Skocz do zawartości

problem z silnikiem


bocian81
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jestem nowy i mam problem z moja wr 450f, po jezdzie w ciężkim terenie coś trzasło w silniku przy próbie uruchomienia. Mam teraz problem z odpalaniem. Odpala tylko na pych, a jak zaskoczy to brakuje mocy i grzeje się kolanko wydechu do czerwoności. Jezeli ktos wie lub pszypuszcza co może być nie tak proszę o pomoc. Sprawdziłem rozrzad-jest ok. Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że może być coś z rozrządem jednak. Podparty zawór wydechowy... kolanko się do czerwoności rozgrzewa bo zawór się nie domyka, no i silnik przez to nie rozwija pełnej mocy. Albo Ci się rozrząd przestawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie kolejny dzien niepowodzen rozrzad sprawdzony znaki sie pokrywaja , chcialem dodac motocykl ma 3700km od nowosci . sprawdzilem luzy zaworowe jest ok zdielismy dzis glowice odpiolem zawory sa prosciutkie dotary sie rownomiernie tlok z wieszku jest w znakomitym stanie wraz z cylindrem pomuzcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolanko to tam się normalnie grzeje do czerwoności. Patrz dokładnie, obstawiam, że coś się odkręciło, urwało i wpadło gdzieś między koła zębate. Ciężko coś powiedzieć jak się nie widzi tej usterki ;)

 

Pozdrawiam

 

 

EDIT:

Zapłon się za bardzo nie ma jak przestawić bo płytka z cewkami jest na stałe przymocowana do silnika (tzn. tylko w jednej pozycji można ją przykręcić) Może impulsator, ale to musisz rozkręcić.

 

 

Edytowane przez zielorz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdejmowalem pokrywke od zapolnu wszystko jet na miejscu na poczatku myslalem ze moze ten dekompresator ktory dziala sila odsrodkowa ale jest ok zalalem nawet glowice sprawdzic szczelnosc i jest ok mowie wam siedze wtym fahu kilka dobrych lat ale czegos takiego niemialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRZASNIECIE W SILNIKU A POZNIEJ CIEZKIE ODPALANIE,BRAK MOCY MOGA BYC OBJAWAMI PEKNIECIA GNIAZDA ZAWOROWEGO LUB PIERSCIENI.W OBU PRZYPADKACH SPADA KOMPRESJA A SPADEK KOMPRESJI POWODUJE UTRUDNIENIA ZAPLONU NO I OCZYWISCIE SPADEK MOCY.

SPRAWDZ DOBRZE GNIAZDA A POZNIEJ PIERSCIENIE.

JA W SWOJEJ HONDZIE MIALEM IDENTYCZNE OBJAWY,POWOD?-PEKNIETE GNIAZDO :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...