Jump to content

regulacja zaworow w jajku 750


Recommended Posts

Czasami zaczyna delikatnie cykac(którys luz wychodzi za górną granice) - niegroźne zjawisko.

Motocykl troszke traci na mocy. Zaczyna gorzej palic ipt itd.

 

Ale jeśli luz się zaciesnia to zanim to rozpoznasz to niestety będzie już zapóźno :eek:

 

Szkoda głowicy, nerwów i jazdy na tzw czuja która i tak nic nie da.

 

Dobry szczelinomierz to koszt około 60zł i tak naprawdę nic wiecej z profesjonalnych narzędzi Ci nie jest potrzebne. Oczywiście serwisówka to podstawa :biggrin:

 

Także pomierz luzy a jesli bedą do regulcji to wtedy bedziesz szukał dobrego serwisu w okolicy.

 

Regulacja regulacją, ale pomiar luzów zaworowych to banał, także powodzenia :biggrin:

 

 

Link to comment
Share on other sites

A masz jakiekolwiek doświadczenie w mechanice? Tak tylko pytam, bo po postach wydaje mi się że niekoniecznie. A jak z narzędziami? GSX-F nie naprawia się kombinerkami i młotkiem.

 

Pawel

cos sie tam liznelo mechaniki :icon_razz: zadalem takie pytanie bo kazdy silnik pracuje inaczej a po samych odglosach ciezko cos wywnioskowac-a olejaki???takiego jeszcze nie mialem-olejak ma swoj swiat,roznie pracuje i nierowno,olejak juz tak jest

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...