Skocz do zawartości

Szrot Team 4


sebo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Robią to co lubią i najwyraźniej lubią to co robią jak robią to dalej ;] Ciekawe co on by dawał jak by ktoś mu sprezentował taką 900-tke w street-cie :D:D:D

A najlepsze nagranie od nich to; wymiana silnika w maluchu w 6 sekund ;] <lol2> polecam... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A najlepsze nagranie od nich to; wymiana silnika w maluchu w 6 sekund ;] <lol2> polecam... :)

 

padłem http://pl.youtube.com/watch?v=Fmrm6Jw6ZJM&feature=related :biggrin:

 

czwórka jakoś nie przypadła mi do gustu ... wcześniejsze części według mnie zdecydowanie lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czwórka jakoś nie przypadła mi do gustu ... wcześniejsze części według mnie zdecydowanie lepsze

 

no generalnie tendencja spadkowa......mnie uderza w oczy ta wska ciągana na sznurku ani to śmieszne ani widowiskowe......wiem że precluje ale taka prawda rozumiem jak motor sie rozwala od skoków od stuntu od latania bokami i nie boli mnie to ale takie coś ??

 

http://pl.youtube.com/watch?v=SNbeXCIEDNM&NR=1

 

http://pl.youtube.com/watch?v=LAC4KLqeTmU&feature=related

 

pozatym za takie filmiki też minus który wpływa na całokształt..........

 

ogólnie szacunek za umiejętności na takim sprzęcie taki stunt to jest faktycznie wyczyn i rispekt ale to bezmózgie rozwalanie czegoś nie podsoba mi sie może kwestia poczucia humoru :D

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michoa ma w 100 % racje. Może to tylko WSK-a i tylko Maluch ale pomyśleć że każda taka zabawa i zostaje o jedną sztukę mniej bo ktoś ma z tego radochę ... a jest tego już naprawdę mało . . . Typ jest szczęśliwy bo kupił sobie ściganta i niszczy drugiemu WSK-a i jest HAPPY dzięki temu :] Ja bym nie pozwolił na niszczenie swojego moto nawet gdyby to była zatarta jawka !...

ani to śmieszne ani widowiskowe......

Lepiej nie można było tego ująć.

P.S Gratulacje dla 'SZROTTEAMU' za umiejętności humor i pomysłowość... to ostatnie w ironii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michoa ma w 100 % racje. Może to tylko WSK-a i tylko Maluch ale pomyśleć że każda taka zabawa i zostaje o jedną sztukę mniej bo ktoś ma z tego radochę ... a jest tego już naprawdę mało . . . Typ jest szczęśliwy bo kupił sobie ściganta i niszczy drugiemu WSK-a i jest HAPPY dzięki temu :] Ja bym nie pozwolił na niszczenie swojego moto nawet gdyby to była zatarta jawka !...

 

Lepiej nie można było tego ująć.

P.S Gratulacje dla 'SZROTTEAMU' za umiejętności humor i pomysłowość... to ostatnie w ironii.

:clap: :clap: :clap:

Widzę, że jesteś prawdziwym motonitą i miłośnikiem polskiej motoryzacji. Może i Ty zakupisz kiedyś owego "ściganta" czymkolwiek jest. :notworthy:

 

A tak serio to jak wyzej napisał kolega. Ich piaskownica - ich zabawki. Ja mam dla chłopaków szacunek bo się rozwijają i o to chodzi, a że mają nietypowe zabawy i lubią katować maszyny to ich sprawa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni się z wami zgadzam, macie całkowitą racje ale i ja wyraziłem swoją :] Po obejrzeniu tych 4 części SZROTTEAMU się zaszkowałem bo nawet nie sądziłem że można coś takiego robić na takich sprzętach i za to oczywiście też szacunek dla nich <ok>

P.S Jak coś to nikt tu się Kwiatku nie sapie ;] do sapów jeszcze daleka droga od tego co ja napisałem ;]

Pozdrawiam SZROTów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sie sapiecie do gosci, ze cos niszcza?

 

po pierwsze jak narazie ty sie coś sapiesz :D po drugie forum jest od wyrażania opini jakbyś nie zauważył(podpowiadam :D )więc wyrażam moją :D

 

a ze przy tym maja dobra zabawe to tylko mozna im pozazdroscic, ze nie siedza caly dzien przed monitorem albo pod klatka smile.gif

 

jakaś aluzja ?? po prostu jedni mają tyle kasy że jeźdza codziennie inni mają tyle że jeźdzą co weekend jeszcze inni zbierają na remont :D

 

a pod klatką nie siedze za zimno :D

 

mówie kwestia spojrzenia jednych to bawi innych nie.....ja jak miałbym tego malucha tak zakatować wolałbym go sprzedać nawet za flaszke (te 20 zł) i wlać 4l wahy do motoru :D niewiem czy zabawa nie byłaby lepsza :D

 

 

no ale ich sprawa róbta co chceta :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego ze szacun ze na mniejszych sprzetach trudniej sie jezdzi to powaznie bym polemizowal ......

 

 

Co do tego ze sobie nisza sprzety ? jedzcie na pierwsze lepsze zlomowisko i zobaczcie ile tam polskich fajnych sprzetow idzie w prase ....

 

Oni przeicez to niszcza dla was :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...