Skocz do zawartości

ŚM 3.2004 - INDIE - (co to ma być !?!)


SebJaw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Właśnie kupiłem nowy "Świat Motocykli".

Jednym z ważniejszych działów jest dla mnie TURYSTYKA - więc jak tylko wróciłem z zakupów to zacząłem czytać właśnie od tego działu.

Patrze - Indie - no to super, znaczy że ktoś zaliczył pożądną "wycieczkę" na 2 kółkach.

Spojrzałem szybko na zdjęcia - na 11 fotografii przypadło 7 z motocyklem w roli głównej.

 

Tak więc biorę się do czytania...

...i zaczyna sie "...około drugiej w nocy wylądowałam na lotnisku w Bombaju..."

OK, może ma miejscu czeka na Nią jakiś motor i zaraz się przesiądzię - czytam dalej.

Czytam, czytam, czytam...

 

..i nic. Wypożyczyła sobie Suzi (chyba na dwa dni( 150 rupii(ok.3 euro za dzień))).!!!

 

!!! O ja pier***ę jaka zaje***ta wyprawa do Indii. W sam raz do "Świata MOTOCYKLI".

 

...Dalęj bardzo ważna informacja, że "...W internecie można znaleźć adresy firm organizujących dłuższe wyprawy..."- hmmm... ciekawe - warto sobie zapamiętać albo lepiej zapisać.

 

I to wyle moich wrażeń po lekturze artykułu "Indie - Inny Wymiar"

 

Ps:

Moja babcia była w Egipcie. Szkoda, że nie wypożyczyła sobie motocykla na parę godzin bo byłby fajny artykuł w ŚM pt: "Jak Babcia Motocyklem Do Egiptu Pojechała" albo "2 kółka, Babcia i Egipt".

 

(Nie wiem jak Wam, ale mnie się bardzo podobała ta podróż lecz wolałbym to przeczytać w "Pani Domu" lub "Claudii" a nie w ŚWIECIE MOTOCYKLI w dziale TURYSTYKA."

 

(Bez urazy Pani Kasiu Zajfer)

(To TYLKO moja OPINIA)

 

POZDRAWIAM .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, jeszcze nie czytałem, ale to że ŚM zszedł na psy zauważyłem już dawno, czemu zresztą dałem wyraz swoim postem w "Szkole jazdy".

 

Thaaa niesamowicie emocjonująca musiała być ta wyprawa do Indii. Wyprodukował ktoś następnego knota, którym usiłuje nas karmić i jeszcze zgarnie za to niezłą kasę :) :evil2:

 

Że też u nas nie ma kilkudziesięciu pozycji tak jak ma to miejsce np. w Niemczech. Z takim poziomem ŚM zwinąłby się w ciagu pół roku lub w końcu zaczęli by pisać profesjonalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Właśnie kupiłem nowy "Świat Motocykli".

Jednym z ważniejszych działów jest dla mnie  TURYSTYKA - więc jak tylko wróciłem z zakupów to zacząłem czytać właśnie od tego działu.

Patrze - Indie  - no to super, znaczy że ktoś zaliczył pożądną "wycieczkę" na 2 kółkach...

 

No bo przeciez mial byc opis z wyprawy na Kaukaz, przynajmniej taka zajawka byla miesiac wczesniej. A nie umiescili go bo okazalo sie, ze artykul zostal "sprzedany" do Motocykla i tam tez sie ukazal 8O :) , wiec trzeba bylo wcisnac jakas zapchajdziure.

Moim zdaniem to SM generalnie nie jest niczym wybitnym i to nie dlatego, ze zostal kupiony przez Agore,bo podobny byl i przedtem, ale po prostu dlatego, ze probuje zadowolic wszystkich jezdzacych na 2 kolach (oprocz rowerzystow), co prowdzi do tego, ze jest taki jakis mialki i bez bigla.

pzdr, Jac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...około drugiej w nocy wylądowałam na lotnisku w Bombaju..."

 

Wypożyczyła sobie Suzi (chyba na dwa dni( 150 rupii(ok.3 euro za dzień))).!!!

 

!!! O ja pier***ę jaka zaje***ta wyprawa do Indii.

Nie czytałem tego, ale z tego co powyżej to rzeczywiście żenada. Z resztą laska jest znana z tego typu przygód (kto ją wpuścił do ŚM??? :eek2: ), były już rozprawki jak to przeżywała zrobione ostatnio prawo jazdy, jak to kupiła Gienka 250 i zrobiła nim pierwsze pare km, jak to Gienio miał awarie i stał unieruchomiony na jakiejś tam drodze, a potem sie okazalo, że jak się chce jechać, to trzeba przekręcic kranik paliwa... :mrgreen: i takie tam pierdoły.

Wniosek jest prosty - nie wierzcie prawnikom! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze a ja zaprenumerowałem ŚM na rok i jeszcze nie dostałem swojego egzemplaza... z tego co widze jednak chyba nie zrobiłem najlepiej że prenumeratę wykupiłem na 12 miesięcy:

1 później będę dostawał niż pojawia się w kiosku

2 coraz więcej ludzi zwraca uwagę na dość dziwne artykułu w ŚM

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden sebJaw przeczytal a wszyscy sie wypowiadaja:(( Czytalem ten artykul i uwazam, ze jest ok. Byl to wyjazd kobiety i opisala to jak widziala i czula. Gdyby jechal facet opisalby to pewnie inaczej. Informacje podane przez autorke sa bardzo ciekawe i jesli ktos bedzie sie tam wybieral na moto z Polski (w co watpie) to napewno sie przydadzą. Czasami juz mnie nudza opisy niektorych wypraw ktore poza miejscem i opisem motocykli niczym sie nie róznia. Jedynie mozna miec pretensje do wydawcy, ze robi gazete taka jaka robi i nie zamieszcza kilku opisow z wypraw w jednym numerze. Kiedys przeczytanie calego numeru zajmowalo mi wiecej czasu, teraz az boje sie zajrzec co jest na nastepnej stronie. Artykul porownawczy Kawy i Suzi byl ok chociaz balem sie, ze bedzie bardziej stronniczy na korzysc Suzi (wiadomo dlaczego), ale autor okazal sie bardzo obiektywny co pewnie nie bylo latwe. Pozdrawiam Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden sebJaw przeczytal a wszyscy sie wypowiadaja:(( ... jesli ktos bedzie sie tam wybieral na moto z Polski (w co watpie) ...

 

1/ Skąd wiesz, że jeden?! Ja też przeczytałem bo inaczej bym nie zabierał głosu.

2/ Nie wątp, że ktoś się tam z Polski wybierze motocyklem :)

3/ Fajnie, że sobie pojeździła, fajnie że to opisała ale to nie miejsce! W ŚM powinny być relacje z wyjazdów motocyklowych a ten z pewnością taki nie był.

 

Pozdrowionka - szczególnie dla prawnika z Krakowa :buttrock:

Rafał (Rapitoteles-Wyatt)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...