Skocz do zawartości

Motorem w zimie.


Rekomendowane odpowiedzi

4 łyżki powietrza i 6 łyżek paliwa tylko muszą to być łyżki stołowe dla dodania smaku możesz dać musztardy. :icon_razz: :icon_razz:

 

 

Tak na prawdę nie da się określić jaka powinna być prawidłowa mieszanka dobierasz to indywidualnie do warunków i motocykla. Zimą powietrze jest gęstsze więc mieszanka powinna być uboższa. Po prostu kręcisz testujesz jak nie pasuje to powtarzasz aż będzie dobrze :lalag:

 

 

 

http://img384.imageshack.us/my.php?image=38431525ut8.jpg

Edytowane przez Ryjek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszanke regulujesz pod kolor świecy (ceglasty) i dobre osiągi i to jest bardzo ważne w 2t bo jak zubożasz mieszanke to osłabiasz smarowanie i jak świeca robi sie biaława to sygnał żeby dodać paliwa bo innaczej możesz spodziewać sie remontu....

 

 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z moją ekipą jeszcze w tą sobotę ostro polataliśmy po lasach na 4 motorki,nie powiem zabawa czasami lepsza niż w lecie,co prawda nie idzie podjechać pod długie podjazdy,ale krótkie,takie gdzie leci się tylko 'rozpędem' praktycznie robi się tak jak w lecie.

A co do chłodu to powiem tyle ze po 30 minutach załowalismy ze nikt nie wział zadnej wody,po prostu w terenie jest ciągła walka z motorem,a jak ktos juz polegnie pod górką i trzeba pomóc mu zdjać z niej moto to w ogóle nie ma mowy o zimnie.

Martwi mnie jedynie,że silnik w mojej hondziawce moze byc niedogrzany,normalnie nie można się zbytnie dotknąć główki ramy,a teraz jest tylko trochę cieplejsza niz np. kierownica.

Oczywiście teraz przy -15*C juz nawet do lasu by szło dojechać...,ale do -5*C jest OK :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Da się, byle nie asfaltem. Co więcej moje (prawie) emeryckie gnaty ten mróz znoszą chyba lepiej niż młodze. Fakt człek ugrzany brakiem jakiś tam kolcy w gumach czy co?

Gorzej jak śnieg głębszy jak do osi...., albo gęsty, nawiany lub przemrożony firn. To już "...jaka masturbacja..." jak mówił pewien znajomek.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...