Jump to content

Jak sprawdzic IMPULSATOR POLOZENIA WALU


capek
 Share

Recommended Posts

Impulsator powinien mieć odpowiednią oporność a ilość zębów nadajnika jest związana ze sposobem pomiaru obrotów przez procesor i ustalaniem konkretnej pozycji.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Link to comment
Share on other sites

Impulsator powinien mieć odpowiednią oporność a ilość zębów nadajnika jest związana ze sposobem pomiaru obrotów przez procesor i ustalaniem konkretnej pozycji.

 

dzieki za odp.

Co do tego impulsatora , sa tam dwa przewody sprawdzilem ohmomierzem.

Wskazowka ohmomierza odchyla sie na max , bez roznicy w jakiej pozycji jest wal.

Obracalem nim nawet i tez bez zmian, wciaz jest odchylona na max. Nie wiem jak sie powinien zachowywac ohmomierz.

Tak na moja glowe to chyba w momencie zblizania sie zabka wirnika do sensora powinna nastepowac jakas reakcjaktora modul przelicza itd... ?? Chyba ze sie myle?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mierzysz ile ohmów ma cewka i porównujesz z manualem.

Impulsy z tej cewki można sprawdzić tylko oscyloskopem podczas pracy silnika lub kręcenia go rozrusznikiem.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Link to comment
Share on other sites

Mierzysz ile ohmów ma cewka i porównujesz z manualem.

Impulsy z tej cewki można sprawdzić tylko oscyloskopem podczas pracy silnika lub kręcenia go rozrusznikiem.

 

ok to przynajmniej teraz wiem ze pewnie najlepszym wyjsciem bedzie kupic, wymienic,i miec nadzieje ze to to jest przyczyna braku iskry.

 

dzieki za odpowiedz

Link to comment
Share on other sites

jeśli impulsator ma jakąs oporność, to już jest duża szansa że działa. Ja mierzyłem swój zwykłym elektronicznym czujnikiem. Nie spiesz się z wydadkiem- najpierw zmierz lepszym przyrządem.

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Link to comment
Share on other sites

Nawet bez manuala wynik w okolicach kilkuset omów możesz przyjąć za prawidłowy.

W maualu od GS 850 snalazłem 250-360 omów.

Chodzi oczywiście o rezystancję pomiędzy przewodami.

Rezystancja pomiędzy przewodami a masą powinna być nieskończona.

Możesz jeszcze przełączyć miernik na napięcie zmienne AC i zakręcić silnikiem.

Powinno pokazać kilka woltów.

Pozdrawiam.

Edited by sebazaz
Link to comment
Share on other sites

Nawet bez manuala wynik w okolicach kilkuset omów możesz przyjąć za prawidłowy.

W maualu od GS 850 snalazłem 250-360 omów.

Chodzi oczywiście o rezystancję pomiędzy przewodami.

Rezystancja pomiędzy przewodami a masą powinna być nieskończona.

Możesz jeszcze przełączyć miernik na napięcie zmienne AC i zakręcić silnikiem.

Powinno pokazać kilka woltów.

Pozdrawiam.

 

Hej

Kiedy podlaczzlem ohmomierz do przewodow wskazanie bylo wlasnie nieskonczone, wskazowka odhyla sie na maxa.

Wiesz moze cos na temat cewki wys. nap. , badz modulu czy tam mozna sprawdzic cos wiecej

pozdro

 

Link to comment
Share on other sites

Hej

Kiedy podlaczzlem ohmomierz do przewodow wskazanie bylo wlasnie nieskonczone, wskazowka odhyla sie na maxa.

Wiesz moze cos na temat cewki wys. nap. , badz modulu czy tam mozna sprawdzic cos wiecej

pozdro

Nie "ohmomierz" tylko omomierz.

Kiedy wskazówka się wychyla to zwykle znaczy, że przepływ jest. Nieskończoność jest gdy wskazówka się nie rusza mimo połączenia.

Link to comment
Share on other sites

Kiedy wskazówka się wychyla to zwykle znaczy, że przepływ jest. Nieskończoność jest gdy wskazówka się nie rusza mimo połączenia.

Dokładnie tak.

Poza tym omomierz analogowy (z wskazówką) trzeba przed pomiarem skalibrować.

Następna sprawa to zakres pomiarowy, powinien być w okolicach 1-2 kiloomów.

Na zakresie 20 mega zawsze pokaże zero.

Najlepiej znajdź kogoś kto ma miernik cyfrowy lub kup taki (około 20 pln).

Zmierz na zakresie do 2 kiloomów.

Powinno wyjść kilkaset omów.

Czasem zdarza się, że pomimo prawidłowej rezystancji czujnik nie działa z powodu zwarcia międzyzwojowego ale to mało prawdopodobne.

Jeszcze wypada sprawdzić z manualem odległość pomiędzy czujnikiem a nadajnikiem (tymi zębami).

Zwykle jest ona mniejsza od 1 mm.

Co do cewek i modułu to najlepszą metodą sprawdzania jest podmiana na inne, sprawne.

 

Pozdrawiam.

Edited by sebazaz
Link to comment
Share on other sites

Impulsator od starej Szedoły 700-750 z lat 80-ch mają coś pomiędzy 400 a 500 omów,kolesiowi kedyś jeden padł to wskazywał coś około 200 om i iskry nie było.

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Link to comment
Share on other sites

Nie "ohmomierz" tylko omomierz.

Kiedy wskazówka się wychyla to zwykle znaczy, że przepływ jest. Nieskończoność jest gdy wskazówka się nie rusza mimo połączenia.

 

Sorki , ale to chyba tylko w polskim ;-) mamy taki smieszny wyjatek na te "omy"

Ja zawsze bylem przekonany,ze to nazwa pochodzi od "Georg Ohm"

Ale jak widac na forach kazdy pisze jak idzie, wazne ze wszyscy wiedza o co biega.

Dzieki za porady, po nowym roku pomysle nad motorkiem.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Sorki , ale to chyba tylko w polskim ;-) mamy taki smieszny wyjatek na te "omy"

Ja zawsze bylem przekonany,ze to nazwa pochodzi od "Georg Ohm"

Mamy własną pisownię na omy, wolty, dżule, niutony, kulomby, greje, kandele i pewnie jeszcze kilka innych.

 

Ale jak widac na forach kazdy pisze jak idzie, wazne ze wszyscy wiedza o co biega.

(...)

Na forach rzadko zdarzają się osoby piszące względnie bez błędów :icon_mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...