Skocz do zawartości

Jazda na otwartym wydechu po Europie i Anglii.


Vector
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jak Akrap nie będzie miał w swojej ofercie to można dorobić w jakiejś firmie zajmującej się wydechami (przynajmniej jednemu kumplowi znajomy dorabiał taki db killer wkręcany na jedną śrubę).

 

Tak, tylko gdzie coś takiego dorobić? A poza tym w jaki gwint? Bo mój akrap nie ma nigdzie żadnego gwintu i tak się zastanawiam jak to tam się instaluje? :icon_rolleyes:

 

 

Widziałem w Larssonie, oni przedają Leo Vince wydechy i tam osobno do kupienia maja dbkillera za 150 złotych. Szkoda, że nie mamy takiego fajnego dystrybutora od Akrapa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mam na opakowaniu - NOT FOR ROAD USE :wink: Brzmi dumnie :buttrock:

 

Masz na opakowaniu czy na tlumiku to wybite ? :icon_mrgreen:

Wazne jest abys na tlumiku nie mial.

W UK mozesz spokojnie smigac abys tylko zlosliwie nie palowal przy policji.

Ja Dragiem jezdzilem na calkowicie pustych i tylko na przeglad musialem zakladac oryginalne :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą ROSJĄ to była aluzja TAM to dopiero wolna amerykanka rejestracje przeczepiają z zaporożca do mercedesa i jest O.K. Spojrzał na rozmiar gumy i tak mu się powiedziało. a w germani wszystko jest skatalogowane mogą się czepić wszystkiego co jest przerobione ale nie załamuj się nie jest powiedziane że naszych ostro trzepią swoich też nie oszczędzają.Jedz przepisowo to przelecisz bez problemu.Jeszcze jedna ważna sprawa germańskie psy nie są przekupni i lepiej z nimi nie dyskutować bo się w papcie nie zmieścisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko gdzie coś takiego dorobić? A poza tym w jaki gwint? Bo mój akrap nie ma nigdzie żadnego gwintu i tak się zastanawiam jak to tam się instaluje? :icon_rolleyes:

Szkoda, że nie mamy takiego fajnego dystrybutora od Akrapa.

 

 

 

Co do instalacji to po prostu wkładasz od tyłu tłumika i śrubkę z boku wkręcasz. Normalnie w tłumiku jest w tym miejscu zaślepka. Zobacz zdjęcie dbkillera które umieściłem w temacie, w którym dyskutowaliśmy o Yoshi vs. Akrap to Ci się wszystko rozjaśni.

 

 

 

Co do zakupu samej wkładki, rozważ opcję USA. Przesyłka takiej pierdy USPS Priority Mail (czyli nie ekspesem) wyniesie z $10, a cena i dostępność samej wkładki to oczywiste atuty.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na opakowaniu czy na tlumiku to wybite ? :icon_mrgreen:

Wazne jest abys na tlumiku nie mial.

W UK mozesz spokojnie smigac abys tylko zlosliwie nie palowal przy policji.

Ja Dragiem jezdzilem na calkowicie pustych i tylko na przeglad musialem zakladac oryginalne :crossy:

 

Na opakowaniu jest naklejka :wink: Na wydechu nie ma nic oprócz odklejającego się napisu Akrapović (wydech oryginał) :wink:

 

No to jak, nie masz znajomego diagnosty, że musisz przekładkę robić? :wink:

 

O tym też słyszałem, że w UK strasznie pałują za prędkość, niby przekroczenie 160km/h grozi odbiorem prawa jazdy?

 

Ale jak spojrzy misiek do wydechu to jedynei co zobaczy to przelot więc musiałby być na prawdę tępy, żeby się nie domyślić... Ale ostry laik.

 

Jedz przepisowo to przelecisz bez problemu.Jeszcze jedna ważna sprawa germańskie psy nie są przekupni i lepiej z nimi nie dyskutować bo się w papcie nie zmieścisz

 

A czy na ich autotradach wprowadzili te zapowiadane ograniczenia? Czy nadal można ile fabryka dała?

 

Co do instalacji to po prostu wkładasz od tyłu tłumika i śrubkę z boku wkręcasz. Normalnie w tłumiku jest w tym miejscu zaślepka. Zobacz zdjęcie dbkillera które umieściłem w temacie, w którym dyskutowaliśmy o Yoshi vs. Akrap to Ci się wszystko rozjaśni.

 

 

 

Co do zakupu samej wkładki, rozważ opcję USA. Przesyłka takiej pierdy USPS Priority Mail (czyli nie ekspesem) wyniesie z $10, a cena i dostępność samej wkładki to oczywiste atuty.

 

Mor, patrzyłem, zdjęcie już niestety nie działa, ale wyobraź sobie, ze ja we wydechu nie mam żadnego miejsca na zamocowanie tego dbkillera, nie ma żadnej zaślepki ani otworu :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na opakowaniu jest naklejka :wink: Na wydechu nie ma nic oprócz odklejającego się napisu Akrapović (wydech oryginał) :wink:

No to jak, nie masz znajomego diagnosty, że musisz przekładkę robić? :wink:

 

Jak na wydechu nic nie ma, to jedynie co moga zrobic to zmierzyc poziom halasu i wtedy ewentualnie mandat wlepic :clap:

Jakbys nie zauwazyl, juz jestem w Polsce i ten problem mnie nie dotyczy w tym momencie :crossy: :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie zerknąłem na dokumentację i nie ma dbkillera do tego modelu.

 

A TU piszą, że byle detergent może uszkodzić naklejkę, więc coś chyba sami się połapali, że te naklejki jakieś nie teges są (2 strona).

 

Ja też tą dokumentację przeglądałem zanim kupiłem ten wydech, ale nie przełożyłem sobie właśnie tego, że nie należy czyścić wydechu detergentami bo można coś uszkodzić. W każdym bądź razie ja nic nie czyściłem, tak jak wyciągnąłem z pudełka, założyłem i po pierwszej konkretnej rozgrzewce zauważyłem tą naklejkę. Za kilka dni też rozgrzewałem maszynę i w tym samym rogu znowu trochę puściła. Myślę, że jak przyjdzie sezon to po prostu odpadnie :rolleyes: Będę miał NO NAME :wink: Szkoda, że nie można kupić wspomnianych grawerowanych "tabliczek", takie coś bym sobie nakleił. Chociaż przy takiej cenie powinna być w standardzie..

 

Akrap w ogóle do 954 nie oferuje homologowanych nawet końcówek. Wszystko OPEN :smile:

 

Jeśli jest taki jak na zdjęciu to w końcówce da radę zamontować, mały otworek od spodu w końcówce i tam przykręcasz db killera. Może Robert będzie w stanie pomóc, namiar:

http://motowydech.eu/

albo poszukaj podobnej firmy w okolicy.

 

Taki sam, tyle, że już z nowym logo po zmianie wizerunku jak widać na niezbyt dobry... Przed sezonem będę musiał sie tym zając, ewentualnie zaryzykuję i pojadę bez, chcociaż nie powiem, że bez obaw...

 

Jak na wydechu nic nie ma, to jedynie co moga zrobic to zmierzyc poziom halasu i wtedy ewentualnie mandat wlepic :clap:

Jakbys nie zauwazyl, juz jestem w Polsce i ten problem mnie nie dotyczy w tym momencie :crossy: :buttrock:

 

A mandat pewnie ku*ewsko drogi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szkoda, że nie można kupić wspomnianych grawerowanych "tabliczek", takie coś bym sobie nakleił. Chociaż przy takiej cenie powinna być w standardzie..

 

 

 

Może pokusić się o zakup takiej naklejki: TU. Albo poszukać czegoś podobnego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to zalezy od tego jak bardzo bedziesz sie stawial i palowal sprzeta :icon_mrgreen: :crossy:

Zaczyna sie od 30 funtow i idzie w gore :icon_razz:

 

A take pytanie - Twój avatar to Twoje zdjęcie? :icon_biggrin:

 

Może pokusić się o zakup takiej naklejki: TU. Albo poszukać czegoś podobnego.

 

No właśnie Mor ja mam identyczną jak ta z tego schematu. Nawet w papierach w kartoniku jest taki sam kod tej naklejki. To już jest ta tanklejka poz mianie wizerunku. Szukałem na Allegro, ale z tego co widziałem to tamte naklejki to są chyba gorsze ścierwa niż to co mam teraz :icon_rolleyes:

 

Z tego co pamiętam to masz Yoshimurę, na niej jest też naklejka :icon_question:

 

To jest zdjęcie mojego wydechu:

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...ab6dffc115.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...