Jump to content

Tłumik DRZ


Recommended Posts

Mój kolega śmiga na DRZ i aby zaczął ładnie gadac tłumik został wypruty.

Tzn. rozcięty na spawie przy końcu wyjęto z niego co niego (do końca nie wiem co ale moge się dowiedzieć) i napewno zmieniona końcówka.

Po prostu ta z przewężeniem zastąpiona taką samą szerokościa ale już bez tej wąskiej w środku(ona chyba z siatką jest).

Oczywiście została pospawana przez fachowca i wszystko z nierdzewki.

Teraz gang ma naprawdę piękny.

W rezultacie zmian żadnych oprócz ładnej pracy nie ma.

Razem czasami śmigamy na torze.

Edited by monter75

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Link to comment
Share on other sites

Ja mam przelotowy CRD o taki http://bikepics.com/pictures/1439046/ . Nie jest przesadnie głośny, nie przeszkadza podczas jazdy, ale go słychać, jak na mój gust trochę "pierdzący" dźwięk. Jak dodaje gazu to zdmuchuje przechodniom kapelusze z głów :)

 

Masz porównanie z fabrycznym.

Czy lepiej się wkręca na obroty?

Link to comment
Share on other sites

Tłumik SPES'a:

http://bikepics.com/pictures/1413144/

Wyciagnalem DB killera i wszystkie siateczki ktore go wygluszaly. Efekt - o wiele lepsza reakcja na gaz w kazdym zakresie obrotow, zwlaszcza w dolnym. Piekny basowy dzwiek i czesto potrafi plomieniem zionac :D

Postaram sie niebawem wrzucic filmik.

 

NO TO WESOŁYCH ŚWIĄT!!

Link to comment
Share on other sites

skoro się narodził temat o tłumikach to też pospamuje

 

czy jest sens włożenia waty szklanej i zamocowaniu jej rzy pomocy sprężystej siatki .

chodzi o wyciszenie seryjnego dziada bo mnie z 10 km słychać jak dojeżdżam na tor :P

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Czym sie rozni sama koncowka i kompletmy wydech wersji S od E( ksztaltem i mocowaniem czy jedak sa taie same)

Moze ktos ma na sprzedaz kompletny wydech do drz S 06 :icon_razz: . Chodzi mi o zwieksznie mocy i wyziew tez musi byc:) W miescie nie jezdze wiec moze byc glosny :crossy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...