Skocz do zawartości

Wypadek erłanem


HunterM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na nic by mu kombinezon się nie przydał przy takim wypadku.

A kwestia kamizelki odblaskowej też jest dyskusyjna, ja nie jestem za nimi. Przecież motocykl to nie rower, że nie widać go z ciemności, bo przecież ma światło :bigrazz: .

 

To był ironia.

 

Zgadzam się z ziuT em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Wydalo sie, ze nie masz skonczonych 18 lat wymaganych do otowrzenia filmu :D

A co do filmu - coz, zdarza sie nawet najlepszym. Na mnie nie wywarl zadnego wrazenia.

Na mnie też nie wywierało...do momentu jak mnie składali, rehabilitowali i musiałem zmienić styl życia, musiałem przyzwyczaić się do chronicznego bólu, zrezygnować z kilku rzeczy, które lubiłem....itp.

I nie wiem dlaczego tak jest...

aaaa, i jeszcze ta myśl o wózku inwalidzkim zaraz przed wypadkiem...jest okropna.

Piszcie co chceie, Ci po wypadku wiedzą o czym piszę.

Nic osobistego Kwiatek, po prostu akurat Ty to napisałeś.

 

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monter75 twardym trzeba być, a nie mientkim jak kaczuszka.

 

Masz pewnie tytanowe kości i kewlarową skórę. I nic nie jest w stanie Cie rozpie*dollić na pierwiastki nawet dzwon przy 240 o metalowe barierki na autobanie. Też tak chce! :notworthy:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

ej panowie, z tego co pamietam to czarek jakis czas temu polamal za jednym razem na moto wiekszosc konczyn miednice i takietam i z tego powodu teraz na trike'u jezdzi...

Edytowane przez komandosek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka to roznica bo za wyjatkiem przydatnosci organow do transplantacji* to moim zdaniem zadna.

* z tym tez roznie bywa bo mozna byc w jenym kawalku a wewnatrz masakra i wtedy zaden pozytek z naszych zwlok

 

Ha ha ha... to była ironia w moim wykonaniu. Myślałem, że czytając cały początek jest to wystaczająco jasne. Resumując chciałem powiedzieć, że dla mnie nie ma żadnej różnicy.

 

pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...