Skocz do zawartości

Przepisowy motocyklista


Tasmanski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

E, kaski sie przydaja - przy 200 i wiecej troche oczy lzawia ;P

 

Ale to sa przykazania dla frendzlarzy i chromiarzy :eek: :icon_mrgreen:

Przecinakom to trzeba .......... dlugich prostych :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ciekawe :eek:

Przy nas wlasnie jak jechalismy grupa motocykli, policaje zatrzymali kolege co mial mniejsza tablice i dostal 40 funciakow ............. + 3 punkty :crossy:

 

 

No jak nie była zgodna z przepisami do dostał lipę. Wystarczy kilka mm mniejsza i już pies się czepi bo oni nienawidzą tych rejestracji a h*ja mogą zrobić bo są legalne więc mają miarę w kieszeni i jak ktoś się nie spodoba to zmierzą na miejscu i jak brakuje kilka mm to jest jazda wtedy. Tak samo jeśli masz zdartą ochroną powlokę na rejestracji - tą niby-laminację to też się czepią bo taka rejka jest nielegalna. :biggrin:

 

No to ciekawe :eek:

Przy nas wlasnie jak jechalismy grupa motocykli, policaje zatrzymali kolege co mial mniejsza tablice i dostal 40 funciakow ............. + 3 punkty :crossy:

 

 

No jak nie była zgodna z przepisami do dostał lipę. Wystarczy kilka mm mniejsza i już pies się czepi bo oni nienawidzą tych rejestracji a h*ja mogą zrobić bo są legalne więc mają miarę w kieszeni i jak ktoś się nie spodoba to zmierzą na miejscu i jak brakuje kilka mm to jest jazda wtedy. Tak samo jeśli masz zdartą ochroną powlokę na rejestracji - tą niby-laminację to też się czepią bo taka rejka jest nielegalna. :biggrin:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matki z dziecmi pacierze odmawiaja na widok takich ciuchow :)

Jak wchodzilem w ochnaniaczach z zawiasem na kolana to wszyscy sie gapili i mieli na twarzach wypisane:" o boze!... co on sobie w nogi zrobil :(:("

Albo myślą w strachu co on nam chce zrobić, tak zamaskowany zbój :icon_mrgreen: , czyńmy Zło :buttrock:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo myślą w strachu co on nam chce zrobić, tak zamaskowany zbój :icon_mrgreen: , czyńmy Zło :buttrock:

 

A ty jeszcze jakis czas temu pisales chyba zeby nie zapie**alac :P Czy tam nie zapie**alac w miescie czy cos.

W kazdym razie cos o niezapierdalaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, jesli dobrze zrozumialem, moge jezdzic przepisowo po UK, ale do Polski raczej nie powinienem wjezdzac...

 

Mowie calkiem powaznie. Ruch na autostradzie to inne zagadnienie. W UK ograniczenie predkosci dla motocykli na drogach szybkiego ruchu to 60 mph, a na autostradach 70 mph. Policja toleruje przekroczenie predkosci o jakies 10 mph na autostradach, powyzej tego mozna wyladowac w sadzie.

Uwazam ze 70 mph (czyli 112 km/h) to rozsadna predkosc podrozna dla motocykla.

 

Czyli jednak jestem nienormalny...

nie wiem jak tam w takim Aberdeen, ale przejedz sie na M25 (london ring) , gdzie na szybkim pasie (z reguly sa 3 pasy) standardowa predkoc to 140-150km/h, i nie zmyslam bo przez kilka miesiecy robilem 130 km dziennie po tej trasie. jak wracalem z Ukej'a do PL na motorku to standardowa predkosc 140-160km/h, i nawet wtedy nie jechalem szybkim pasem tylko srodkowym.

Edytowane przez Unix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak tam w takim Aberdeen, ale przejedz sie na M25 (london ring) , gdzie na szybkim pasie (z reguly sa 3 pasy) standardowa predkoc to 140-150km/h, i nie zmyslam bo przez kilka miesiecy robilem 130 km dziennie po tej trasie. jak wracalem z Ukej'a do PL na motorku to standardowa predkosc 140-160km/h, i nawet wtedy nie jechalem szybkim pasem tylko srodkowym.

 

Pewnie masz racje, ze w Anglii tak jest. W Anglii nie bylem, choc planuje pojechac. W Szkocji jest bardzo malo autostrad (Motorways), wiekszosc to dwupasmowki (Dual Carriageways). Zanim przesiadlem sie na moto, jedzilem puszka i z moich obserwacji wynika, ze predkosc przekraczaja tu nieliczni. Limit to 70 mph, wiekszosc jedzie okolo 80 mph, choc zdarzaja sie auta ktore jada duzo szybciej.

Mysle, ze policja traktuje dwupasmowki i autostrady roznie, choc wygladaj podobnie. Mysle, ze na autostradzie wolno wiecej, na dwupasmowce- mniej. No i te kamery co skrzyzowanie... Moj szef ostanio byl w sadzie za przekroczenie predkosci o 13 mil. A ze ma dobre gadane, to sie chlopina wykrecil i kara wyniosla tylko £60 i, jesli mnie pamiec nie myli 3 punkty.

Zubní plomba je velmi často chybně vyslovována jako „blomba“.Slovo se do češtiny dostalo přes německý výraz Plombe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty jeszcze jakis czas temu pisales chyba zeby nie zapie**alac :P Czy tam nie zapie**alac w miescie czy cos.

W kazdym razie cos o niezapierdalaniu :)

No pisałem, ale jak jeździłem simsonem, a to zmienia postać rzeczy. Gdy wsiadłem na fazera i trochę nabrałem umiejętności to mój sposób myślenia i tym samym jeżdżenia się zmienił(punkt myślenia zeleży od punktu siedzenia). Co innego mieć pod d**ą 100KM a co innego 4KM :icon_mrgreen: . Oczywiście nie jeżdżę jak wariat, tylko spokojnie przemieszczam się, a, że czasem trochę odkręcę lub pokręcę pod czerwone to nic takiego :icon_razz: . Przecież nie będę jeździł jak pi**a :buttrock: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię te spojrzenia lasek w centrach handlowych, jak paraduje w kombiaku. :bigrazz:

 

A to kask nosisz normalnie w dłoni, czy pod pachą masz i tak sobie nosisz :bigrazz: :biggrin:

Bo chyba go nie zostawiasz na moto pod centrum :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba macham nim, tak żeby wiedzieli że mam Szoja. :bigrazz:

 

YUBY SZOJ rulesss... :buttrock:

 

Ja też zawszę noszę mojego Szoja,tak,aby wszyscy widzieli. A kask odwracam tylko wówczas, jak ktoś idzie a Arajem :icon_twisted: :icon_razz:

 

 

;)

93!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...