Skocz do zawartości

Zakup kradzinych motocykli i lewych papierów na FORUM


Rekomendowane odpowiedzi

po przeczytaniu waszych postów dochodzę do wniosku ze jednak oszustwa popieracie. dla mnie nie ma mniejszego lub większego zła. oszust jest oszustem ;) .

uważam że dopoki ktorys z was nie straci tego co kocha i wyprol sobie flaki zeby to miec to nie zrozumie o co chodzi.

popierajac przebijanie numerow na starej WSK popieracie przebijanie numerów na HAYABUSA 2003 r. bo jak gosc zobaczy ze udalo mu sie na WSK to i sprobuje na HAYABUSA a to z kolei nakreca cala koniunkture tego procederu.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czytam i czytam i sie zastanawiam.....

nikt nie popiera zlodziejskiego procederu a jednak on kwitnie...

poczawszy od czesci skonczywszy na calych moto.

czy jadac na Moto Bazar uwazacie ze kupujecie wszystko legalne ??

ja nie sadze !!

poczawszy od zakichanego kierunkowskazu skonczywszy na kombinezonach itp itd.

czy sadzicie ze kupujac kurtke za 300 zl ktora ma na metce jeszcze wystukane 200 euro robicie legalny zakup ?? ja nie sadze ze nawet po sezonie Niemieckie sklepy sprzedaja towar za 25% jego ceny :lol::lol:

zrobcie tak szczerze rachunek sumienia i powiedzcie czy przez cale zycie nie kupiliscie niczego lewego ?? chocby CD albo moze sluchacie na kompie MP3 nie majac zakupionej oryginalnej plyty tego zespolu ??

 

LUDZIE TAKA JUZ NASZA MENTALNOSC !! JAK TO REKLAMA DOSI MOWI .

"SKORO NIE WIDAC ROZNICY TO PO CO PRZEPLACAC "

HEHEHE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Pomysłowość kwitnie...

Ciekawy jestem tylko dlaczego jeszcze nikt tutaj nie wpadł na pomysł aby zamiast kogoś wykiwać, oszukać, pośrednio okraść, wycfanić, wyrolować, wrobić kogos lub jak źle pójdzie siebie samego, nie wziąć się do pracy i np. nową lub używaną od dealera lub pierwszego właściciela (Z pełna dokumentacją) na raty nie kupić i piramidalnych głupot nie pieprzyć ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Słuchajcie bracia!

 

Ten temat generalnie miał słuzyć jako wyrażenie zasad panujących na naszym forum, a siłą rzeczy przekształcił się w dyskusję. Moze i dobrze.

 

Ja powiem tylko tyle, że nie stoleruję handlowania lewizną czy jumą na forum. Mi ukradli w życiu już trzy motocykle, warte razem ponad 50.000 zł. 50 koła.... ufff

 

Mam swoją intuicję i wiem, kiedy przy*ebać z grubej rury. Wiem kiedy ktoś próbuje kręcić i tyle!! Także nie ma bata - jak poczuję, że ktoś handluje jumą, a potem się w tym upewnię, to koleś leży od czerwonej kartki i jego IP jest blocked. I ma jak w banku, że odpowiedni ludzie się o tym dowiedzą!!

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
No tak. Pomysłowość kwitnie...

Ciekawy jestem tylko dlaczego jeszcze nikt tutaj nie wpadł na pomysł aby zamiast kogoś wykiwać' date=' oszukać, pośrednio okraść, wycfanić, wyrolować, wrobić kogos lub jak źle pójdzie siebie samego, nie wziąć się do pracy i np. nową lub używaną od dealera lub pierwszego właściciela (Z pełna dokumentacją) na raty nie kupić i piramidalnych głupot nie pieprzyć ??[/quote'] yhy.. mądrala który mieszka w sztokcholmie... chyba nie wiesz jak jest z tą pracą w polsce.. jak byś chciał uczciwie zapie**alać (mowie o sobie z marnym jak narazie wykształceniem) to możesz sobie wypruć flaki i po jakiś 15 latach nazbierać na nowy z salonu ale już nie sprawi ci przyjemności jazda na nim bo bedziesz zbyt styrany..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

To ja opowiem Wam moją historię: otóż mam simsonka z 1996 roku (skuter).

 

Został przywieziony przez mojego znajomego z Niemiec z tzw. wystawki (tzn. zwyczajowe tam wystawianie niepotrzebnych starych rzeczy na ulicę), częściowo zdekompletowany, bez silnika itd.

 

Kupiłem go za kilka groszy i oczywiście okazuje się, że w tym kraju nic się nie da z tym zrobić...

 

W tej sytuacji nie było innego wyjścia, jak kupno papierów z rozbitego simsonka (sam osobiście zdejmowałem z jego pogiętej ramy tabliczkę znamionową itd) + zabieg numeratorami... Początkowo myślałem o wymianie całej ramy, ale była zbyt pogięta.

 

Dziś simsonek jest pięknie odremontowany i jeździ. Jedyne, co mnie momentami marwi, to fakt, że jest to taki model z obudowami (dokładnie taki jak ten: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=51149123 ), a w papierach jest rocznik 1989...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wszystkie moje machiny były z papierami. Wole spać spokojnie.

Dla mnie motocykl to nie tylko maszyna to też jego dokumętacja. Pierwsze co robie przed zakupem to sprawdzam numery i dowód rejestracyjny. Jeżeli "brak dokumętacji" to to dla mnie nie ma ŻADNEJ WARTOŚCI.

 

Nie popieram przebijania numerów ani kupywania dokumętów. Bez kwitu nie wezme nawet za darmo (miałem taką okazje).

Kupywanie bez dokumętów jest objawem szczeniackiej głupoty albo cwaniactwa typu "kupie tanio bez papierów a potem se dokupie kwity za grosze i będzie ok".

 

Jeżeli mnie nie stać na coś to sobie odpuszczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nawet o czy mówić!!!!!! Jak widze ogłoszenia w tym stylu to mnie szlag trafia!!! Wiadomo że motor 2' date='3 lrtni(nawet 10 letni) bez papierów jest kradziony!!![/quote'] to poszukajcie dobrze a napewno znajdziecie motocykle młode do użytku na torze np. http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=58286775 są często o połowe tańsze ale niemożna ich w polsce zarejstrować i co wtedy? niektórzy nie kradna ich tylko tak kupuja a papiery mozesz kupic od kogoś kto całkowicie zmasakrował moto dostał kaske z ubezpieczki i zostały mu papiery i szmelc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ja mam motocykl bez ale z papierami dziwne motocykl KUPIŁEM (nie ukradłem :D:):D ) w niemczech facet obiecał mi papiery ale nie mam żadnych nadzieji że je odnajdzie jest na 100% legalny gość kupił nówke z salony i mu sie po 5-ciu latach moto znudził stało 20 :lol: lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.php?t=37657

Tu Mamy świetny przykład JAK KOLEGA Kuba Cz opowiada o handlui papierami. Chcociaz jeden jego post już zgłosiłem i został usunięty to zrobił to po raz drugi i jest chyba z siebie bardzo zadowolony :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.php?t=37657

Tu Mamy świetny przykład JAK KOLEGA Kuba Cz opowiada o handlui papierami. Chcociaz jeden jego post już zgłosiłem i został usunięty to zrobił to po raz drugi i jest chyba z siebie bardzo zadowolony :/

 

najgorsze że większa połowa młodzieży w tym poście radzi mu co zrobić z tym moto, nawet jeden poradził sprzedaż na części :D ....zostawie to bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.php?t=37657  

Tu Mamy świetny przykład JAK KOLEGA Kuba Cz opowiada o handlui papierami. Chcociaz jeden jego post już zgłosiłem i został usunięty to zrobił to po raz drugi i jest chyba z siebie bardzo zadowolony :/

 

"przeleciałem pobieżnie cały temat na początku jak przeczytałem wypowiedzi w stylu cyt.: "bierz po co komu papiery" włos mi się zjeżył na głowie ale jak zobaczyłem średnią wieku "doradców" wszystko okazało się jasne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Tu Mamy świetny przykład JAK KOLEGA Kuba Cz opowiada o handlui papierami. Chcociaz jeden jego post już zgłosiłem i został usunięty to zrobił to po raz drugi i jest chyba z siebie bardzo zadowolony :/

 

 

Zajmiemy się tą sprawą, dzięki.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...