Skocz do zawartości

Co jest nie do zdarcia jakie moto...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam problem..Chce kupic 2 moto jedno do stuntu drugie do normalnej jazdy ale takiej na wyzszych obrotach...Wiem ze do stuntu najlepiej sie nadaje cbr 600 wiec taką zamierzam kupic..a do normalnej jazdy mysle nad jaką ninją lub gixerem SRAD co o tym myslicie. Jakie moto sie najmniej psuje ze scigaczy Honda, Yamaha, Kawasaki czy Suzuki bo tylko te marki wchodzą w gre nie interesują mnie jakies aprilile...Noi oczywiście ze rok powyzej 89 i do 96 cena mam 10 000 zł...

Napiszcie wlasne doswiadczenia i cos podpowiedzcie.

Edytowane przez andre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawojazdy nie mam... Motocyklami duzo kilometrow zrobilem wiecej grupowo...mam 7 znajomych tzw.legalnych ktorzy mają zarejestrowane moto i ja sie poprostu z nimi wkrecam policja nas nie zatrzymuje...a singlem to wiadomo ze mniej raz tylko bylem na zlocie w Czestochowie.. i tak codziennie zeby sobie powietrza zalapac moze te 15 km dla przyjemnosci..a mieszkam niedaleko Opola wiec do Czestochowy to taki sredni spacer.. >>>Tango...a tak pozatym niby kawy sie psują bo ja tez tak slyszalem od mechanika ktory pracuje w serwisie motocyklowym i mowi ze najwiecej kaw tam jest do naprawy ale fakt jest taki ze jak sie dba tak sie ma ja mialem kawe 2 lata narobilem duzo km i ani razu mnie nie zawiodla...wiec kazdy ma swoje zdanie... Ale te 10 000 zł to nie bedzie wydane w polsce tylko tak mysle ze niemcy albo Holandia tam sie lepiej oplaca.

Edytowane przez andre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tacy jak oni, to potrafią kulkę od łożyska zepsuć :D :D :D

 

 

Chłopcy... nic się samo z siebie nie psuje, to po primo !!!

...a po drugie to posłuchajcie rady YUBY'ego:

Chłopie jak nie masz prawka to siedź przed Playstation, a nie dupe zawracasz.

:clap:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do stuntu to moze stary olejak gsxr 750 , wiadomo ze to ma swoje lata ale zadbany jeszcze polata.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...