Skocz do zawartości

Jaki kask na scigacza


Rekomendowane odpowiedzi

Dostajesz go do własnego montażu razem z kaskiem.

Nie paruje nawet przy tej jesiennej aurze??

 

Nie paruje nigdy (przynajmniej mi się nigdy to nie zdarzyło), jest po prostu przewiewny, ale przez to głośny. Trzeba też pamiętać że to nie ta klasa co XR-1000, ale za te śmieszne pieniądze za Fiber-pro myślę że warto:)

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam pytanko czy suomy vandala bez zadnego malowania (siwy caly) oplaca sie kupic za 580zl~ ? Czy lepsza opcja byloby hjc fg-15 ? ;)

 

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa 2 opcje w kraju (tylko ze bez pudelka i gwarancji 650zl) i z ebaya uk wraz z przesylka wg obecnego kursu okolo 620 zl => http://cgi.ebay.co.uk/SUOMY-SUPERBIKE-VAND...=item53de402b98 ten gosc sprzedaje, wysylka do pl 30 funtow.

 

Wyszlo troche drozej niz sie spodziewalem, ale cena i tak chyba ok.

 

Pzdr :crossy:

 

edit: a no i ta cena 620 zl to razem z kosztami przesylki, a nie, ze 620zl + 30 funtow ;p

Edytowane przez Techniacz

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

odświeżam:))

 

 

pomocy :) . w związku z tym , że do tej pory miałem inne kryteria doboru kasku, proszę o rady wszelakie dotyczące doboru kasku na nakeda ,
z podaniem konkretnego producenta i typ kasku ,
wiem ze oceny sa subiektywne ale proszę o oceny z autopsji , nie ze kolega powiedział koledze , ale miałem na łbie jeździłem co najmniej sezon wiec mówię ....

Podstawowym kryterium ma być aerodynamika ( nie halas , nie komfort , nie cena , nie masa ) i nie chodzi mi o lekkie kaski sportowe gdzie leżysz na baku , dupę masz nad głową a baniak za owiewką

integralny kask na nakeda ,tak by wziać na siebie 160-180 km/h i jechać ze 2 godz bez bółu karku ...jest coś takiego?

Edytowane przez słoma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odświeżam:))

 

 

pomocy :) . w związku z tym , że do tej pory miałem inne kryteria doboru kasku, proszę o rady wszelakie dotyczące doboru kasku na nakeda , z podaniem konkretnego producenta i typ kasku , wiem ze oceny sa subiektywne ale proszę o oceny z autopsji , nie ze kolega powiedział koledze , ale miałem na łbie jeździłem co najmniej sezon wiec mówię .... Podstawowym kryterium ma być aerodynamika ( nie halas , nie komfort , nie cena , nie masa ) i nie chodzi mi o lekkie kaski sportowe gdzie leżysz na baku , dupę masz nad głową a baniak za owiewką integralny kask na nakeda ,tak by wziać na siebie 160-180 km/h i jechać ze 2 godz bez bółu karku ...jest coś takiego?

Sam jeżdżę w Shoei X-spirit . Malowanie dowolne ale kask zachowuje się wspaniałe przy wysokich prędkościach. Jest głośniejszy niż wyciszona konkurencja, ale aerodynamikę ma wspaniałą. Nawet przy prędkościach w okolicy 200 km/h można bezpiecznie kręcić głową, nie szarpie głową, nie ma problemu z jej obracaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...