Skocz do zawartości

Czy Stolica Mikołajuje?


tita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Leci ktoś z okolic Bemowa-Jelonek?-Woli?Oczywiscie ostrzegam ze bede startowal juz w stroju Mikolajowym :icon_razz: :icon_mrgreen:

 

9:45... Tesco przy Górczewskiej... co dwóch Świętych, to nie jeden :buttrock:

A może więcej niż dwóch?...

 

R. :crossy:

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałam zestawy prezentowe właściwie dla wszystkich dzieciaków. Z tego co widziałam najskromniejsze zestawy sa dla chłopców z grupy wiekowej 3-6 lat i dla chłopców w wieku 12-15 lat.

Macie więc szanse wykazanania się pomysłowościa i wymyślenia czegoś ciekawego dla tych dzieciaków (tylko nie prezerwatywy i piwo ;) )

Edytowane przez Miśka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym przedziale ja mam sporo, poza tym są kredki i słodycze + misiaki, nie powinno być źle.

Sporo mamy dziewczynek 7-9 - bodajże 13. Jak ktoś ma chwilę - to niech połączy zabawki z przedziałami wiekowymi i płcią dzieciaków, będzie od razu widać, gdzie kulejemy...

Ja

 

i pogoda jakby lepsza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9:45... Tesco przy Górczewskiej... co dwóch Świętych, to nie jeden :buttrock:

A może więcej niż dwóch?...

 

R. :crossy:

 

 

Roberto o 9:50 jestem ustawiony pod CitiBankiem na Wolskiej 167 z forumowym mikolajem o ksywce"Tango" a bede wyjezdzal z parkingu ktory znajduje sie vis a vis Tesco na Górczewskiej:)

Wiec moze dolaczysz?Mysle ze spokojnie o 9:30 mozna wyjechac z okolic Tesco?

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roberto o 9:50 jestem ustawiony pod CitiBankiem na Wolskiej 167 z forumowym mikolajem o ksywce"Tango" a bede wyjezdzal z parkingu ktory znajduje sie vis a vis Tesco na Górczewskiej:)

Wiec moze dolaczysz?Mysle ze spokojnie o 9:30 mozna wyjechac z okolic Tesco?

 

ja co prawda będę jechał ze śródmieścia ale chętnie rozgrzeje silnik przed mikołajowaniem więc mogę być o o 9:30 przy tesco :)

 

Roberto bedziesz ?

Edytowane przez banka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wpadne z kolegą współsponsorującym prezenty. Dobre chłopisko, choc spoza forum... Gdyby ktoś chciał... 9.40 na łukoilu przy solidarności (vis a vis statoil) przed wiaduktem. Czarno - granatowa TeDeMa i szary XX.

Ja.

PS

Potwierdzam kogoś z radia. Kolega wypadł, ale ma go zastapić kto inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byście już zmarzli do końca to u mnie w salonie z racji Dni Otwartych czyli Listek pracuje jest sporo ciepłej kawy i herbaty więc jak będzie ktoś w pobliżu połczyńskiej 120C Zapraszam do Salonu Yamaha.

 

Jak mogę to pomogę a jak nie mogę to przynajmniej spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja również się pojawiłem :)

Myślę że wyszło naprawdę fajnie, choć pewnie organizatorzy nie byli zadowoleni z kilku osób które trochę się wściekały :icon_biggrin:

Ludzie na ulicach i starówce byli naprawdę mile zaskoczeni a i dzieciaki dały niezły występ w domu dziecka :notworthy:

 

www.bikepics.com/members/zawisza

 

Simson S51 > MZ ETZ150 > Kawasaki GPZ500s > Honda CBR600 F4 > Yamaha FZS 1000 Fazer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...