Skocz do zawartości

Jak plasuje sie spalanie w enduro 2t 125-250ccm??


motodidi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przyłączam się do słów ENDUROMASTER - moje exc 200 na żwirowni tez bak połyka nawet nie wiadomo kiedy, wiec spalanie powyżej 10 to norma. zresztą kto kupuje takie moto i patrzy na spalanie?:P moto ma jechać, a nie jeździec zastanawiać się co by mu za dużo nie spalio - czy nie mam racji???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hard to enduro ale wyczynowe a kolega chyba miał na myśli zwykłe enduraki

 

nom :D dla mnie dwusuwowe hard enduro to jest z reguły cross z homologacją :D wszystkim........kosztami utrzymania mocą spalaniem zawieszeniem........

 

zestaw sobie np exc 125 z mtx125 :D w mtx 125 silnik cie przeżyje, pojedzie nawet na mixolu i spali te 7 przy normalnym używaniu a exc :D ?? exc ma blisko z kosztami utrzymania do sety typu cr125 czy kx125....

 

innaczej ma sie sprawa w 4 suwach bo np xr600 ma spalanie mtx80c żywotnośc silnika rzędu starszych samochodów i zawieszenie jak crossy i w ogóle mi sie marzy :D :D :D

 

no cóz w końcu to taki urok dwusuwa ,wypic swoje musi ,a jak sie nim kreci to w ogóle bigrazz.gif

 

żeby mogła być dobra zabawa musi być kasa :D dobre panienki też sporo kosztują :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

żeby mogła być dobra zabawa musi być kasa :D dobre panienki też sporo kosztują :D

 

swiete slowa:D

co do zabawy i kasy - nie trzeba wyjezdzac czesto zeby sie wyszalec na kilka dobrych dni:D wiec jeden bak jak oprozni w ciagu kilku godzin to starczy na poczatek:) pozneij zapomni o czyms takim jak spalanie a zajmie sie dobra zabawa i spalanie pojdzie do lamusa:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom :D dla mnie dwusuwowe hard enduro to jest z reguły cross z homologacją :D wszystkim........kosztami utrzymania mocą spalaniem zawieszeniem........

 

zestaw sobie np exc 125 z mtx125 :D w mtx 125 silnik cie przeżyje, pojedzie nawet na mixolu i spali te 7 przy normalnym używaniu a exc :D ?? exc ma blisko z kosztami utrzymania do sety typu cr125 czy kx125....

 

innaczej ma sie sprawa w 4 suwach bo np xr600 ma spalanie mtx80c żywotnośc silnika rzędu starszych samochodów i zawieszenie jak crossy i w ogóle mi sie marzy :D :D :D

żeby mogła być dobra zabawa musi być kasa :D dobre panienki też sporo kosztują :D

Na wschodzie troche tańsze są :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiecie co ja nie wiem jakie jest spalanie w moim MTX ale coś ok 5-6 litrów na 100 w terenie a też go nie oszczędzam. Ale zobaczcie tak przy okazji co zrobił znajomy z innego forum z CZ 380 cross, są tam zdjęcia tego jak kiedyś była to jeszcze CZ-tka teraz czym to jest: http://www.polskajazda.pl/index.php?a=moto...82&opcja=detail Zobaczcie jego spalanie i to co przerobił w tej maszynie. Typ miał niezłą wizje co to tego sprzęta.

Edytowane przez Hipolit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

hipolit link nie działa

 

chodzi o koze szczura ??

 

koza to symetryk i bije rekordy spalania zwykła 380 bez motoplatu i membramy chla więcej niż cr 500 mimo że ma mniejszą pojemnośc i prawie o połowe mniej mocy ale taki urok symetrycznego silnika i przestarzałego nieprecyzyjnego gaźnika jikova (dużo benzyne sie marnuje np osiada i wsiaka w gume filtra powietrza bo jak wiadomo w symetryku benka w gaźniku idzie w 2 strony ze względu na powroty mieszanki ze skrzyni korbowej)

 

pozatym koze trzeba kręcić wsiądzcie sobie po np yz 125 na cz 125/516 to każdy zobaczy o co chodzi (pomijając że 125/516 jest o połowe słabsza )

 

250 też pali więcej niż jakakolwiek japońska ćwiara troche obniża spalanie motoplat i membrama ale i tak jest ono większe niż w japońcach ....

 

ale koza to nie enduro tylko niby stary cross w praktyce bardziej hajabuza wśród wiejskich sprzętów kaskaderskich pozatym to pojazd dla tych co bardziej lubią grzebać niż jeździć więc pisanie o nim w tym temacie jest chyba offtopem :bigrazz:

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

2T palą b.dużo ja mam 4T 600 i kumpel jak jedzie ze mną to zabiera plecak z kanistrem on ma CR250.Jak liczyliśmy z mojego licznika to wyszło 16l na 100km.Ale coś za coś on ma 60KM z 250ccm a ja 48KM z 600ccm.

no i wrażenia z jazdy... a ta charakterystyka... mmm :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cr 250 to nie enduro :D więc nie pisz tu o niej bo odstraszasz nam zwolenników 2t :D

 

enduro 250 spali mniej jak 16/100 mtx 200 pali np koło 8 przy normalnej jeździe (bardzo fajny motocykl szkoda że tak rzadko spotykany jak inteligentne i ładne dziewczyny :D )

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cr 250 to nie enduro :D więc nie pisz tu o niej bo odstraszasz nam zwolenników 2t :D

 

enduro 250 spali mniej jak 16/100 mtx 200 pali np koło 8 przy normalnej jeździe (bardzo fajny motocykl szkoda że tak rzadko spotykany jak inteligentne i ładne dziewczyny :D )

takich dziewczyn jak ty piszesz nie ma prawie wcale :biggrin: A 2T jest najlepsze i wogole super pali 2 l na 100 i sie nie psuje a CR to już Bóg motocykli :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...