Skocz do zawartości

Zgięte klamki: sprzegła i hamulaca!


samolot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i teraz dotarliśmy w końcu do sedna sprawy.

Gdyby klamki były wykonane z czystego aluminium i do tego kute mogli byśmy je prostować nawet wielokrotnie a ponieważ jest to stop alu z cynkiem lany ciśnieniowo jest bardzo sztywny ale i strasznie kruchy.

Ma jeszcze jedną francowatą właściwość nie zamierzoną przez autora tego stopu czyli dużą plastyczność w momencie gwałtownego udaru dlatego po wywrotce klamka zwija się czasami w rogalik a potem pęka jak kryształ podczas powolnego prostowania w imadle.

I to było by na tyle :banghead:

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Osobiście powoli tracę cierpliwość. Lojalnie ostrzegam - za SPAM w działach tematycznych będę kasował konta. Mam nadzieję, że osoby do których mówię, mają na tyle instyktu samozachowawczego w sobie, że to do nich dotrze. Mam dość czyszczenia tematów z gówna, nic do nich nie wnoszącego.

Ponadto proszę Moderatorów prowadzących działy tematyczne o systematyczne dostarczanie informacji, który użytkownik zaśmieca tematy nic nie wnoszącym spamem oraz osobistymi wycieczkami. Będę wdzięczny za pomoc.

Samolot - obojtęnie jak Cię oceniam po Twoim dorobku na tym forum, przepraszam, osobiście wstyd mi za niektóre zapodane tu posty.

Ludzie, tak dalej być nie może!!! Naprawdę - wku**wiłem się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...