Skocz do zawartości

Honda Hornet a Ducati Monster ...


Rekomendowane odpowiedzi

osz, daj spokój... wpisz sobie na "jutjubie" termignoni - poznasz co znaczy muzyka silnika :cool:

pod warunkiem, że stuk sprzęgła akurat nie zagłuszy :banghead:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hornet ma silnik chyba z F2 bo F3 ma juz doładowanie Direct Air Induction-tak czy siak hornet niema dopalacza i wpakowano mniejsze gazniki przez co ma lepszy dół!

Hornet super sprzet-tylko, mały zasięg i za miekkie przednie zawiasy(przy wygłupach czesto padają uszczelniacze)-tak poza tym to czysty streetfighter i to sie mi w nim najbardziej podoba!

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w Ducacie zawsze jest cos do roboty( a to glupi japonski stycznik, albo regulator, albo przelaczniki, tudziez lozyska Koyo...)-

 

Ponieważ, te części, które nie przechodzą kontroli jakości w japońskich fabrykach, są pakowane i wysyłane do fabryk włoskich, tudzież Ducati ;) No a poźniej jak widać... :) Żart :wink: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz Monstera 600 moge smialo napisac ze w jezdzie miejskiej czy tez gorskich serpentynach ( no i wszedzie tam gdzie jest duzo zakretow) Monster bije Horneta na glowe :crossy: . Co do turystyki to przy moich 182cm po 350km bolal mnie troche kregoslup ale nie na tyle by specjalnie narzekac ;)

W kwestjach lansu chyba nie musze sie wypowiadac , nie ma takiej osoby ktora by sie nei obejrzala za moim monsterem gdy przejezdzam a dzieki wydechom Leovince wszystkim pannom zaczynaja drzec kolana :icon_twisted: ( nie to zebym sie chwalil chcialem tylko szczerze opisac reakcje ludzi na ulicach ) No i trzeba uwazac na sasiadow , np moi przestali sie do mnie odzywac odkad kupilem ten motocykl gdyz kiedy nie przejade to zalaczam alarmy w autach stojacych na ulicy :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

Jako posiadacz Monstera 600 moge smialo napisac ze w jezdzie miejskiej czy tez gorskich serpentynach ( no i wszedzie tam gdzie jest duzo zakretow) Monster bije Horneta na glowe

eeee panie panie wszystko kwestia jeźdzca. hornet to odchudzona cbrka bez regulacji przedniego zawieszenia i na tym sie konczą różnice w jeździe. a w miescie tez sie da pozapie*dalac, ponizej filmik horneta i r1 in traffic

 

 

zresztą nie wiem tez w jaki sposob mial by odstawac w zakretach, gdyby tak bylo pewnie nie scigano by sie na nich w hornet cuphttp://lh5.ggpht.com/__QLeSdiYXhw/RaQbRDQos1I/AAAAAAAAAWk/qdQZIEBcLsE/Oulton05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee panie panie wszystko kwestia jeźdzca. hornet to odchudzona cbrka bez regulacji przedniego zawieszenia i na tym sie konczą różnice w jeździe. a w miescie tez sie da pozapie*dalac, ponizej filmik horneta i r1 in traffic

zresztą nie wiem tez w jaki sposob mial by odstawac w zakretach, gdyby tak bylo pewnie nie scigano by sie na nich w hornet cuphttp://lh5.ggpht.com/__QLeSdiYXhw/RaQbRDQos1I/AAAAAAAAAWk/qdQZIEBcLsE/Oulton05.jpg

 

Dziadowski ten filmik... To jest dopiero cudo:

 

http://pl.youtube.com/watch?v=GdOP1qZPHrI&feature=related

 

I to sprzęgło :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprasza sie Moderatorów o wyrzucenie tematu do Oczyszczalni- ponieważ zainteresowany dostał już odpowiedź, a nie pojawia sie w dalszej dyskusji , a dalsza pisanina jest bezproduktywna...Horneta należy porownywac do GSR-a, Fazera, a Monstera do SV, Er-6 ...

Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janku, bez przesady... czy reagujesz tak w każdym wątku, czy w tym wyjątkowo, bo Ducat jest przedstawiony w troszkę gorszym świetle?

Przecież ogólnie wiadomo, że nie każdy wybiera motocykl kierując się zdrowym rozsądkiem i suchymi danymi fabrycznymi... i właśnie dla takich ludzi skierowane są Ducaty ;)

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprasza sie Moderatorów o wyrzucenie tematu do Oczyszczalni- ponieważ zainteresowany dostał już odpowiedź, a nie pojawia sie w dalszej dyskusji , a dalsza pisanina jest bezproduktywna...Horneta należy porownywac do GSR-a, Fazera, a Monstera do SV, Er-6 ...

 

absolutnie nie zgadzam się z żadną częścią powyższej wypowiedzi, w związku z powyższym wątek zostaje. jak już raz mówiłem, nie widzę nic niewłaściwego w porównywaniu motocykli tego samego typu

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zebu nie zakladac nowego tematu

Czy ktos moze porownac monstera do er 6f?

co do monstera to widzialem wersje 600, 620, 696 (o tym ostatnim i pierwszym znalazlem jakies info) i znalazlem w necie jedno porownanie.

co do kawy chcialem sie jeszcze zapytac o kierownice. Czy latwo znajsc kiere nizsza i szersza?(czytalem na platnym forum jak chlopak tak zrobil, ale nie mam kasy na tel i nie mam potrzeby przedluzania, poza ta :bigrazz: i nie mogllem sie go zapytac). ile taka wymiana moze kosztowac? czy kierownice nizsze, szersze sa tylko od kawy, czy od innych marek motocykli tez podejdzie?

 

Ps.sorki, ze o druga czesc pytania tutaj, a nie w kawa. er 6

Edytowane przez Edie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć powiem szczerze, że Monster aż tak jakoś dużo bardziej ładniejszy od Horneta to nie jest, ale bardziej przecież chodzi o ten silnik... W końcu zrozumiałem dlaczego jeden użytkownik z tego forum na wpisane "sieczkarnia" :icon_biggrin: :lalag: Za*ebista sprawa, jak przejeżdża na Termi to łeb urywa :flesje: :buttrock: Może następnym razem się skuszę... Kto wie... :icon_rolleyes: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ja nie mam jakiegos specjalnego sentymentu do Monsterow- ale moge sie pochwalic ze prawdopodobnie bylem 1 Polakiem, ktory siedzial na Mostro( wtedy tak sie nazywal) w 1993 roku..., jezdzilem i na Monsterze i na Hornecie i dlatego mam pewne rozeznanie- dlatego prosze czytac uwaznie co wczesniej napisalem i cala sprawe sobie przemyslec, a nie nabijac niepotrzebne posty...

I tak wiadomo co komu pasuje to to wybierze, zreszta i tak jesli chodzi o mnie to w jakimkolwiek porownaniu japsy beda przedstawiane w gorszym swietle, bo napawde ciulowo mi sie na nich juz siedzi, w baniastych napompowanych poduszkach- takie "rubensowskie" ksztalty to ja lubie ale u kobiet( fajnie jest sie do cialka przytulac), ale u scricte sportowej maszyny- ja tam lubie czuc jazde calym cialem i czuc jakby mechaniczna bestia oddychala przez chrapy lejkow ssacych i wydawala z siebie donosne trrrrrrrrr przy schodzeniu z obrotow, nie mówiąc już o klekotaniu suchego sprzegła- miód dla uszu :lalag: , ach sorry znowu nie na temat...

Dobra już się więcej nie będę wypowiadał. Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...