Skocz do zawartości

Yamaha R1,czy warto go brać?


Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.allegro.pl/item470342918_yamah...00_cbr_954.html

 

Dokładnie o to moto mi chodzi. Czy ktoś może coś wie na jego temat? Może ktoś czegoś niepokojącego sie doszukał na zdjęciach? Piszcie co sądzicie, ew. jeśli ktoś ma blisko może mógłby go zobaczyć?

 

Lewa w góre!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna prowokacja :banghead: 17 lat i R1 bierz i sie nie zastanawiaj idealne moto dla ciebie...

:icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

Co jak co, ale ja tez naprzykład miałem niedawno taką okazję gościu (znajomy) oferował mi igiełkę R1 z 98r za 9,5k zł. Jednak ja narazie nie jestem na kupnie żadnego moto, więc nie brałem a i R1 na pierwszy motocykl to nie wziąlbym. No chyba ze on mi tak tylko mówił, żartował :bigrazz:

Co do tej sztuki, ten Erłan wydaje się być w super stanie, jak tylko uważasz że go ogarniesz i masz na tyle kasy to bierz, ale ja Ci sczerze kolego radziłbym to przemyśleć.

Niedawno w małopolsce niedaleko mnie był taki wypadek, głośna sprawa była gościu w wieku 19 lat kupił R1, wcześniej na gixerze 600 jeździł, wziął kolegę za plecaczka i obydwaj zgineli.

Przemyśl to, jeszcze raz ale jak co to powodzenia, no i lewa w gorze. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młodociani napaleńcy :banghead: :banghead: Za niedługo nie będzie w czym wybierać bo cała gównażeria będzie się wozić LITRAMI :biggrin:

 

Moja rada - kupuj tą R1, na pewno dasz radę. Mocy nigdy za wiele :) :wink:

Edytowane przez Vector
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie tych zdjęć raczej nawet magik niczego sie nie doszuka. Mozesz ewentualnie wejść na bikepics i porównać malowanie do innych motocykli z tego rocznika, aczkolwiek wątpie zeby coś sie nie zgadzało.

 

Co do R1 w wieku 17 lat? Wątpie zeby ktokolwiek dał ci kupić ten motocykl, a tym bardziej że sprzedający zgodzi się go sprzedać, chyba ze serio uzywał go tylko jako lans maszynę. Jak jesteś pewien swoich umiejętności które nabędziesz to polecam sport-turystyczną 600-kę. Lans będzie, szybki motór będzie i charakterystyka która da Ci szanse przeżycia też będzie. Rozejrzyj sie za fazerem, cbf-em, hornetem, gsr-em i innymi z tej półki.

 

Pzdr

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh kurde ale na nas naskoczyliście, jakbyśmy w wieku 17 lat chcieli R1 kupić :crossy: :clap:

Ja się tylko wypowiedziałem tak od siebie, a kolega to nie wiem czy ją kupi czy nie.

Co do mnie to ja napewno nie kupie litra na początek, troche jeździłem na takich różnych dwukołowcach, ale to forum mnie odwiodło od pomysłu litra na początek.

jeśli bede już czegoś szukał dla siebie po zdaniu prawka to max coś na miarę ZZR 600, F4 itp.

A na te litry itp to przyjdzie czas jeszcze :)

Ale co do egzemplarza o który sie rozchodzi to fakt niezła i ostra jest :lalag: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo każdy robi co chce.

Jednak co do tej R1, uznaje się ją królową sportu motocyklowego, ale wydaje mi się że tak naprawdę w tej klasie nie ma żadnego lidera, Blady dostaje chwały za prowadzenie lekkość, ( każde z tych moto sie przecież musi dobrze prowadzić), ninja najbardziej wysiliona, ale jednak te kuce nie zawsze powodują że zwycięża.

Także to wszystko zależy co którą markę ktoś woli jeden Yamahe a drugi weźmie Suzuki bo tak woli i już.

Ale dobra już zostawmy te nasze rozważania do przemyśleń przyzakupowych.

pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo każdy robi co chce.

Jednak co do tej R1, uznaje się ją królową sportu motocyklowego, ale wydaje mi się że tak naprawdę w tej klasie nie ma żadnego lidera, Blady dostaje chwały za prowadzenie lekkość, ( każde z tych moto sie przecież musi dobrze prowadzić), ninja najbardziej wysiliona, ale jednak te kuce nie zawsze powodują że zwycięża.

Także to wszystko zależy co którą markę ktoś woli jeden Yamahe a drugi weźmie Suzuki bo tak woli i już.

Ale dobra już zostawmy te nasze rozważania do przemyśleń przyzakupowych.

pzdr :buttrock:

 

:clap: :crossy: :icon_evil: :icon_razz:

 

Dzięki Tobie wiem już wszystkie konkrety na temat danej marki :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_evil: :icon_razz: :icon_razz: Podsumował :crossy:.

 

Co do tej R1 z fotek nie widze nic do czego mozna by sie przyczepić. Trzeba pojechać i ją oglądnąć oczywiscie z kimś kto sie zna. No i pytanie jakie kumpel ma doświadczenie, bo jeśli to ma być 1 sprzet to zycze powodzenia ... bedzie ono potrzebne.

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek sie niezgadza bo mam teraz lat 20. Mniejsza o to,kilka motocykli przerzuciłem w tym KTMa 640 Supermoto, cbr F4i i kilka mniejszych :icon_evil: Zapytałem was o moto a nie komentowanie kto ile ma lat i jakie doświadczenie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...